Horoskop Ryby czerwiec 2022

Wraz z Wenus w Bliźniętach od 8 czerwca, a następnie ze Słońcem w tym samym znaku do 20 czerwca i pełnią księżyca 17 czerwca, czeka Cię dość skomplikowany, irytujący i męczący miesiąc. Na szczęście Mars w gwiazdozbiorze Raka przez cały miesiąc jest dość korzystnym dla Ciebie układem. Niestety Wenus w Bliźniętach wpływa na Ciebie wyjątkowo negatywnie. Będziesz pragnąć uciec od trudnej rzeczywistości i odciąć się od wszystkiego i wszystkich. Warto jednak dostosować się do bardziej krytycznych wymian zdań, aby móc lepiej zrozumieć relacje z innymi, bez niepotrzebnego dramatyzowania. Będziesz musiał dużo się poruszać, dosłownie i w przenośni, aby wprowadzić do swojego związku miłą atmosferę. Instynkt i marzenia muszą zostać zastąpione działaniem.@ Mars w Raku pomoże Ci w pójściu do przodu i zmniejszy Twoje zaniepokojenie rodzinnymi kłopotami. Horoskop Ryby czerwiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Czerwiec 2022

Niestety ruch słońca przyniesie Ryby uczuciową pustkę, którą trudno będzie zapełnić.
Ryby w czerwcu mogą liczyć na zawodowy sukces.
Położenie księżyca zmusi w czerwcu Ryby do zastanowienia się nad tym, w jaki sposób wydają pieniądze.
Jeśli planujesz większe inwestycje, musisz zachować daleko idącą ostrożność, ponieważ bycie pochopnym nastręczy ci wielu kłopotów.
Ogranicz wydatki i pamiętaj, że partner jest tak samo odpowiedzialny za budowanie waszej stabilnej i dostatniej przyszłości, jak ty.
Ostatnie cztery dni miesiąca to dobry czas na zakup sprzętu elektronicznego.
Ryby w czerwcu powinny skupić uwagę na rozwiązaniu wszystkich problemów i niejasności w swoich związkach.
Bardzo ważna jest szczerość, tylko dzięki niej uda ci się naprawić kulejące relacje z parterem lub przyjaciółmi.
Pod koniec miesiąca poszczęści się singlom, ponieważ czeka ich spotkanie z ciekawym człowiekiem, którego zauroczą swym wewnętrznym magnetyzmem.
Warto także pamiętać, że miłość jest nieprzewidywalna i nigdy nie wiadomo, co ze sobą przyniesie.
Niestety Ryby będą w czerwcu 2022 narzekać na układ kostno-stawowy.
Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie naturalnych metod leczenia, które zniwelują dolegliwości, ale nie obciążą reszty organizmu.
Umiarkowany ruch, zdrowe jedzenie i napary z ziół pomogą ci wrócić do formy.

Miłość

Przytulny kokon miłości, w którym się znajdowałeś, może zostać przerwany w ciągu najbliższych tygodni, jeśli spoczniesz na laurach, nie starając się rozwijać swoich możliwości. Twoja intuicja nie zawsze wystarczy, aby prowadzić rozmowy.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 czerwca tranzytuje znak Wagi, skłaniając was do zajmowania się sprawami innych, warto jednak w tym czasie zwrócić uwagę na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi, bo wiele się będzie w tej materii działo. 3 czerwca Merkury zawita do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie myśleć szybciej i sprawniej, wpadną wam do głowy dobre pomysły. 4 czerwca natomiast Mars wkroczy do Wagi, wprowadzając zamieszanie w kontakty międzyludzkie, szczególnie w zakresie ubezpieczeń, kredytów oraz dysponowania wspólnymi funduszami. Najlepszy czas na udane inwestycje to okres do 8 czerwca, dopóki Wenus przebywa w znaku Wagi, możecie dobrze ulokować pieniądze lub trafić na okazje na wyprzedaży. Jedynie między 6 a 10 czerwca czeka was niewielkie „trzęsienie ziemi”, kiedy za sprawą opozycji Merkurego do Urana otrzymacie bulwersujące informacje. Kwadratura Słońca do Saturna osłabi znacznie relacje z osobą, którą uważaliście za wieloletniego przyjaciela.
Między 12 a 16 czerwca Słońce w sekstylu do Jowisza i w kwadraturze do Plutona przyniesie sukces zawodowy, który, niestety, wywoła zazdrość w środowisku. Nie przejmujcie się tym, tylko idźcie po swoje, starajcie się nie ulegać nadmiernym emocjom, które pojawią się szczególnie w dniach 13 i 14 czerwca, podczas pełni w znaku Barana, której towarzyszy opozycja Wenus do Urana – wasza sytuacja finansowa się poprawi, ktoś spłaci dług lub otrzymacie wynagrodzenie wyższe, niż się spodziewaliście.
Między 14 a 26 czerwca Merkury oraz Wenus w przyjaznym znaku Skorpiona utworzą korzystne aspekty z planetami w Koziorożcu oraz z Neptunem w waszym znaku, otrzymacie długo oczekiwaną gratyfikacje, wasze wysiłki i dokonania zostaną docenione. Samotne Ryby mogą w tych dniach zawrzeć znajomość, która przekształci się w długotrwały miłosny związek, taki „na dobre i na złe”.
23 czerwca Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku życzliwego Skorpiona, rozpocznie się dla was miesiąc, w którym liczyć się będzie zdobywanie wiedzy oraz podróże zagraniczne, ostatni tydzień czerwca przyniesie jednak ograniczenia i frustrację w wyniku kwadratury Marsa do Saturna, problemy przyjaciół obniżą wasz nastrój i wywołają dyskomfort. Opozycja Słońca do Urana wprowadzi rewolucję w finansach, jednak koniunkcja Merkurego z Wenus w ostatnich dniach miesiąca wpłynie na poprawę samopoczucia.

Kariera i pieniądze

W czerwcu chętnie zajmiesz się rodzinnymi sprawami. Będziesz kalkulować, liczyć pieniądze i dbać o dom, w którym mieszkasz. To wszystko po to, aby twoje życie wreszcie stało się trochę wygodniejsze. Uważaj tylko, aby nie przesadzić ze swoimi wymaganiami i zakupami, bo pod byle pretekstem wydasz fortunę na meble i dodatki. W miłości nie będziesz zbytnio romantyczny i odważny. Zaczniesz szukać bezpieczeństwa i spokoju, a nie wielkich uniesień. To sprzyja życiu rodzinnemu i zacieśnianiu relacji w już zawartych związkach. Samotne Ryby będą miały powodzenie w miłości w drugiej połowie czerwca. Wcześniej towarzyskie spotkania mogą kolidować z różnymi rodzinnymi obowiązkami. Być może twoi znajomi nie spodobają się komuś z bliższych znajomych. Nie przejmuj się tym, tylko słuchaj swojego serca. W pracy zapowiada się trochę walki o wpływy i pozycję. W drugiej połowie czerwca możesz liczyć na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Jeśli szukasz lepszej pracy, to wykorzystaj rodzinne znajomości. Ktoś w krewnych może mieć informacje o posadzie, na którą czekasz. Przyjazne ci znaki to Skorpion i Koziorożec, uważaj na upartego Byka.

Horoskop Czerwiec 2022

Ważne liczby:
4, 6, 15
Czerwiec ważne daty :
10, 18, 20, 23, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na czerwiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Obecność Merkurego w przyjaznym znaku Raka uspokoi atmosferę interakcji z innymi. Intuicja przejmuje stery, zamiast czystej logiki, co bardzo Ci odpowiada. W ciągu tych najbliższych tygodni, komunikacja z Twojej strony obierze formę kilku słów, emocji i wyrazistego spojrzenia.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby sierpień 2022

Małe chwile samozadowolenia pomogą Ci w odnalezieniu harmonii z samym sobą. Przestałeś już ograniczać się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *