Horoskop Ryby maj 2023

Przez Wenus w Baranie, będziesz musiał znowu dostosować się do dość szorstkich relacji podczas pierwszej połowy miesiąca. Nie powinno Ci to jednak sprawić problemów, gdyż da Ci to możliwość doświadczenia bardziej zmysłowej relacji i żywych dyskusji. Atmosfera będzie jednak zdecydowanie przyjemniejsza w ciągu ostatnich dwóch tygodni, dzięki przejściu Wenus do gwiazdozbioru Byka. Czeka Cię spokojny, zmysłowy czas, pełen szczęścia w kwestiach finansowych i w życiu miłosnym, pełnym czułości. Twoje otoczenie również będzie pełne komfortu i stabilności w życiu materialnym. Korzystaj z tych pięknych aspektów planet, gdyż od 20 maja, Słońce i Merkury w Bliźniętach mogą przyprawić Cię o ból głowy. Merkury zmusi Cię do przeanalizowania kwestii materialnych, a słońce wprowadzi napiętą sytuację. Wszystko będzie dziać się za szybko! Naładuj swoje baterie podczas pełni księżyca 18 maja, gdy panujący klimat wciąż jeszcze będzie pełen romantyzmu, zmysłowości, głębokości, tajemnic… Horoskop Ryby maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Maj 2023

Pod koniec miesiąca Ryby poczują duże zmęczenie, dlatego jeśli pojawi spadek formy, nie wahaj się porządne odpocząć, bo lekceważenie potrzeby snu bardzo negatywnie może się odbić na zdrowiu.
W pracy czeka Ryby bardzo intensywny czas.
W sprawach finansowych Ryby w maju 2023 nie będą miały powodów do zmartwień.
Środków pieniężnych wystarczy na pokrycie wszystkich wydatków i potrzeb całej rodziny, a nadwyżka pozwoli na zakup nowych mebli czy wyjazd na weekend.
Ryby będą także w maju miały szczególny zmysł do inwestowania, więc warto zakładać z nimi biznes.
Duże zaangażowanie w pracę będzie rodzić konflikty z domownikami.
Maj upłynie Rybom w rytmie narzekań partnera, że praca stała się priorytetem.
Aby uspokoić atmosferę, musisz udowodnić swoje zaangażowanie w związek i prowadzanie domu.
Romantyczny weekend we dwoje to doskonała okazja, by się zbliżyć i na spokojnie w neutralnym środowisku porozmawiać o problemach.
Przeprowadzanie kompleksowych badań to najlepsze rozwiązanie dla Ryb.
Dzięki nim uda się znaleźć przyczynę licznych spadków formy i wyeliminować ją.
Regularne ćwiczenie wzmocnią organizm, dlatego w maju Ryby powinny często spędzać czas na świeżym powietrzu i ruszać się.

Miłość

Merkury (5 maja) i Wenus (14 maja) przejdą do przyjaznego znaku – Byka. 15 maja Mars przejdzie z kolei do gwiazdozbioru Raka, co obdarzy Cię chęcią założenia rodziny, stworzenia domu… W duecie lub w grupie.

Rodzina i Relacje

Słońce przebywa w życzliwym znaku Skorpiona do 22 maja, zachęcając do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji. Również Merkury tranzytuje Skorpiona, ale do 20 maja pozostaje w ruchu wstecznym, jeśli więc zdecydujecie się na podróż, to wybierzcie miejsce, które dobrze znacie i już w nim nie raz przebywaliście, jeśli chcecie uniknąć problemów, opóźnień i perturbacji w drodze. Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem napiętej kwadratury Marsa do Plutona, trudno wam będzie znieść presję, jaką zastosuje ktoś z przyjaciół. Dni między 5 a 11 maja natomiast przyniosą dobre samopoczucie, twórczy zapał i możliwość ustabilizowania sytuacji, w której liczyć się będą artystyczne aspiracje – Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do przebywającego w waszym znaku Neptuna, otworzy wam szeroko drzwi do spełnienia i realizacji twórczych projektów.  Najlepszy czas czeka was między 11 a 15 maja, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Byku, w połączeniu z korzystnymi aspektami Słońca, Merkurego, Marsa i Jowisza, pojawią się intratne zawodowe prepozycje, co wywoła ekscytację i silne emocje. Nie podejmujcie wiążących decyzji przynajmniej do 20 maja, dopóki Merkury porusza się ruchem wstecznym. 19 maja Mars opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, tworząc opozycję do Urana w Byku – wszystko przyspieszy, nie będziecie wiedzieć w co ręce włożyć, sił i energii doda wam pełna dobrodziejstw koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu, działająca między 22 a 26 maja, spodziewajcie się awansu, nagród i wyróżnień, pokonacie konkurencję i wybijecie się na prowadzenie, zwłaszcza jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku. 22 maja również Słońce wkroczy do znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie już tylko kariera i sprawy zawodowe. 26 maja Wenus zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Koziorożca – trygon z Uranem w Byku, jaki tworzyć będzie do końca miesiąca, przyniesie nową przyjaźń lub miłość, nie przegapcie sygnałów, jakie wysyła do was osoba znajoma.

Kariera i pieniądze

Różne ważne osoby stoją teraz po twojej stronie i sprawiają, że wszystko dobrze się układa. Słońce doda ci odwagi i wiary we własne siły. Będziesz zaskakiwać siebie i swoich znajomych niebanalnym zachowaniem i ekstrawaganckimi pomysłami. Mimo wielu obowiązków będziesz tryskać energią i nowymi pomysłami. Przyjmij propozycję krótkiego wyjazdu, nawet za granicę, bo otworzy ci ona drogę do kariery. Nie bój się żądnych niekonwencjonalnych rozwiązań i projektów. To właśnie dzięki nim awansujesz. W miłości będziesz jednak bardziej niż zwykle niezdecydowany i wybredny. Tak naprawdę będziesz wolał towarzystwo przyjaciół niż randkę z kimś, kto chce recytować romantyczne wiersze czy głęboko patrzeć ci w oczy. Nie bądź jednak cały czas taki uparty, bo rzeczywiście komuś na tobie zależy. Jeśli nowy wielbiciel czymś cię zaskoczy, a nawet cię rozbawi, może warto pomyśleć o nim na poważnie? Przyjazne ci znaki to Skorpion i Koziorożec, uważaj na przemądrzałego Raka.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
3, 8, 10
Maj ważne daty :
12, 13, 15, 16, 21
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Tak długo, jak będziesz trzeźwo stąpać po ziemi, wszelkie nadzieje są do spełnienia w tym miesiącu, czy to w kwestii spotkania bratniej duszy, zachowania swoich uczuć, ciepła lub bezpieczeństwa. Podejmij działania przed 20 maja, jeśli chcesz uzyskać najbardziej satysfakcjonujące rezultaty. Zaplanuj coś na 18 maja: niech ta pełnia księżyca posłuży Twojemu życiu miłosnemu, przyjaźniom, aspiracjom…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby październik 2022

W tym miesiącu planety sprzyjają zmianom w życiu uczuciowym. Otrzymasz dużą dawkę adrenaliny, co wesprze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *