Horoskop Ryby kwiecień 2023

Rozmowa nie jest Twoim ulubionym środkiem komunikacji, wolisz język serca, a najchętniej to chciałbyś komunikować się bez słów. Z Marsem w Bliźniętach, dialog staje się jednak bardzo konieczny. Odważ się i spróbuj jasno określić, czego pragniesz, aby zakomunikować to swojemu partnerowi. W innym przypadku, wzajemne niezrozumienie może doprowadzić do niechęci, rozczarowania, co z kolei bliskie jest zerwaniu, jeśli nie będziesz ostrożny. Jowisz od 11 kwietnia pomoże Ci w wyrażeniu swoich myśli. Twoja Miiłość do podróży zachęci Cię do odkrywania nowych horyzontów. Merkury w Twoim gwiazdozbiorze do 16 kwietnia stworzy wiele pozytywnych sytuacji, spełnionych relacji, a dla niektórych prawdziwy rozwój w dziedzinie, na której najbardziej Wam zależy. Jeśli pragniesz się wykazać, uwieść partnera, znaleźć pracę, jest to idealny czas, ale przed 20 kwietnia! Horoskop Ryby kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Kwiecień 2023

W kwietniu rodzina Ryb będzie wymagająca i będzie chciała jego uwagi, zatem będzie musiał łączyć sprawy domowe i zawodowe.
Jednak dzięki twoim cechom uda ci się wszystko pogodzić i nawet znaleźć trochę czasu dla siebie.
Finanse w kwietniu ulegną poprawie, gdyż nadszedł czas na awans połączony z lepszymi zarobkami.
O pieniądze nie będzie trudno, zaczyna się zwracać podjęte inwestycje.
Znajdź chwilę na pomyślenie, jak dobrze zainwestować zarobione pieniądze.
Najlepiej lokować mniejsze kwoty w różne biznesy, decyzje podejmij po 15 kwietnia.
Życie w związku nie będzie w tym miesiącu stabilne, drobne nieporozumienia zaczną wzrastać i doprowadzać do kłótni.
Jedynym rozwiązaniem jest szczera rozmowa i wyprostowanie wszystkich spraw, nawet tych bolesnych.
Single mają szansę na poznanie kogoś dla siebie.
Nowo poznana osoba w kręgach zawodowych może okazać się tą jedyną.
Nie wolno tylko zapominać, że warto porozmawiać także o innych sprawach niż praca.
W kwietniu oszczędzaj się i dbaj o zdrowie, pamiętaj o równowadze snu i pracy, bo w przeciwnym razie czekają cię kłopoty ze zdrowiem.
Stres w pracy będzie się nasilał, znajdź sposób, by z nim walczyć – pływanie lub inny sport powinny pomóc.

Miłość

Ostatnie wpływy Merkurego i Wenus zachęcają Cię do złożenia obietnic, wzmocnienia więzi z ukochaną osobą… Pamiętaj jednak, aby w pewnym momencie wrócić na ziemię, najpóźniej 16 kwietnia. Pomoże Ci to zamienić pomysły w działanie.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 kwietnia tranzytuje znak Wagi, skłaniając was do zajmowania się sprawami innych, warto jednak w tym czasie zwrócić uwagę na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi, bo wiele się będzie w tej materii działo. 3 kwietnia Merkury zawita do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie myśleć szybciej i sprawniej, wpadną wam do głowy dobre pomysły. 4 kwietnia natomiast Mars wkroczy do Wagi, wprowadzając zamieszanie w kontakty międzyludzkie, szczególnie w zakresie ubezpieczeń, kredytów oraz dysponowania wspólnymi funduszami. Najlepszy czas na udane inwestycje to okres do 8 kwietnia, dopóki Wenus przebywa w znaku Wagi, możecie dobrze ulokować pieniądze lub trafić na okazje na wyprzedaży. Jedynie między 6 a 10 kwietnia czeka was niewielkie „trzęsienie ziemi”, kiedy za sprawą opozycji Merkurego do Urana otrzymacie bulwersujące informacje. Kwadratura Słońca do Saturna osłabi znacznie relacje z osobą, którą uważaliście za wieloletniego przyjaciela.
Między 12 a 16 kwietnia Słońce w sekstylu do Jowisza i w kwadraturze do Plutona przyniesie sukces zawodowy, który, niestety, wywoła zazdrość w środowisku. Nie przejmujcie się tym, tylko idźcie po swoje, starajcie się nie ulegać nadmiernym emocjom, które pojawią się szczególnie w dniach 13 i 14 kwietnia, podczas pełni w znaku Barana, której towarzyszy opozycja Wenus do Urana – wasza sytuacja finansowa się poprawi, ktoś spłaci dług lub otrzymacie wynagrodzenie wyższe, niż się spodziewaliście.
Między 14 a 26 kwietnia Merkury oraz Wenus w przyjaznym znaku Skorpiona utworzą korzystne aspekty z planetami w Koziorożcu oraz z Neptunem w waszym znaku, otrzymacie długo oczekiwaną gratyfikacje, wasze wysiłki i dokonania zostaną docenione. Samotne Ryby mogą w tych dniach zawrzeć znajomość, która przekształci się w długotrwały miłosny związek, taki „na dobre i na złe”.
23 kwietnia Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku życzliwego Skorpiona, rozpocznie się dla was miesiąc, w którym liczyć się będzie zdobywanie wiedzy oraz podróże zagraniczne, ostatni tydzień kwietnia przyniesie jednak ograniczenia i frustrację w wyniku kwadratury Marsa do Saturna, problemy przyjaciół obniżą wasz nastrój i wywołają dyskomfort. Opozycja Słońca do Urana wprowadzi rewolucję w finansach, jednak koniunkcja Merkurego z Wenus w ostatnich dniach miesiąca wpłynie na poprawę samopoczucia.

Kariera i pieniądze

Przed tobą bardzo dobry czas na realizację planów, a nawet marzeń. Mimo zbliżającej się Wielkanocy w pracy sporo uda się teraz zrobić. Planety bardzo ci sprzyjają, a ty nie powinieneś narzekać na brak szczęścia. Merkury do 16.04 przemierza twój znak i pomoże sprawnie zorganizować pracę, a także pomoże zaplanować różne rodzinne spotkania i świąteczne wyjazdy. Ale przede wszystkim warto zabrać się za zarabianie pieniędzy. W sprawach zawodowych słuchaj się swojej intuicji, a na pewno wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Osoby wpływowe i na wysokich stanowiskach będą ci przychylne, nie odmawiaj więc, jeśli któraś z nich będzie chciała ci pomóc. W miłości spotykać cię będą sympatyczne niespodzianki. Nie przegap nowej szansy, bo do 19.04 w miłosnych sprawach bardzo pomaga ci planeta Wenus. Nie uprzedzaj się do nikogo, a okaże się, że warto było dać szansę nawet tym osobom, które na początku były nieśmiałe i zagubione. Po udanej Wielkanocy nadejdzie czas na odpoczynek i więcej spotkań z przyjaciółmi. Przyjazne ci znaki to Waga i Wodnik, uważaj na zadziornego Bliźniaka.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
4, 8, 12
Kwiecień ważne daty :
16, 17, 18, 22, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Ciesz się z pięknych chwil, ale nie pozwól, aby Niebo uśpiło Twoją czujność. Powinieneś obudzić swoją energię, gdyż Miiłość to codzienna walka, której nie wygrasz poprzez ładne słowa, a poprzez działania i konkretne obietnice. Może nawet czas na krok do przodu, na pewne zaangażowanie?

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby październik 2022

W tym miesiącu planety sprzyjają zmianom w życiu uczuciowym. Otrzymasz dużą dawkę adrenaliny, co wesprze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *