Horoskop Rak sierpień 2022

Chowasz wszystkie emocje w sobie, co może być czasami trudne. Jeśli czujesz potrzebę wyrażenia tego, co ciąży Ci na sercu, wykorzystaj wspaniały układ planet. Uda Ci się świetnie sformułować swoje myśli – w zrozumiały i jasny sposób powiesz o swoich potrzebach. Jeśli zapragniesz ocenić swoje niepowodzenia i sukcesy, zrób to podczas wakacji. Będziesz wtedy potrafił obiektywnie je przeanalizować oraz docenić swoją łatwość w łapaniu świetnych okazji. M iłość się do Ciebie uśmiecha przez cały miesiąc. Wykorzystaj również tę możliwość. Horoskop Rak sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Sierpień 2022

Poczują też chęć, by nauczyć się czegoś nowego z dziedziny, którą się nie zajmowali.
Nowa pasja, pomysły i chęć ich realizacji sprawi, że każdy Rak będzie miał mnóstwo energii i chęci do działania.
W sierpniu 2022 skusisz się na zakupy z myślą tylko o sobie, nowy sprzęt czy odświeżenie garderoby.
Finanse na to pozwolą, bo przed 11 sierpnia czeka cię przypływ gotówki.
Uważaj jednak, bo mogą się pojawić problemy w związku z twoimi bliskimi i potrzebna będzie duża suma pieniędzy.
Zaangażowane w związki Raki powinny przemyśleć czy relacje, w jakich są, im odpowiadają.
Nie zawsze barnie winy na siebie i zamartwianie się jest rozwiązaniem.
Czasem trzeba powiedzieć sobie prawdę w oczy i nie dać sobą rządzić.
Single spod znaku Raka, które szukają okazji, by kogoś poznać, wreszcie będą ją miały.
Jowisz sprawi, że perspektywa udanego związku nie będzie taka odległa.
Urok osobisty i czar Raka będą na najwyższym poziomie.
Dobre samopoczucie powinieneś wykorzystać i zająć się jakimś sportem.
Aktywność fizyczna sprawi ci jeszcze więcej radości.

Miłość

Jeśli czujesz możliwość rozwiązania pewnych nieporozumień, które utkwiły przez dłuższy czas, wykorzystaj tę okazję! Trygon Neptuna i Merkurego obdarzą Cię łatwością w rozmowie. Będziesz potrafił odnaleźć skuteczne argumenty, nie zapominając o łagodności i uroku osobistym. Jesteś królem komunikacji.

Rodzina i Relacje

Nów Księżyca w znaku Lwa w koniunkcji z Wenus w kwadraturze do Urana, do którego dojdzie 1 sierpnia, wyznaczy początek nowego finansowego przedsięwzięcia, uda się też wam tego dnia dokonać korzystnych luksusowych zakupów z dużym rabatem, pod warunkiem, że pozostaniecie czujni i nie dacie się namówić na rzekome „okazje” oferowane przez sprzedawców. Tego samego dnia Merkury w waszym znaku wróci do ruchu prostego, możecie więc znów podejmować ważne życiowe decyzje, podróżować i kupować sprzęt elektroniczny oraz komunikacyjny.
Między 4 a 10 sierpnia nadejdą najbardziej korzystne dni dla poprawy finansów, co zapewni najpierw trygon Słońca, a następnie Wenus w znaku Lwa do Jowisza w Strzelcu, tak korzystny układ prędko się nie powtórzy, łapcie więc okazje, kiedy tylko się pojawią. Niektóre Raki zrobią w tych dniach interes życia, inne otrzymają propozycje dobrze płatnej pracy, jeszcze inne wybiorą się w wymarzoną podróż zagraniczną, to idealny czas na trwałe inwestycje i zapewnienie sobie odrobiny luksusu. Merkury przebywał będzie w waszym znaku do 11 sierpnia, warto więc w pierwszej dekadzie sierpnia podejmować ważne decyzje.
15 i 16 sierpnia pozostańcie ostrożni, bo pełnia w znaku Wodnika oraz kwadratura Merkurego do Urana, skłonią was do nieprzemyślanych zakupów i niepewnych przedsięwzięć.
Dni między 19 a 21 sierpnia, kiedy Merkury w Lwie utworzy trygon do Jowisza w Strzelcu, okażą się najbardziej korzystne dla handlu, szczególnie w zakresie zakupu sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego oraz biletów międzynarodowych, powiodą się też podróże zagraniczne i śmiałe plany wakacyjne.
18 sierpnia Mars, 21 sierpnia Wenus, a 23 sierpnia Słońce opuszczą słoneczny znak Lwa i wkroczą do życzliwej Panny, ostatni tydzień miesiąca okaże się bardzo korzystny dla krótkich podróży, szczególnie w towarzystwie przyjaciół, czeka was moc miłych niespodzianek, nawiążecie liczne znajomości, korzystne również dla rozwoju kariery, co zapewnią trygony planet w Pannie do Urana w Byku.

Kariera i pieniądze

Sierpień spędzisz w pogoni za niezwykłymi sprawami i ciekawymi wydarzeniami. Z wielką szybkością będziesz poznawać coraz to nowe osoby. Miesiąc sprzyja znaczącym sukcesom, szczególnie jeśli twoja praca polega na komunikowaniu i spotykaniu się z ludźmi. Nie warto marnować energii na spory i roztrząsanie towarzyskich afer. Merkury sprzyja odzyskiwaniu tego, co straciłeś w poprzednich miesiącach. Nabierzesz optymizmu, a twoje działania cechować będzie większy rozmach. Skorzystasz z cudzych doświadczeń, sprawdzisz dobre rady życzliwych ci osób. Czeka cię propozycja wyjazdu, zdobycia nowych doświadczeń i spotkania z niezwykłych osobowości. Będzie też więcej zaproszeń na ważne uroczystości i i oficjalne bankiety. Dyskusje na ciekawe i niezwykłe tematy będzie też okazją do flirtu, samotne Raki łatwo poznają kogoś wyjątkowego. Sprzyjające ci znaki to Panna i Wodnik, uważaj na krytyczną wobec wszystkiego Wagę.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
5, 14, 15
Sierpień ważne daty :
2, 18, 19, 26, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Zapowiadają się niezwykłe chwile, ktoś doceni twój profesjonalizm i umiejętności, które przydadzą się w nowym towarzystwie. Możliwe, że zaczniesz działać w jakiejś organizacji.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Czasami masz prawo na krótki powrót do dzieciństwa. Bardzo dokładnie zapamiętałeś zapachy i smaki, które pomogły Ci dorosnąć. Pozwól sobie na osobiste powroty, a poczujesz się w pełni wypoczęty.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak wrzesień 2022

Od początku miesiąca Mars w opozycji do Neptuna stworzy konflikty. Nic nie ochroni Cię więc …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *