Horoskop Ryby luty 2023

Wszystkiego najlepszego! Od 10 lutego Merkury dołącza do Twojego znaku, wpłynie wtedy na dziedziny związane z myślami i zainspiruje wtedy intelektualistów, dziennikarzy, profesorów… Wenus opuści gwiazdozbiór Strzelca 3 lutego i wejdzie do przyjaznego znaku Koziorożca: Twoje kwestie miłosne i finansowe ustabilizują się i skierują się w stronę bezpieczeństwa, pozwalając Ci na skupieniu się na rozwoju swojego osobistego potencjału. Druga połowa miesiąca jest wyjątkowo przyjemna, dzięki planecie Mars w Byku, co obdarzy Cię zmysłowością i konkretnością i pomoże w skończeniu projektów i w szeroko pojętej kreacji, która przyniesie dużo nowych doznań. Pamiętaj jednak, że wszystko w nadmiarze szkodzi: Jowisz w Strzelcu zaostrza wszystkie Twoje uczucia i może popchnąć Cię do nadmiaru, niecierpliwości, próżności. Pełnia księżyca 19 lutego to idealny czas na małżeństwa albo chociażby na zorganizowanie kolacji przy świecach. Horoskop Ryby luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Luty 2023

Układ planet pomoże Rybom osiągnąć zawodowy sukces, o ile tylko będą w swych działaniach zdeterminowane.
Zaufanie intuicji i pracowitość pomogą ci zyskać uznanie i prestiż w środowisku zawodowym.
Sytuacja finansowa Ryb w lutym będzie uzależniona od sytuacji w pracy: zawodowy sukces zaowocuje dodatkowym napływem gotówki.
Ryby posiadające własne firmy muszą dążyć do redukcji zobowiązań i obniżenia kosztów stałych.
Nie zapominaj o uregulowaniu podatków, ponieważ czeka cię urzędowa kontrola.
Neptun i Uran nie zapewnią Rybom w lutym 2023 miłosnych uniesień.
Wolne Ryby nie będą miały zbyt wielu szans na poznane kogoś ciekawego, a osoby w związkach odczują chłód ze strony partnera.
Stronienie od ludzi nie jest dobrym rozwiązaniem, ale rezerwa i powściągliwość w uczuciach pozwolą ci uniknąć rozczarowań.
Pierwsza połowa lutego to idealny czas na zmianę szkodliwych nawyków.
Zdrowa dieta i dużo ruchu pomogą ci odzyskać siły i poczuć się znacznie młodziej.
Dobrym sposobem na zwiększenie swojej aktywności będzie wspólne uprawianie sportów z przyjaciółmi.

Miłość

Wenus wejdzie do gwiazdozbioru Koziorożca, co może wszystko zdestabilizować. Wchodzisz jednak w miesiąc pełen słodyczy i bezpieczeństwa, gdzie możesz wykorzystać swoją zmysłowość i gdzie Walentynki mogą stać się najbardziej romantycznym dniem Twojego życia.

Rodzina i Relacje

Pierwsze dni lutego mogą przynieść trochę stresów, wynikających z otrzymanych wiadomości, niepokój też wzbudzą planowane podróże. Nów Księżyca w znaku Lwa w połączeniu z kwadraturą Wenus do Urana wywołają u niektórych Ryb lekką niestrawność. Słońce do 23 lutego przebywa w znaku Lwa, rozbudzając kreatywność oraz chęć zmiany diety i nawyków żywieniowych.
Między 4 a 10 lutego trygon Słońca i Wenus do Jowisza zaowocuje atrakcyjną propozycją zawodową, trzeba będzie się napracować, ale efekty przekroczą wasze oczekiwania, macie szansę osiągnąć sukces i znaleźć się na szczycie drabiny społecznej. Wykorzystajcie każdą nadarzająca się okazję, bo tak dobry układ planet prędko się nie powtórzy. Nawet jeśli nie wydarzy się nic pożądanego w waszym życiu, będziecie cieszyć się szczęściem bliskich.
Sierpień jest dla was najlepszym miesiącem na odpoczynek i wymarzone wakacje, jedynie między 14 a 16 lutego pełnia Księżyca w Wodniku i kwadratura Merkurego do Urana utrudni komunikację i wywoła komplikacje, na które nie będziecie mieć wpływu, już między 19 a 21 lutego możecie jednak liczyć na zielone światło dla wszelkich kontaktów, zarówno osobistych, jak i zawodowych, kiedy Merkury utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem – warto w tych dniach wybrać się w podróż, podpisać międzynarodowy kontrakt lub rozpocząć nowy projekt.
18 lutego do przeciwległego znaku Panny wkroczy waleczny Mars, aktywizując i zachęcając do intensywne pracy, trzy dni później dołączy do niego Wenus, zapragniecie więc oddać się rozkoszom miłości. Kiedy 23 lutego również Słońce zawita do Panny, sprawy partnerstwa okażą się najważniejsze.
Ostatni tydzień miesiąca będzie bardzo znaczący, pozwoli zawrzeć korzystne umowy dzięki trygonowi wszystkich przebywających w Pannie planet do Urana w Byku. Wisienką na torcie okaże się Merkury, który 29 lutego również przesunie się do przeciwległego znaku, nów Księżyca w Pannie pozwoli rozpocząć nowy związek osobisty lub intratne biznesowe partnerstwo.

Kariera i pieniądze

Baw się, odpoczywaj i korzystaj z okazji do flirtowania. Jowisz sprzyja ciekawym znajomościom i większej niż zwykle towarzyskiej aktywności. Szukaj kogoś do pary! Nie dasz rady wysiedzieć długo sam w domu, a weekend z porządkami doprowadzi cię do melancholii. Na szczęście uda ci się pokonać różne kompleksy i będziesz w dobrym humorze. Poznasz wielu oddanych przyjaciół na różnych wycieczkach i imprezach, zwłaszcza od 10.02, gdy Merkury wkroczy do twojego znaku. W pracy unikaj plotek i nie pomagaj osobom, które wolą same rozwiązywać swoje kłopoty. Przez dobre chęci możesz stać się sprawcą zamieszania lub wylądujesz z cudzą pracą na głowie. Pamiętaj też o miłości. Wizyty w kinie i teatrze sprzyjają nawiązywaniu romansów i rozkwitowi miłości. Poprzez znajomych możesz poznać kogoś naprawdę wyjątkowego. Od 19.02 Słońce w twoim znaku sprawi, że będziesz musiał wrócić do różnych obowiązków, z zaległości w pracy nie będą mogły dłużej czekać. Sprzyjające ci znaki to Byk i Lew, z nimi możesz porywać się na ambitne zadania. Unikaj Raka, który obawia się wszystkiego, co nowe.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
4, 7, 9
Luty ważne daty :
2, 15, 18, 20, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Poza Jowiszem, który może powodować pewne subiektywne frustracje, niebo jest dla Ciebie łaskawe, a będzie jeszcze bardziej pod koniec miesiąca, kiedy odnajdziesz idealne zarządzanie swoją energią i podejmiesz przemyślane decyzje.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby czerwiec 2022

Wraz z Wenus w Bliźniętach od 8 czerwca, a następnie ze Słońcem w tym samym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *