Horoskop Ryby lipiec 2022

Lipiec to okres pięknych widoków i ciekawych spotkań. Gdzieś w środku jesteś szczęśliwy, że przypadek za Ciebie decyduje. Tak bardzo na tym polegasz, że nic już Cię nie zaskoczy. Jeśli tylko zostawisz za sobą swój strach, odkryjesz magiczne chwile. Możliwość spełnienia swoich marzeń i stworzenia nowej przyszłości nie jest złudzeniem. Coś więcej niż Twoja intuicja kieruje Twoimi działaniami. Możesz więc skakać z radości! Koniec miesiąca będzie idealnym czasem, jeśli zamierzasz powiększyć rodzinę. Horoskop Ryby lipiec 2021 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Lipiec 2021

Wbrew pozorom upór i egoizm tym razem będą przeszkodą w osiąganiu celów, więc jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz być bardziej pokorny i nauczyć się osiągać kompromisy.
W lipcu Ryby powinny więcej uwagi poświęcać sprawom domowym, ponieważ zazwyczaj je bagatelizują i zaniedbują.
Zawodowo Ryby w lipcu czeka spokojny czas.
Choć będzie pracowicie, wszystkie zadania zostaną wykonane w terminie i z satysfakcjonującym efektem.
Saturn sprawi, że Ryby będą pewne siebie, co spodoba się ich szefom.
Niestety granica pomiędzy pewnością siebie a arogancją jest cienka, dlatego uważaj, by jej nie przekroczyć.
Układ gwiazd zapowiada Rybom w lipcu sukces finansowy.
Zamożne osoby staną się bogate, a luksusowe życie stanie się standardem.
Wysoka jakość musi mieć swoją cenę, ale zakupy należy rozbić rozsądnie, by nie paść ofiarą oszustów.
Pomaganie potrzebującym uszlachetnia, dlatego Ryby nie powinny zapominać o datkach na potrzebujących.
Taka ofiara da ci satysfakcję, a kontakt z ubogimi uświadomi, posiadane w życiu szczęście.
Ułożenie Wenus, Plutona i Marsa sprawi, że Ryby wreszcie na poważnie skupią się na swojej rodzinie i partnerze.
Czas spędzony tylko w gronie najbliższych pomorze ci odbudować relacje z nimi i stanie się dowodem twojego zaangażowanie.
Związek, któremu nie poświęca się czasu umiera, dlatego w lipcu Ryby powinny wziąć urlop i udowodnić rodzinie swoją miłość.
Single spod znaku Ryby niestety w tym miesiącu nie spotkają nikogo ciekawego.
Położenie księżyca będzie negatywnie wpływać na zdrowie Ryby.
Pojawi się spadek formy i zwiększy się podatność na przeziębienia.
Domowe metody leczenia i zapobieganie chorobom, będą najskuteczniejsze i pomogą ci szybko wrócić do zdrowia w przypadku zachorowania.
Lipiec 2021 to doskonały czas, by zacząć leczyć zęby i oczy.

Miłość

Czeka Cię ogromna ilość różnych wydarzeń. Nie narzekasz, ale nie masz czasu na złapanie oddechu. Będziesz mógł jednocześnie działać na kilku frontach, zachowując jednak delikatność. Doskonale zarządzasz sytuacją, niezależnie od tego, czy historia miłosna trwa, kończy się lub zaczyna. 17 i 18 lipca kierujesz się przede wszystkim swoim sercem.

Rodzina i Relacje

Słońce w przyjaznym znaku Raka do 23 lipca zwróci waszą uwagę na potrzeby dzieci, zachęci do oddawania się przyjemnościom i uprawianiu hobby. Już 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca w Raku, może to u wrażliwych Ryb wywołać nastrój nadmiernego przejmowania się sprawami, na które nie mają wpływu. Tego samego dnia Mars wkroczy do znaku Lwa, mogą więc odezwać się psychosomatyczne objawy ze strony układu pokarmowego. Następnego dnia do Raka wkroczy Wenus, wolne Ryby otworzą się na miłość, odczują też potrzebę opiekowania się bliskimi.
Merkury w Lwie od 8 lipca zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał do końca miesiąca, warto więc w pierwszym tygodniu lipca uporządkować sprawy związane z komunikacją, a także z zakupem sprzętu elektronicznego.
Stosunki z dziećmi oraz z przyjaciółmi mogą się skomplikować między 8 a 17 lipca, kiedy dojdzie do szeregu ważnych konfiguracji między planetami w Raku i Koziorożcu. Najpierw Słońce utworzy opozycję do Saturna, a następnie do Plutona, będziecie mieć tendencję do stawiania spraw na ostrzu noża i odwrócicie się od kogoś, kogo do tej pory darzyliście sympatią. Koniunkcja Merkurego z Marsem w Lwie, a potem kwadratura Marsa do Urana, może doprowadzić do poważnego konfliktu, jeśli nie zachowacie ostrożności w wypowiedzi, rozbity dzban trudno będzie potem naprawić, zróbcie więc rachunek strat i zysków. Wenus w sekstylu do Urana i Słońce w trygonie do Neptuna pozwoli wam wyjść cało z tych perturbacji, pod warunkiem że postawicie na wyrozumiałość, empatię i uczucia wyższe. Wszystko będzie się dziać szybko, wzbudzając frustrację i niepokój, szczególnie 16 i 17 lipca, podczas zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, nie pozwólcie, aby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Zakochane Ryby natomiast przeżyją okres wątpliwości i ekscytacji między 16 a 21 lipca, kiedy Wenus w życzliwym Raku utworzy aspekty z ograniczającym Saturnem, romantycznym Neptunem i wzbudzającym potężne uczucia Plutonem, horoskop radzi, abyście przestali się miotać między obawami i nadzieją, ale wzięli sprawy we własne ręce, postawili na szczerość i głębię uczuć. Na romantyczne spotkania i rozmowy o miłości nadejdzie czas między 23 a 25 lipca, kiedy Merkury w Raku utworzy koniunkcję z Wenus.
23 lipca Słońce opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, przypominając o tym, że o szlachetne zdrowie należy zadbać, aby nam smakowało długo i trwale. W ostatnim tygodniu lipca, kiedy wszyscy wyjadą na wakacje, wy przeciwnie – zabierzecie się do intensywnej pracy, na co wskazuje trygon Marsa do Jowisza. Kwadratura Słońca do Urana podniesie ciśnienie w ostatnich dniach miesiąca, znów pojawi się różnica zdań w kwestiach dotyczących niezależności i wolności.

Kariera i pieniądze

W lipcu będziesz tak pochłonięty domowymi sprawami i nadchodzącymi urlopami, że na randki czy nowe zawodowe wyzwania nie starczy ci czasu. Jednak pierwszy tydzień lipca może okazać się stresujący. Pilnuj zawodowych spraw. Ktoś, kto dotychczas był dla ciebie grzeczny i miły, może nagle pokazać swoje prawdziwe oblicze. Domowe obowiązki i zawodowe sprawy sprawią, że nie będziesz w romantycznym nastroju. Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które zabierają ci zbyt dużo czasu i energii. Jowisz cały czas ci sprzyja, dlatego zaraz pojawią się nowi, ciekawsi znajomi. Po pełni 16 lipca poczujesz przypływ sił. A wizja urlopu sprawi, że poczujesz przypływ serdecznych uczuć. Koniec lipca sprzyja wspólnym wyjazdom i odpoczynkowi. Postaraj się choć trochę odpocząć, uprawiaj sport. Zaplanowane wyjazdy i podróże okażą się bardzo udane, ale spędzaj czas tak, jak sam lubisz. Znajomi poradzą sobie bez ciebie, a wieczorem i tak spotkacie się na imprezie. Przyjazne ci znaki to Rak i Pannę, uważaj na obrażalskiego Barana.

Horoskop Lipiec 2021

Ważne liczby:
4, 8, 11
Lipiec ważne daty :
4, 9, 13, 15, 16
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2021 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Unikaj rozmów z osobami, których działań nie akceptujesz, a poczujesz się wolny. Nic nie może pokrzyżować Twoich długoterminowych planów! Ten miesiąc jest Twój.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby wrzesień 2022

Na początku miesiąca wpływ Neptuna na Twój gwiazdozbiór sprawi, że wpadniesz na wiele oryginalnych pomysłów. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *