Horoskop Rak styczeń 2023

Ten rok rozpocznie się pod znakiem Słońca wchodzącego do gwiazdozbioru Twojego znaku w opozycji do Koziorożca. Taki układ faworyzuje wszelkie oficjalne relacje – to idealny czas na małżeństwo, ale również na zapytanie o awans lub kreację stowarzyszenia. Wszelkie relacje z nowo poznanymi osobami w tym okresie mają duże szanse na przetrwanie i trwałość w czasie, a Twoje relacje z osobami na wyższych stanowiskach są bardzo pozytywne. W kwestii miłości, pospiesz się z konkretami do 7 stycznia, w momencie, kiedy Wenus jest jeszcze w znaku Skorpiona, tworząca zmysłowość i pasję. Do 20 stycznia Słońce i Merkury również wpłyną pozytywnie na zgłębienie wszelkich relacji. Pod koniec miesiąca, pewne sytuacje mogą Cię niewątpliwie zaskoczyć, ale zamiast dramatyzować, spróbuj wykorzystać nowe możliwości, które te wydarzenia prezentują. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, dokonasz doskonałych inwestycji, zarówno na płaszczyźnie finansowej, jak i emocjonalnej. Księżyć w pełni w gwiazdozbiorze Lwa 21 stycznia wzmocni jeszcze bardziej te kwestie! Horoskop Rak styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Styczeń 2023

Od tego, jak sprawdzisz się w działaniu w grupie, zależy wiele, między innymi twój awans.
Pokaż, że potrafisz być dobrym liderem i osobą, która potrafi pogodzić różne poglądy, to z pewnością zadziała na twoją korzyść.
W styczniu bądź ostrożny w kwestiach inwestycji.
Przemyśl strategię i nie daj się nabrać na okazje.
Słuchaj bliskich, bo ich rady mogą uratować cię przed poważnymi stratami i problemami finansowymi.
Rak w związkach skupią się na swoich projektach i pracy, jednak nie będzie wiązało się to z ochłodzeniem relacji, a raczej z poczuciem, że związek ma się dobrze i można znaleźć chwilę dla siebie.
Nie zaszkodzi jednak, by jakimś drobiazgiem czy miłym gestem dać znać, że wszystko jest dobrze.
Samotne Raki postawią na pracę i zrezygnują na jej rzecz z romansu.
Sprawy sercowe na razie pójdą w zapomnienie.
Dopiero po połowie miesiąca Rak znajdzie czas na wyjścia towarzyskie i romantyczne wieczory.
Do 22 stycznia zadbaj szczególnie o zdrowie.
Zwłaszcza o psychiczne.
Połącz dbanie o psychikę z dbaniem o ciało i skorzystaj z relaksujących ćwiczeń.
Joga lub inne spokojne ćwiczenia będą bardzo ważne i bardzo dużo pomogą.

Miłość

Ten rok zaczyna się dla Ciebie bardzo poważnie: niebo sprzyja obietnicom, zaangażowaniu, nawet małżeństwem. Tworzą się pary, budują swoje gniazda, inni dążą do dzielenia swojej codzienności w harmonii i bezpieczeństwie. Czeka Cię dużo zmysłowości, zwłaszcza w piewszym tygodniu.

Rodzina i Relacje

Do 23 stycznia Słońce przebywa w waszym znaku, zasilając was życiową energią, będzie to jednak okres bardzo intensywny, jak również ważny dla nadchodzącej przyszłości. Miesiąc rozpocznie się z przytupem – 2 stycznia dojdzie do zaćmienia Słońca w waszym znaku, to może być początek całkiem nowej relacji osobistej, która objawi się z całą swoją mocą w nadchodzących tygodniach. Tego samego dnia Mars opuści wasz znak, a już następnego wkroczy do niego Wenus rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim miłość oraz relacje międzyludzkie.
W dniach 8 – 11 stycznia Wenus utworzy sekstyl z burzliwym Uranem, co zaowocuje nawiązaniem nowej przyjaźni, która pomoże uporać się ze skutkami opozycji Słońca do Saturna – niektóre Raki dojdą do wniosku, że tkwią w toksycznym związku, ograniczającym ich wolę i osobowość, warto zwierzyć się komuś, kto was zrozumie i doceni, a także wesprze w potrzebie.
Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie między 9 a 12 stycznia, wywoła w was silną potrzebę zrobienia porządków, głównie w sferze finansowej waszego życia. Działający w tym samym czasie trygon Słońca do Neptuna skłoni was do spełnienia marzeń i zrealizowania planów, które od dłuższego czasu odkładaliście na później. Niektóre Raki wejdą na drogę rozwoju duchowego, inne zagłębią się w świat iluzji, w tym muzyki, filmu lub teatru.
Dni między 15 a 17 stycznia okażą się szczególnie intensywne za sprawą rozmaitych aspektów w połączeniu z zaćmieniem Księżyca w przeciwległym znaku Koziorożca, to może być dla was przełomowy moment, w którym wykażecie się siłą i determinacją w podejściu do każdego rodzaju związku pod warunkiem, że nie pozwolicie emocjom decydować o waszym życiu – dobrze jest wsłuchać się w siebie i zrozumieć swoje pragnienia, ale życie w realnym świecie wymaga praktycznego podejścia do rzeczywistości. Niemniej jednak jeśli czujecie, że ktoś was krzywdzi lub otrzymujecie mniej, niż na to zasługujecie, stańcie do walki i sięgnijcie po wszystko, co się wam należy, wspomoże was w tym opozycja Słońca do Plutona, a następnie między 16 a 21 stycznia Wenus w aspekcie Saturna, Neptuna i Plutona. Wolne Raki mogą w tych dniach zakochać się do szaleństwa lub przeżyć intensywne doświadczenie, które zapamiętają na długo.
21 stycznia w waszym znaku dojdzie do koniunkcji cofającego się Merkurego ze Słońcem, powrócą sprawy „zamiecione pod dywan”, to dobry dzień na przeprowadzenie ważnej rozmowy. 23 stycznia Słońce opuści wasz znak i przesunie się do znaku Lwa, zwracając waszą uwagę na sprawy finansowe. Wenus w koniunkcji z Merkury oraz Mars w trygonie do Jowisza sprawią, że rzucicie się w wir pracy, podczas gdy inni udadzą się na urlop. Ostatnie dni miesiąca przyniosą rewolucję w sprawach finansowych.

Kariera i pieniądze

Sprawy miłości będą dla ciebie na pierwszym miejscu. Jeśli planujesz wspólny wyjazd lub myślisz o zamieszkaniu we dwoje, to będzie to dobry czas na poważne decyzje. Planeta Saturn przypieczętuje wszystkie twoje decyzje. Ich skutki będą trwać przez kolejne lata. Nie mów, więc tak, jeśli nie jesteś do tego w głębi swojego serca naprawdę gorąco przekonany. Samotne Raki mają za to dobry czas na nowe, ciekawe znajomości. Będziesz teraz odważniejszy i bardziej pewny siebie. Nie przegap kogoś ciekawego, kto pojawi się na szkoleniu lub na uczelni. W pracy Mars postawi na twojej drodze kogoś, z kim będziesz rywalizować lub spierać się o zawodowe sprawy. Nie reaguj nerwowo, a postawisz na swoim. Po 20.01 odkryjesz nową dziedzinę wiedzy lub wpadniesz na pomysł, jak zarobić dzięki niezwykłemu hobby. Druga połowa stycznia sprzyja dobrym pomysłom na założenie własnego biznesu. Zakup nowego sprzętu lub intensywny kurs obcego języka mogą okazać się prawdziwym przełomem w twojej karierze. Przyjazne ci znaki to Wodnik i Panna, uważaj na Strzelca, który myśli tylko o swoich korzyściach.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
3, 9, 14
Styczeń ważne daty :
6, 15, 16, 23, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
W najbliższym czasie czekają Cię problemy osobiste, a najlepszym wsparciem będą dla Ciebie osoby spod znaku Koziorożca bądź Raka. Nie tylko rozumieją Twoją sytuację, ponieważ mają podobne doświadczenia, ale także udzielą Ci dobrej rady.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Korzystaj z pozytywnego wpływu Saturna, aby pogłębić swoje relacje z innymi, zanim rozpoczniesz nowe przygody. Wiatr popycha Cię do przodu, wykorzystaj okazje, które się prezentują.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak listopad 2022

Saturn i Pluton kontynuują wpływ na zmiany w Twoim związku lub w partnerstwie. W ciągu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *