Horoskop Ryby marzec 2023

Zanosi się na dwa duże przejścia planet w tym miesiącu: jeden z nich, niezwykle ważny, gdyż bardzo rzadki – Uran, który 11 marca wkroczy do gwiazdozbioru Byka na 7 lat. Niezaleznie od sytuacji, w której się znajdujesz, zdecydowanie się poprawi. Będziesz mieć wiele możliwości na pokazanie swoich talentów, na to, aby inni docenili Twoje umiejętności, na pokazanie swojej osobowości. Być może nawet całkowicie zmienisz swój wygląd lub swoje motywacje. Staniesz się pewniejszy swoich wartości, wciąż będąc w harmonii z otoczeniem, rodziną, najbliższymi. Zmiany będą więc bardzo pozytywne i mało chaotyczne. Drugą nowością jest Merkury, który wciąż jest w Twoim gwiazdozbiorze do końca miesiąca. Wszyscy inni narzekają na opóźnienia, niepowodzenia, nieporozumienia, ale nie Ty. Ta atmosfera nie wpłynie na Ciebie w żaden negatywny sposób, wręcz przeciwnie, masz dużo czasu na tworzenie i marzenia. Mars zachęci Cię do zadbania o siebie fizycznie i zdrowotnie, a w kwestiach miłosnych czeka Cię dużo pasji, dzięki Wenus na nowo w Twoim gwiazdozbiorze 27 marca: kwiecień zapowiada się zmysłowo! Horoskop Ryby marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Marzec 2023

Kariera zejdzie na drugi plan.
Nie będziesz forsować swoich pomysłów i przekonywać do nich swoich przełożonych.
Gwiazdy wróżą powodzenie osobom poszukującym pracy.
Nie powinny one wahać się przed skorzystaniem z rodzinnych koligacji, przyjąć ofertę od kogoś z bliskich, czy zająć rodzinnym interesem.
W tym miesiącu będą poszukiwać ofert pracy nie tylko dobrze płatnej, ale takiej, która da im satysfakcję i sprawi, że poczują się ważne.
W pierwszej połowie marca sytuacja finansowa Ryb będzie bardzo dobra.
Klienci przekonają się, że to prawdziwi fachowcy, dobrzy w tym, co robią.
Zewsząd popłyną do nich propozycje dodatkowego zarobku.
Ryby będą wręcz rozchwytywane.
Osoby spod tego znaku będą sobie mogły na wiele pozwolić.
Stać je będzie na przyjemności, które do tej pory były dla nich zbyt drogimi fanaberiami.
Jak prognozują gwiazdy Ryby bardzo się rozwiną, co pozwoli im szukać bardziej wymagających, a co za tym idzie również lepiej płatnych ofert pracy.
Przedsiębiorcy w tym miesiącu powinni być bardzo ostrożni i uważać na to, gdzie lokują swoje pieniądze.
Układ planet nie wpłynie pozytywnie na twoją relację z partnerem.
Ryby w związkach będą się nudziły i niewykluczone, że zaczną się zastanawiać, jak ich życie wyglądałoby z kimś innym.
Osoby samotne powinny szukać nowej miłości w najbliższym otoczeniu.
W marcu gwiazdy będą jednak sprzyjać gwałtownym i gorącym romansom.
Single wrażliwi szukający szczerego uczucia, muszą uzbroić się w cierpliwość.
Przez większość miesiąca Ryby będą narzekać na zdrowie.
Cierpieć będą głównie alergicy oraz osoby, które większość dnia spędzają przed komputerem.
Obie te grupy będą mieć problemy z oczami.
Pomóc powinny krople, zwłaszcza te nawilżające.

Miłość

Z Neptunem, Słońcem i Merkurym w Twoim gwiazdozbiorze, zaczniesz ten miesiąc z hukiem! Twoje relacje dyskretnie kwitną, a Twoje fantazje nabierają kolorów. Panuje więc niesamowicie romantyczna atmosfera.

Rodzina i Relacje

Do 23 marca, kiedy Słońce przebywać będzie w przeciwległym znaku Panny, sprawy różnego rodzaju partnerstwa oraz umów okażą się priorytetowe. W Pannie przebywa dodatkowo Mars, a także do 14 marca Wenus i Merkury, warto więc w tym czasie podejmować ważne, długofalowe zobowiązania. Aspekty planet zapowiadają profity zawodowe i osobiste, trzeba będzie jednak przyłożyć się do zadań, jakie postawi przed wami życie. Dla romantycznych Ryb ważne jest, aby starały się dyscyplinować i porządkować przestrzeń wokół siebie oraz nauczyły się stąpać twardo po ziemi, inaczej odlecą w nierzeczywisty świat wyobraźni, teraz będą miały okazję, aby twórcze pomysły zrealizować w praktyce, we współpracy z osobami, które będą je motywować do wykazania się pracowitością, precyzją, dobrą organizacją i umiejętnością przewidywania. Jeśli uda wam się opanować te umiejętności, czeka was sukces, i to duży.
Osoby łatwo popadające w uzależnienia znajdą w sobie siłę do zmiany nawyków między 10 a 16 marca, kiedy Mars ustawi się w opozycji do Neptuna w waszym znaku, natomiast Słońce w przeciwległej Pannie utworzy trygon z potężnym Plutonem w Koziorożcu. Zakochane Ryby mogą liczyć na miłosne wyznania, szczególnie w okolicach 14 marca, kiedy Wenus i Merkury pozostawać będą ze sobą w koniunkcji, a pełnia Księżyca w waszym znaku przypomni o potrzebie miłości. Jeszcze tego samego dnia Wenus wraz z Merkurym zmienią znak i wkroczą do partnerskiej Wagi, Wenus nabierze mocy i głębokie uczucia będą miały szansę się uzewnętrznić. Miedzy 16 a 22 marca Mars w przeciwległej Pannie utworzy trygon z Plutonem w Koziorożcu, możecie się spotkać z agresywnym  atakiem ze strony osoby, uznawanej do tej pory za przyjaciela.
23 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Wagi, zajmiecie się innymi sprawami, przede wszystkim własnym rozwojem oraz zarządzaniem wspólnym stanem posiadania i zgromadzonymi oszczędnościami. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie zmiany w gronie przyjaciół – z niektórymi będziecie musieli się rozstać, sytuację osłodzą wam zawodowe sukcesy, na które możecie liczyć w ostatnich dniach marca.

Kariera i pieniądze

Poczujesz, że nadszedł wreszcie czas realizacji ambitnych pomysłów. Poszukaj sprzymierzeńców i nie oglądaj się w przeszłość. Merkury sprzyja większym porządkom w biurku i komputerze. Zrób kopie ważnych danych, wepnij dokumenty i rachunki do właściwych segregatorów, a nie będziesz tracić czasu. W pracy będzie więcej spokoju, a ktoś niemiły pojedzie na urlop lub weźmie zwolnienie. Ważnym decyzjom i cennym spostrzeżeniom sprzyjają dni do 19.03. Potem staniesz się bardzo wymagający, a nawet nadmiernie krytyczny. Czyjaś niewinna uwaga może sprawić, że obrazisz się lub niespodziewanie podejmiesz radykalną decyzję. Ostatnie dni miesiąca za to zachęcają do odpoczynku i trosce o zdrowie. Zainteresuj się też zabezpieczeniem przyszłości finansowej swoim bliskim. Zorganizuj polisy czy korzystne lokaty, które pozwolą ci spać spokojnie. W miłości zamieszanie. Na krótkim wyjeździe, nawet służbowym, możesz przeżyć ekscytującą miłosną przygodę. Przyjazne ci znaki to Baran i Rak, uważaj na wścibskiego Strzelca.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
4, 5, 11
Marzec ważne daty :
7, 12, 21, 23, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Polegaj na swojej intuicji, ale zachowaj realne spojrzenie na otoczenie, aby nie wpaść w zakłopotanie i niezręczność, które charakteryzują ten miesiąc, pełen zmian i niespodzianek. Nie myl również miłości z przyjaźnią!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby wrzesień 2022

Na początku miesiąca wpływ Neptuna na Twój gwiazdozbiór sprawi, że wpadniesz na wiele oryginalnych pomysłów. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *