Horoskop Ryby kwiecień 2023

Rozmowa nie jest Twoim ulubionym środkiem komunikacji, wolisz język serca, a najchętniej to chciałbyś komunikować się bez słów. Z Marsem w Bliźniętach, dialog staje się jednak bardzo konieczny. Odważ się i spróbuj jasno określić, czego pragniesz, aby zakomunikować to swojemu partnerowi. W innym przypadku, wzajemne niezrozumienie może doprowadzić do niechęci, rozczarowania, co z kolei bliskie jest zerwaniu, jeśli nie będziesz ostrożny. Jowisz od 11 kwietnia pomoże Ci w wyrażeniu swoich myśli. Twoja Miiłość do podróży zachęci Cię do odkrywania nowych horyzontów. Merkury w Twoim gwiazdozbiorze do 16 kwietnia stworzy wiele pozytywnych sytuacji, spełnionych relacji, a dla niektórych prawdziwy rozwój w dziedzinie, na której najbardziej Wam zależy. Jeśli pragniesz się wykazać, uwieść partnera, znaleźć pracę, jest to idealny czas, ale przed 20 kwietnia! Horoskop Ryby kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Kwiecień 2023

W kwietniu rodzina Ryb będzie wymagająca i będzie chciała jego uwagi, zatem będzie musiał łączyć sprawy domowe i zawodowe.
Jednak dzięki twoim cechom uda ci się wszystko pogodzić i nawet znaleźć trochę czasu dla siebie.
Finanse w kwietniu ulegną poprawie, gdyż nadszedł czas na awans połączony z lepszymi zarobkami.
O pieniądze nie będzie trudno, zaczyna się zwracać podjęte inwestycje.
Znajdź chwilę na pomyślenie, jak dobrze zainwestować zarobione pieniądze.
Najlepiej lokować mniejsze kwoty w różne biznesy, decyzje podejmij po 15 kwietnia.
Życie w związku nie będzie w tym miesiącu stabilne, drobne nieporozumienia zaczną wzrastać i doprowadzać do kłótni.
Jedynym rozwiązaniem jest szczera rozmowa i wyprostowanie wszystkich spraw, nawet tych bolesnych.
Single mają szansę na poznanie kogoś dla siebie.
Nowo poznana osoba w kręgach zawodowych może okazać się tą jedyną.
Nie wolno tylko zapominać, że warto porozmawiać także o innych sprawach niż praca.
W kwietniu oszczędzaj się i dbaj o zdrowie, pamiętaj o równowadze snu i pracy, bo w przeciwnym razie czekają cię kłopoty ze zdrowiem.
Stres w pracy będzie się nasilał, znajdź sposób, by z nim walczyć – pływanie lub inny sport powinny pomóc.

Miłość

Ostatnie wpływy Merkurego i Wenus zachęcają Cię do złożenia obietnic, wzmocnienia więzi z ukochaną osobą… Pamiętaj jednak, aby w pewnym momencie wrócić na ziemię, najpóźniej 16 kwietnia. Pomoże Ci to zamienić pomysły w działanie.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 kwietnia tranzytuje znak Wagi, skłaniając was do zajmowania się sprawami innych, warto jednak w tym czasie zwrócić uwagę na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi, bo wiele się będzie w tej materii działo. 3 kwietnia Merkury zawita do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie myśleć szybciej i sprawniej, wpadną wam do głowy dobre pomysły. 4 kwietnia natomiast Mars wkroczy do Wagi, wprowadzając zamieszanie w kontakty międzyludzkie, szczególnie w zakresie ubezpieczeń, kredytów oraz dysponowania wspólnymi funduszami. Najlepszy czas na udane inwestycje to okres do 8 kwietnia, dopóki Wenus przebywa w znaku Wagi, możecie dobrze ulokować pieniądze lub trafić na okazje na wyprzedaży. Jedynie między 6 a 10 kwietnia czeka was niewielkie „trzęsienie ziemi”, kiedy za sprawą opozycji Merkurego do Urana otrzymacie bulwersujące informacje. Kwadratura Słońca do Saturna osłabi znacznie relacje z osobą, którą uważaliście za wieloletniego przyjaciela.
Między 12 a 16 kwietnia Słońce w sekstylu do Jowisza i w kwadraturze do Plutona przyniesie sukces zawodowy, który, niestety, wywoła zazdrość w środowisku. Nie przejmujcie się tym, tylko idźcie po swoje, starajcie się nie ulegać nadmiernym emocjom, które pojawią się szczególnie w dniach 13 i 14 kwietnia, podczas pełni w znaku Barana, której towarzyszy opozycja Wenus do Urana – wasza sytuacja finansowa się poprawi, ktoś spłaci dług lub otrzymacie wynagrodzenie wyższe, niż się spodziewaliście.
Między 14 a 26 kwietnia Merkury oraz Wenus w przyjaznym znaku Skorpiona utworzą korzystne aspekty z planetami w Koziorożcu oraz z Neptunem w waszym znaku, otrzymacie długo oczekiwaną gratyfikacje, wasze wysiłki i dokonania zostaną docenione. Samotne Ryby mogą w tych dniach zawrzeć znajomość, która przekształci się w długotrwały miłosny związek, taki „na dobre i na złe”.
23 kwietnia Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku życzliwego Skorpiona, rozpocznie się dla was miesiąc, w którym liczyć się będzie zdobywanie wiedzy oraz podróże zagraniczne, ostatni tydzień kwietnia przyniesie jednak ograniczenia i frustrację w wyniku kwadratury Marsa do Saturna, problemy przyjaciół obniżą wasz nastrój i wywołają dyskomfort. Opozycja Słońca do Urana wprowadzi rewolucję w finansach, jednak koniunkcja Merkurego z Wenus w ostatnich dniach miesiąca wpłynie na poprawę samopoczucia.

Kariera i pieniądze

Przed tobą bardzo dobry czas na realizację planów, a nawet marzeń. Mimo zbliżającej się Wielkanocy w pracy sporo uda się teraz zrobić. Planety bardzo ci sprzyjają, a ty nie powinieneś narzekać na brak szczęścia. Merkury do 16.04 przemierza twój znak i pomoże sprawnie zorganizować pracę, a także pomoże zaplanować różne rodzinne spotkania i świąteczne wyjazdy. Ale przede wszystkim warto zabrać się za zarabianie pieniędzy. W sprawach zawodowych słuchaj się swojej intuicji, a na pewno wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Osoby wpływowe i na wysokich stanowiskach będą ci przychylne, nie odmawiaj więc, jeśli któraś z nich będzie chciała ci pomóc. W miłości spotykać cię będą sympatyczne niespodzianki. Nie przegap nowej szansy, bo do 19.04 w miłosnych sprawach bardzo pomaga ci planeta Wenus. Nie uprzedzaj się do nikogo, a okaże się, że warto było dać szansę nawet tym osobom, które na początku były nieśmiałe i zagubione. Po udanej Wielkanocy nadejdzie czas na odpoczynek i więcej spotkań z przyjaciółmi. Przyjazne ci znaki to Waga i Wodnik, uważaj na zadziornego Bliźniaka.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
4, 8, 12
Kwiecień ważne daty :
16, 17, 18, 22, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Ciesz się z pięknych chwil, ale nie pozwól, aby Niebo uśpiło Twoją czujność. Powinieneś obudzić swoją energię, gdyż Miiłość to codzienna walka, której nie wygrasz poprzez ładne słowa, a poprzez działania i konkretne obietnice. Może nawet czas na krok do przodu, na pewne zaangażowanie?

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby wrzesień 2022

Na początku miesiąca wpływ Neptuna na Twój gwiazdozbiór sprawi, że wpadniesz na wiele oryginalnych pomysłów. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *