Horoskop Rak październik 2022

Jeśli potrzebujesz trochę czasu na refleksję, znajdziesz ku temu okazję, gdyż gwiazdy o to zadbają. Szybko odnajdziesz odpowiedzi na pytania. Jeśli odczytasz znaki na niebie, oszczędzisz wiele czasu! Nawet jeśli niczego konkretnego nie planowałeś, zmierzysz się z dość nietypowymi sytuacjami. W okolicach 10 października pewne kwestie nie są już tak oczywiste, jak były; w głowie następuje totalny chaos, a Tobie ciężko jest wszystko przemyśleć. Nie martw się zbytnio, gdyż planety otworzą przed Tobą drogę, o której skrycie marzyłeś! Nie bój się odciąć się od frustrujących i toksycznych osób. Potrzebujesz w tym momencie radości, łagodności i szczerości. Aby ochronić się przed tymi negatywnymi wpływami, Mars doda Ci odwagi. Twoi przyjaciele będą bardziej obecni i liczniejsi. Solidarność odnajdziesz również w rodzinie. Czego chcieć więcej! Horoskop Rak październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Październik 2022

Gwiazdy ostrzegają jednak Raki, by nie ignorowały tego, co dzieje się w ich domach.
Kłopoty prywatne mogą zrujnować karierę Raka, a bez domu, do którego chce się wracać, nasze życie jest jałowe i pozbawione sensu.
Po 26 października Jowisz wesprze cię w twojej pracy i podkręci tempo rozwoju zawodowego.
Możesz spodziewać się awansu, premii lub nagrody pieniężnej za twoje wysiłki poświęcone firmie, za oddanie, zaangażowanie i czas prywatny spędzony na wypełnianiu obowiązków zawodowych.
Twoimi finansami w tym miesiącu będzie rządzić Neptun.
Wpływ tej planety na twoje interesy będzie umiarkowanie dobry.
Jak prognozują gwiazdy, powinieneś zachować ostrożność w swoich transakcjach pieniężnych, ponieważ możesz zostać oszukany.
Zanim zaś rzucisz się w wir drogich rozrywek, spłać stare długi i zobowiązania.
Zarządzaj swymi finansami mądrze i rozsądnie.
Spontaniczność nie jest wskazana.
W październiku wszystkie twoje relacje i przyjaźnie zostaną wystawione na próbę.
Przekonasz się o tym, kto jest ci prawdziwie oddany i darzy cię szczerym uczuciem, a kto utrzymuje z tobą kontakty, bo widzi w tym jakiś interes.
Pozbędziesz się fałszywych przyjaciół i przestaniesz tracić czas na ludzi, którym na tobie nie zależy.
Twoje zdrowie będzie nienaganne, powinieneś jednak zadbać o skórę, która jest w nie najlepszej kondycji.
Z wysuszoną i podatną na otarcia powłoką skończysz dzięki kosmetykom aptecznym, ziołowym kremom i maściom na bazie naturalnych olejów.

Miłość

Życie uczuciowe będzie w tym miesiącu w centrum uwagi. Po raz kolejny powiesz o swoich oczekiwaniach i nie zawahasz się wyrazić swoje pragnienia dotyczące przyszłości. Kierujesz się intuicją, a Mars w Wadze nawet pomoże Ci w obraniu dobrej drogi. W okolicach 14 października, powiew świeżości wywieje wszelkie nieporozumienia.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 października tranzytuje znak Wagi, skłaniając was do zajmowania się sprawami domu i relacjami w rodzinie. Również kariera odegra ważną rolę przez trzy pierwsze tygodnie miesiąca. Już 3 października Merkury opuści znak Wagi i przesunie się do życzliwego Skorpiona, staniecie się więc bardziej ruchliwi i zainteresowani problemami dzieci. Następnego dnia również Mars zmieni znak i wkroczy, a właściwie wtargnie do Wagi, co wpłynie mobilizująco na kontakty – starajcie tylko nie przesadzić i nie rozstawiajcie po kątach domowników za najmniejsze nawet przewinienie. Cierpliwości zabraknąć wam może między 6 a 10 października, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z Węzłami Księżycowymi oraz z Saturnem w przeciwległym znaku Koziorożca, ktoś zapragnie was ograniczyć lub zabronić tego, czego pragniecie najbardziej. Na wsparcie i pomoc współpracowników możecie liczyć między 12 a 16 października, kiedy Słońce utworzy sekstyl z Jowiszem i kwadraturę z Plutonem, nie pozwólcie nikomu źle się traktować, jeśli czyjeś zachowanie ma cechy przemocy lub mobbingu zgłoście problem do odpowiednich władz.
13 i 14 października będziecie pod wpływem pełni Księżyca w Baranie, która zwykle pobudza was emocjonalnie, zwróćcie więc baczniejszą uwagę na swoje reakcje, zwłaszcza że tym razem pełni towarzyszy opozycja Wenus do Urana, łatwo więc o konflikty w relacjach miłosnych. Niektóre Raki dojdą do wniosku, że partner się nie sprawdził, inne natomiast mają szansę poznać kogoś, kto mocno zawróci im w głowie, ale relacja okaże się krótkotrwała.
Między 14 a 26 października najpierw Merkury, a następnie Wenus w Skorpionie, utworzą szereg aspektów z silnymi planetami w przyjaznych znakach, oznacza to szansę na nawiązanie ciekawych znajomości, rozpoczęcie ekscytującego romansu lub znalezienie właściwego hobby, które zaspokoi wasze potrzeby twórcze. Wolne Raki powinny zwrócić szczególną uwagę na osoby pojawiające się w ich życiu, nie oddawajcie im jednak całego serca, zanim nie poznacie prawdziwych intencji. 23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do życzliwego Skorpiona, w ostatnim tygodniu miesiąca liczyć się więc będą silne uczucia.
Od 25 do 30 października pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Saturna i opozycji Słońca do Urana – jeśli nic już nie da się zrobić, aby poprawić relacje w ważnym dla was związku, lepiej odejść i odzyskać spokój, niż męczyć się i naginać do cudzych oczekiwań. Ostatnie dwa dni października osłodzi koniunkcja Merkurego z Wenus, czekają was miłe spotkania, usłyszycie słowa sympatii, a nawet miłości.

Kariera i pieniądze

Dostaniesz to, czego chcesz, będziesz jednak musiał opanować swój temperament. Krzykiem i rozkazami niczego nie osiągniesz ani w pracy, ani w miłości. Postaraj się negocjować i uwzględniać inny punkt widzenia, a wszystkim wyjdzie to na dobre. Rezultaty zobaczysz bardzo szybko, kiedy wszyscy przyznają, że to jednak twoje pomysły są całkiem dobre. W drugiej połowie października w pracy nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków i dodatkowych godzin. Możesz bowiem przeceniać swoje siły, a to nie sprzyja koncentracji na ważnych zadaniach. Zadbaj o zdrowie i nie ubieraj się zbyt letnio na wieczorne spacery. W ostatnim tygodniu października Słońce i Wenus zaczną ci bardzo sprzyjać w miłości. Nie odrzucaj zaproszeń na przyjęcia, ani nie siedź w weekend sam w domu. Szczególnie szczęście sprzyja zakochanym i samotnym szukającym pary. Sprzyjające ci znaki to Wodnik i Strzelec, z nimi dobrze się będzie układało. Unikaj Byka, który lubi sobie poleniuchować.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
3, 4, 7
Październik ważne daty :
2, 8, 9, 14, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
W końcówce miesiąca uważaj na kłótnie z przyjacielem Twego partnera lub współpracownikiem. Nie wikłaj się w niepotrzebne konflikty. Musisz nabrać większego dystansu do życia i otaczającego Cię świata. Przekonasz się, że sprawy, których nie możesz zmienić lepiej jest zignorować. Nie walcz z wiatrakami, stracisz tylko siły i napsujesz sobie nerwów, a i tak nic z tego nie wyniknie. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć rację i być we wszystkim najlepszy, dopuść do siebie fakt, że możesz się mylić.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i obrać pozytywną postawę? Warto więc cofnąć się o krok i nabrać trochę dystansu. Spróbuj również zapanować nad swoimi nastrojami.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak wrzesień 2022

Od początku miesiąca Mars w opozycji do Neptuna stworzy konflikty. Nic nie ochroni Cię więc …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *