Horoskop Ryby listopad 2022

Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, otworzy przed Tobą nowe możliwości! Merkury w Skorpionie oraz Neptun w Twoim gwiazdozbiorze pomogą Ci skupić się na ważnych dla Ciebie wartościach. Poczujesz się związany z pewnymi sprawami, na które nie zawsze masz wpływ. Uran w gwiazdozbiorze Byka ustabilizuje Twój sposób myślania (pierwsza dekada), a z koleik Mars w Wadze, będący w kwadraturze do Twojego Słońca, obdarzy Cię pokładami energii, które wykorzystasz do stworzenia pewnych zmian. Może to jednak doprowadzić Cię do zniecierpliwienia. Twoje plany są konstruktywne i długotrwałe, dzięki pozytywnym wpływom Saturna i Plutona. Staniesz się również bardziej pragmatyczny. Jowisz w Strzelcu, będący w kwadraturze do Twojego Słońca (ostatnia dekada) może doprowadzić do pewnej przesady w Twoim zachowaniu lub zbyt wielu możliwości. Horoskop Ryby listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Listopad 2022

Będziesz mieć niespożyte siły, a swoje obowiązki wykonasz z godnym podziwu perfekcjonizmem.
Nie umknie to twoim przełożonym, którzy nagrodzą cię odpowiednio do twoich starań.
Pieniądze mogą się stać przyczyną twojego sporu z którymś ze swych przyjaciół.
Uważaj więc bądź czujny i staraj się zachować spokój.
Przedsiębiorcy będą chcieli rozszerzyć swą działalność i z łatwością znajdą na to środki.
Pozostali powinni zainwestować w swoje wykształcenie, dodatkowe umiejętności przydadzą się w pracy, jeśli nie od razu, to w najbliższej przyszłości.
Samotni będą przyciągać potencjalnych partnerów czarem i magnetyzmem, który nieco osłabnie dopiero po 22 listopada.
W tym czasie nie będą mieć większych problemów ze znalezieniem kogoś, choćby na chwilę.
Twoje relacje będą zależne od Słońca, Wenus i Księżyca.
Ta trójka obdarzy poszukujących prawdziwej miłości intuicją, która pozwoli im znaleźć bratnią duszę.
Ryby powinny w tym miesiącu zadbać przede wszystkim o swoją kondycję psychiczną.
Odciążyć zmęczony umysł i znaleźć trochę życiowej radości pozwolą im spotkania z przyjaciółmi, spacery i aktywność fizyczna.
Zadbaj o włosy.
Zacznij stosować ziołowe odżywki i maski, które przywrócą im zdrowy blask oraz dawną miękkość.

Miłość

Twoja seksualność może przyjąć ważniejsze miejsce niż zazwyczaj. Jeśli jesteś w związku, czeka Cię miesiąc pełen fizycznej pasji. Uczucia (Wenus) i pragnienia (Mars) przejdą do kwadratury do Twojego Słońca. Nie bądź więc zaskoczony, jeśli Twoje życie miłosne stanie się intensywniejsze. Może to być chwilami trudne dla kogoś tak łagodnego, jak Ty. Bądź sobą!

Rodzina i Relacje

Słońce przebywa w życzliwym znaku Skorpiona do 22 listopada, zachęcając do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji. Również Merkury tranzytuje Skorpiona, ale do 20 listopada pozostaje w ruchu wstecznym, jeśli więc zdecydujecie się na podróż, to wybierzcie miejsce, które dobrze znacie i już w nim nie raz przebywaliście, jeśli chcecie uniknąć problemów, opóźnień i perturbacji w drodze. Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem napiętej kwadratury Marsa do Plutona, trudno wam będzie znieść presję, jaką zastosuje ktoś z przyjaciół. Dni między 5 a 11 listopada natomiast przyniosą dobre samopoczucie, twórczy zapał i możliwość ustabilizowania sytuacji, w której liczyć się będą artystyczne aspiracje – Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do przebywającego w waszym znaku Neptuna, otworzy wam szeroko drzwi do spełnienia i realizacji twórczych projektów.  Najlepszy czas czeka was między 11 a 15 listopada, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Byku, w połączeniu z korzystnymi aspektami Słońca, Merkurego, Marsa i Jowisza, pojawią się intratne zawodowe prepozycje, co wywoła ekscytację i silne emocje. Nie podejmujcie wiążących decyzji przynajmniej do 20 listopada, dopóki Merkury porusza się ruchem wstecznym. 19 listopada Mars opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, tworząc opozycję do Urana w Byku – wszystko przyspieszy, nie będziecie wiedzieć w co ręce włożyć, sił i energii doda wam pełna dobrodziejstw koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu, działająca między 22 a 26 listopada, spodziewajcie się awansu, nagród i wyróżnień, pokonacie konkurencję i wybijecie się na prowadzenie, zwłaszcza jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku. 22 listopada również Słońce wkroczy do znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie już tylko kariera i sprawy zawodowe. 26 listopada Wenus zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Koziorożca – trygon z Uranem w Byku, jaki tworzyć będzie do końca miesiąca, przyniesie nową przyjaźń lub miłość, nie przegapcie sygnałów, jakie wysyła do was osoba znajoma.

Kariera i pieniądze

Przypomnisz sobie o marzeniach, których dotychczas nie udało ci się zrealizować. Zapragniesz odmienić swoje życie. Z niczym nie zwlekaj, niczego nie odkładaj na później. Będziesz optymistyczny, energiczny i pomysłowy. Listopad sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Merkury pomoże ci pokonać kogoś, kto szkodzi twoim sprawom. Działaj szybko, mów otwarcie, nie chowaj się za plecami silniejszych od ciebie. Zachęcaj ludzi do działania, ale nie złość się na tych, którzy lubią chadzać własnymi drogami. Bądź tylko sprawiedliwy i nie odgrywaj się na osobach, które dawniej w czymś ci zawiniły. W ten sposób zakończysz niepotrzebne konflikty. Będziesz dawać dobry przykład i postanowisz przecierać nowe szlaki. Dostaniesz nawet dyplom czy inna formę nagrody za swoje osiągnięcia. Druga połowa listopada szczególnie sprzyja sprawom osobistym. Samotne Ryby mają szansę na romans. Sprzyjające ci znaki to Rak i Panna, które lubią porządek i organizację. Unikaj Bliźniąt, które rozpraszają się i o wszystkim zapominają.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
4, 10, 15
Listopad ważne daty :
8, 13, 19, 21, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Odczujesz pozytywne wpływy planet przez dłuższy czas niż ten miesiąc. Spróbuj zobaczyć swoje życie z większej perspektywy. Nie próbuj tworzyć niczego na siłę. Pozwól się nosić przez elementy i sytuacje, które do Ciebie trafią. Będziesz potrafił się do nich dostosować.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby sierpień 2022

Małe chwile samozadowolenia pomogą Ci w odnalezieniu harmonii z samym sobą. Przestałeś już ograniczać się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *