Horoskop Rak wrzesień 2022

Od początku miesiąca Mars w opozycji do Neptuna stworzy konflikty. Nic nie ochroni Cię więc przed drobnymi sprzeczkami. Próbujesz za wszelką cenę bronić swoich pomysłów, nawet jeśli to sprawi, że pewne osoby odwrócą się do Ciebie plecami. Aby osiągnąć swoje cele – w życiu osobistym, profesjonalnym czy uczuciowym – nie wahasz się, aby sięgnąć po różne sposoby. W miłości pewien krok do przodu doda Ci pewności siebie. Pamiętaj jednak, że aby uzyskać to, czego naprawdę pragniesz, unikaj szkodzenia innym. W innym wypadku może to się później odwrócić przeciwko Tobie. Dzięki Jowiszowi, czeka Cię kilka ważnych zmian, które szykują się na połowę września. Powinieneś słuchać swojej intuicji, gdyż to właśnie ona najlepiej poprowadzi Cię przez trzy pierwsze tygodnie miesiąca. Aby zyskać na czasie, skoncentruj się na komunikacji. W tym miesiącu jesteś rozrywany, znajomi i przyjaciele chcą spędzać z Tobą czas. Czeka Cię wiele spotkań, również z nowymi osobami; nie ma mowy o nudzie. Horoskop Rak wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Wrzesień 2022

Te pierwsze będą dla ciebie ważne na początku miesiąca.
Na drugich skupisz się później.
W pracy nadejdzie pora na ukończenie i podsumowanie prowadzonych wcześniej projektów.
Po 29 listopada w życiu zawodowym nastąpi pewne chwilowe, niegroźne zawirowanie.
Wrzesień będzie dla ciebie bardzo korzystny pod względem finansowym.
Zadba o to Uran wespół z Jowiszem.
Ruchy planet będą miały na ciebie wpływ zwłaszcza po 16 września.
Twoja inteligencja finansowa będzie fantastyczna.
Jasno określasz swoje cele i będziesz je konsekwentnie osiągać oraz realizować.
W działaniach będą cię wspierać przyjaciele.
Nadwyżkę gotówki powinieneś zainwestować w najnowsze technologie oraz komunikację.
Wenus w znaku Raka doda mu powabu i wdzięku.
W tym miesiącu będziesz przede wszystkim dobrze się bawić.
Nowe relacje singli będą krótkie, ale bardzo namiętne.
Poważne związki na razie nie pojawią się na horyzoncie.
Małżeństwa rozpoczną planowanie dzieci.
Uważaj na relacje rodzinne, które będą bardzo napięte, a słabe więzi między dalszą rodziną mogą się rozpaść.
We wrześniu 2022 stan zdrowia Raka będzie bardzo dobry.
Mało tego, zaobserwujesz tendencję zwyżkową.
Skup się jednak na tym, co jesz i wyeliminuj z diety ciężkie, tłuste i kwaśne pokarmy.
Dzięki temu pozbędziesz się problemów z żołądkiem.

Miłość

Jeśli chcesz przeżyć niezwykle romantyczne chwile, musisz nauczyć się przełamywać rutynę. Weź pod uwagę rady, które dają Ci rodzina i przyjaciele. Merkury wspiera Cię w pokonaniu wszelkich wątpliwości. Jeśli ktoś Ci się podoba, nie czekaj, po prostu zrób pierwszy krok.

Rodzina i Relacje

Do 23 września Słońce w życzliwym znaku Panny zachęci was do kontaktów z rodzeństwem i sąsiadami, jednak zapalczywy Mars, pozostający w pierwszym tygodniu września w koniunkcji ze Słońcem, a także Merkurym i Wenus, mogą popsuć nawet najlepiej zapowiadające się relacje. Starajcie się powstrzymać „język nienawiści” zarówno własny w stosunku do tych osób, które wyznają inne poglądy, jak i słowną agresję innych, skierowaną w waszym kierunku. Zamiast zaglądać na portale społecznościowe, lepiej skorzystać z ostatnich dni lata i wybrać się poza miasto, złapać kontakt z przyrodą – zachęcą was do tego zarówno Wenus, jak i Merkury, przebywające do 14 września w pracowitej i obowiązkowej Pannie. Wszystkie planety tranzytujące ten znak tworzyć będą kolejno trygony z Saturnem i Plutonem, a następnie kwadratury z Jowiszem, spotkacie się więc z koniecznością uporządkowania nie tylko bieżących spraw, ale ważnych dla was relacji. Będziecie mieć do czynienia z osobami starszymi, konserwatywnymi lub wymagającymi, które oczekiwać od was będą znacznie więcej, niż potraficie zaoferować – tylko pełny profesjonalizm, przywiązanie do szczegółu, drobiazgowość, pilność i zaangażowanie zdołają uchronić was od krytyki. U niektórych Raków, o mniejszej odporności psychicznej,  stres odbije się na systemie trawiennym, zwłaszcza żołądku i jelitach.
14 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku Ryb, tego samego dnia Merkury i Wenus w koniunkcji opuszczą znak pracowitej Panny i wkroczą do towarzyskiej Wagi, uświadomicie sobie, że nie warto przejmować się sprawami, na które nie macie wpływu i zajmiecie się tym, co lubicie najbardziej – spotkaniami z osobami, które darzycie uczuciem, przebywaniem w domu, który kochacie ponad wszystko, budowaniem dobrych relacji w rodzinie. Jedynie między 16 a 22 września, kiedy Mars w Pannie utworzy trygon z Plutonem w Koziorożcu, nastąpi próba sił w związkach Raków, które określa się jako „toksyczne” – znajdziecie w sobie wystarczająco dużo determinacji, aby wyzwolić się od miłości, która przynosi więcej cierpienia, niż pozytywnych emocji.
23 września Słońce opuści zabieganą Pannę i wkroczy do kobiecej Wagi, skupicie się całkowicie na sprawach domu i rodziny, zaangażujecie się w działalność artystyczną lub odnajdziecie przyjemność w obcowaniu ze sztuką. Nów Księżyca w znaku Wagi, do którego dojdzie 28 września, wyznaczy początek ważnej relacji lub uświadomi wam, że to, co jest wartościowe, znajdziecie we własnym domu.

Kariera i pieniądze

Uwierz w siebie, a zobaczysz, że sprawy zmierzają w dobrym kierunku. We wrześniu osiągniesz wiele sukcesów, jeśli tylko docenisz to, co już masz. Zrób bilans swoich zysków i strat, a zobaczysz, jak wiele udało ci się osiągnąć dzięki własnej pracy. Nie musisz dokształcać się w nieskończoność, masz bowiem wystarczająco dużo wiedzy, aby wybić się na lepsze stanowisko i zostać doceniony przez przełożonych. Twoje opinie sprawią, że będziesz dla innych autorytetem w sprawach zawodowych i uczuciowych. Okaże się nawet, że możesz pisać poradniki. Może już czas na własnego bloga? Twoje rady uleczą niejedno złamane serce czy uratują czyjąś chwiejącą się karierę. Saturn sprzyja zdobywaniu uznania i autorytetu, ale uważaj, bo pod koniec miesiąca ktoś może uznać, że za bardzo się wywyższasz. Od 14.09 warto za to zainteresować się własnymi finansami. Koniec września sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki i organizowaniu różnych ciekawych wyjazdów. Przyjazne ci znaki to Lew i Waga, uważaj na wścibskiego Skorpiona.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
6, 7, 13
Wrzesień ważne daty :
3, 6, 10, 20, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Liczne spotkania towarzyskie i imprezy wypełnią Ci czas w tym miesiącu. Płeć przeciwna będzie zerkać na Ciebie z zaciekawieniem, dlatego wykorzystaj swój wewnętrzny magnetyzm i nie bój się nowych znajomości. Miesiąc ten jest także dobrym czasem na zmianę wizerunku.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Udaje Ci się uwolnić, znasz swoją własną wartość, nie żyjesz już w iluzji, ale rozczarowania też już zostawiłeś za sobą. Pewność siebie powoli wraca!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak sierpień 2022

Chowasz wszystkie emocje w sobie, co może być czasami trudne. Jeśli czujesz potrzebę wyrażenia tego, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *