Horoskop Ryby grudzień 2022

Czas na plany dotyczące Twojego idealnego życia! Planety wpłyną przede wszystkim na Twoją intuicję i konstruktywne działanie. Jeśli jesteś z drugiej dekady, Neptun w Twoim Słońcu zwiększy Twoją empatię i łatwość w zaplanowaniu przyszłości. Nie jest to iluzja, wykorzystaj więc te chwile najlepiej, jak możesz! Osoby z innych dekad będą bardziej skupione na przyjacielskich relacjach, z których zaczerpną wiele satysfakcji. Do 22 grudnia skupisz się przede wszystkim na karierze. Słońce w Strzelcu w kwadraturze do Twojego gwiazdozbioru obdarzy Cię duchem walki i pokładami energii! Nie jest to codzienny dla Ciebie widok! Co chciałbyś zmienić? Mars Ci w tym pomoże! Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku ułatwia wszelkie relacje z sąsiedztwem. Od 22 grudnia staniesz się silniejszy. Horoskop Ryby grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Grudzień 2022

Pomoże ci w tym urok osobisty i dbanie o towarzyskie kontakty.
Grudzień będzie także miesiącem, w którym warto skupić się na rozwoju zawodowym, zaś rozwiązanie problemów rodzinnych może poczekać.
Sukces zawodowy Ryb zależy od ich pracowitości.
Szukając pracy uda ci się znaleźć wyjątkowo ciekawe oferty, warto lecz także przemyśleć założenie własnej firmy.
Kluczową rolę w kształtowaniu zawodowego sukcesu Ryb będą miały relacje z innymi ludźmi.
Grudzień będzie czasem zadowolenia z kwestii finansowych.
Położenie Merkurego sprzyja sukcesowi monetarnemu, dlatego uda ci się bardzo korzystnie zainwestować pieniądze i szybko osiągnąć spory zysk.
Ryby w grudniu 2022 spędzą bardzo dużo czasu na imprezach i różnego rodzaju spotkaniach.
Jeśli jesteś samotny, uda ci się poznać kogoś, w kim wejdziesz w miłosną relację.
Ryby mające stałych parterów powinny w grudniu decydować się na ślub lub dziecko.
Aż do 18-go grudnia Ryby nie będą cieszyć się najlepszym zdrowiem, dlatego muszą regularnie wzmacniać organizm.
Później przybędzie ci sił oraz wzrośnie libido, które należy kontrolować, by nie stało się przyczyną problemów.

Miłość

Wenus w Koziorożcu stworzy piękną solidarność z osobami z Twojego otoczenia i obdarzy relacje ciepłem. Wszelkie wyjazdy we dwoje lub romantyczne wiadomości są mile widziane. Być może również zauroczysz się osobą pochodzącą z innej kultury.

Rodzina i Relacje

Słońce przebywa w życzliwym znaku Skorpiona do 22 grudnia, zachęcając do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji. Również Merkury tranzytuje Skorpiona, ale do 20 grudnia pozostaje w ruchu wstecznym, jeśli więc zdecydujecie się na podróż, to wybierzcie miejsce, które dobrze znacie i już w nim nie raz przebywaliście, jeśli chcecie uniknąć problemów, opóźnień i perturbacji w drodze. Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem napiętej kwadratury Marsa do Plutona, trudno wam będzie znieść presję, jaką zastosuje ktoś z przyjaciół. Dni między 5 a 11 grudnia natomiast przyniosą dobre samopoczucie, twórczy zapał i możliwość ustabilizowania sytuacji, w której liczyć się będą artystyczne aspiracje – Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do przebywającego w waszym znaku Neptuna, otworzy wam szeroko drzwi do spełnienia i realizacji twórczych projektów.  Najlepszy czas czeka was między 11 a 15 grudnia, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Byku, w połączeniu z korzystnymi aspektami Słońca, Merkurego, Marsa i Jowisza, pojawią się intratne zawodowe prepozycje, co wywoła ekscytację i silne emocje. Nie podejmujcie wiążących decyzji przynajmniej do 20 grudnia, dopóki Merkury porusza się ruchem wstecznym. 19 grudnia Mars opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, tworząc opozycję do Urana w Byku – wszystko przyspieszy, nie będziecie wiedzieć w co ręce włożyć, sił i energii doda wam pełna dobrodziejstw koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu, działająca między 22 a 26 grudnia, spodziewajcie się awansu, nagród i wyróżnień, pokonacie konkurencję i wybijecie się na prowadzenie, zwłaszcza jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku. 22 grudnia również Słońce wkroczy do znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie już tylko kariera i sprawy zawodowe. 26 grudnia Wenus zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Koziorożca – trygon z Uranem w Byku, jaki tworzyć będzie do końca miesiąca, przyniesie nową przyjaźń lub miłość, nie przegapcie sygnałów, jakie wysyła do was osoba znajoma.

Kariera i pieniądze

Spędzisz grudzień w pogoni za niezwykłymi sprawami i ciekawymi wydarzeniami. Z wielką szybkością bęziesz się uczyć i poznawać coraz to nowe osoby. Miesiąc sprzyja znaczącym sukcesom, szczególnie jeśli twoja praca polega na komunikowaniu i spotykaniu się z ludźmi. Nie warto tylko marnować energii na spory i roztrząsanie towarzyskich afer. Wenus sprzyja odzyskiwaniu tego, co straciłeś w poprzednich miesi?cach. Nabierzesz optymizmu, a twoje działania cechować będzie większy rozmach. Skorzystasz z cudzych dośiadczeń, sprawdzisz dobre rady życzliwych ci osób. Czeka cię propozycja wyjazdu, zdobycia nowych doświadczeń i spotkania z niezwykłych osobowości. Bęzie też więcej zaproszeń na ważne uroczystości i i oficjalne bankiety, bo przecież Święta to nie tylko rodzinne wydarzenie. Dyskusje na ciekawe i niezwykłe tematy będzie też okazją do flirtu, samotne Ryby łatwo poznają kogoś wyjątkowego. Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta i Wodnik, uważaj na krytycznego wobec wszystkiego Raka.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
1, 3, 9
Grudzień ważne daty :
10, 13, 14, 16, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Czeka Cię wiele wspaniałych chwil wśród przyjaciół oraz nowych znajomych z całego świata! Na nic się nie zamykasz. Wyjątkiem mogą być okolice 20 grudnia i trudności w wyrażaniu swoich uczuć. Jeżeli kochasz, wyznaj mi iłość, jeśli nie, skup się na swojej własnej przyszłości.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby sierpień 2022

Małe chwile samozadowolenia pomogą Ci w odnalezieniu harmonii z samym sobą. Przestałeś już ograniczać się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *