Horoskop Rak marzec 2023

Romantyzm, który miałeś w sobie podczas tych ostatnich miesięcy ustąpi miejsca bardziej szalonym kwestiom w życiu miłosnym. Potrzeba poczucia niezależności i przyjaźni wróci na pierwszy plan. Merkury, który wraca do gwiazdozbioru Ryb, rozwścieczy prawie wszystkie znaki, oprócz Twojego. Oczywiście, tak jak wszyscy, będziesz pod wpływem tego układu planet, co doprowadzi do kilku awarii i opóźnień, ale te przymusowe przerwy tak naprawdę Ci się spodobają. Ta sytuacja napełni Cię również kreatywnością i inspiracją, jeśli tylko dasz ponieść się chwili. Mars w gwiazdozbiorze Byka zachęca Cię do ciężkiej pracy, do zebrania plonów i do bycia konsekwentnym w działaniu. Może również stworzyć nowe możliwości finansowe ze strony przyjaciół. Uważaj jednak na pełnię księżyca w Wadze 21 marca: może ona zaprosić kilka ciemnych chmur do Twojego życia i pogorszyć Twój nastrój… Pod koniec miesiąca, dokładnie 26 marca, Wenus wkroczy do gwiazdozbioru Ryb, co rozpocznie bardzo słodki i romantyczny okres. Horoskop Rak marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Marzec 2023

Wszelkie próby walki i przejęcia władzy, czy to w pracy czy w domu skończą się awanturami.
Księżyc będzie miał bardzo silny wpływ na twoją samoocenę.
Drażliwość i dąsanie się na innych w niczym nie pomoże.
Lepiej wytłumaczyć, co ci przeszkadza i spróbować wspólnie z tym walczyć, niż kłócić się.
Ważne decyzje, które mogą wiele zmienić, lepiej odłożyć na inny czas.
Teraz należy się wstrzymać.
W finansach w marcu pojawią się nadwyżki, dobra passa traw już od jakiegoś czasu więc nie bój się inwestować.
Nie musisz się bać o bieżące wydatki, nie braknie ci na nie, ale pamiętaj, że warto pozbyć się zalegających zobowiązań i nadwyżkę pieniędzy zainwestować w spłatę długów.
Dzięki wpływowi Jowisza nowe znajomości mogą przerodzić się w stałe i zgodne związki i to na lata! Single szukający poważnych związków i zobowiązań powinni się rozglądnąć za kandydatem na partnera.
Romantyczne spotkania i rozmowy pomogą odnaleźć drugą połówkę.
W stałych związkach Rak także będzie cieszył się spokojem i szczęściem.
Wspólnie podejmiecie decyzję o powiększeniu rodziny lub zmianach w domu.
Oboje będziecie zadowoleni z decyzji i wzmocni to wasz związek.
W marcu 2023 zdrowie u Rak będzie kruche.
Nie wolno lekceważyć nawet drobnego przeziębienia i trzeba szybko je wyleczyć.
Postaw na odpoczynek i spokój, bo konsekwencje zaniedbania choroby mogą być opłakane.
Zadbaj o dietę bogatą w dobre zboża i ryby.

Miłość

Jesteś prawdopodobnie jednym z najbardziej chronionych znaków w tym miesiącu, z dala od chaosu i zamieszania wprowadzonego przez planetę Merkury w znaku Ryb. Ten znak z żywiołu Wody zachęci Cię do większego romantyzmu, ale Wenus w Wodniku przypomni Ci również, że związek nie oznacza niewolnictwa, każdy ma prawo do niezależności…

Rodzina i Relacje

Do 23 marca Słońce w życzliwym znaku Panny zachęci was do kontaktów z rodzeństwem i sąsiadami, jednak zapalczywy Mars, pozostający w pierwszym tygodniu marca w koniunkcji ze Słońcem, a także Merkurym i Wenus, mogą popsuć nawet najlepiej zapowiadające się relacje. Starajcie się powstrzymać „język nienawiści” zarówno własny w stosunku do tych osób, które wyznają inne poglądy, jak i słowną agresję innych, skierowaną w waszym kierunku. Zamiast zaglądać na portale społecznościowe, lepiej skorzystać z ostatnich dni lata i wybrać się poza miasto, złapać kontakt z przyrodą – zachęcą was do tego zarówno Wenus, jak i Merkury, przebywające do 14 marca w pracowitej i obowiązkowej Pannie. Wszystkie planety tranzytujące ten znak tworzyć będą kolejno trygony z Saturnem i Plutonem, a następnie kwadratury z Jowiszem, spotkacie się więc z koniecznością uporządkowania nie tylko bieżących spraw, ale ważnych dla was relacji. Będziecie mieć do czynienia z osobami starszymi, konserwatywnymi lub wymagającymi, które oczekiwać od was będą znacznie więcej, niż potraficie zaoferować – tylko pełny profesjonalizm, przywiązanie do szczegółu, drobiazgowość, pilność i zaangażowanie zdołają uchronić was od krytyki. U niektórych Raków, o mniejszej odporności psychicznej,  stres odbije się na systemie trawiennym, zwłaszcza żołądku i jelitach.
14 marca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Ryb, tego samego dnia Merkury i Wenus w koniunkcji opuszczą znak pracowitej Panny i wkroczą do towarzyskiej Wagi, uświadomicie sobie, że nie warto przejmować się sprawami, na które nie macie wpływu i zajmiecie się tym, co lubicie najbardziej – spotkaniami z osobami, które darzycie uczuciem, przebywaniem w domu, który kochacie ponad wszystko, budowaniem dobrych relacji w rodzinie. Jedynie między 16 a 22 marca, kiedy Mars w Pannie utworzy trygon z Plutonem w Koziorożcu, nastąpi próba sił w związkach Raków, które określa się jako „toksyczne” – znajdziecie w sobie wystarczająco dużo determinacji, aby wyzwolić się od miłości, która przynosi więcej cierpienia, niż pozytywnych emocji.
23 marca Słońce opuści zabieganą Pannę i wkroczy do kobiecej Wagi, skupicie się całkowicie na sprawach domu i rodziny, zaangażujecie się w działalność artystyczną lub odnajdziecie przyjemność w obcowaniu ze sztuką. Nów Księżyca w znaku Wagi, do którego dojdzie 28 marca, wyznaczy początek ważnej relacji lub uświadomi wam, że to, co jest wartościowe, znajdziecie we własnym domu.

Kariera i pieniądze

Uda ci się wreszcie odpocząć od trudnych spraw i męczących obowiązków. Do ryzykownych przedsięwzięć raczej trudno będzie cię przekonać, a kłopotów będzie mniej niż zwykle. W pracy unikniesz nieporozumień i przykrości, jeśli będziesz punktualny i słowny. Zaufaj swojej intuicji i nie obawiaj się zrezygnować ze spraw, które bardzo cię meczą i stresują. Większe spotkanie towarzyskie będzie okazją do naprawienia różnych relacji. W sprawach osobistych sukcesy. Odżyjesz, nabierzesz wiary w siebie i zaczniesz dyktować miłosne warunki. Twoja energia i optymizm sprawi, że nawet przygasła miłość znowu rozkwitnie. A jeśli jesteś samotny, to na siłowni czy basenie na pewno spotkasz kogoś wyjątkowego. Uśmiechaj się i bądź dobrej myśli! Od 20.03 zwróć uwagę na domowe sprawy. To dobry czas na decyzje o przeprowadzce, remoncie czy na poważną rozmowę z nieprzyjemnymi sąsiadami. Coś się uda wyjaśnić i uporządkować. Przyjazne ci znaki to Koziorożec i Ryby, uważaj na aroganckiego Skorpiona.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
5, 7, 9
Marzec ważne daty :
2, 7, 9, 10, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Teraz ważne będą dla Ciebie sprawy finansowe, zadbaj o nie by nie wpaść w kłopoty. Na Twoje bezpieczeństwo finansowe wpłynie sytuacja materialna partnera czy partnerki, razem pomyślcie, co należy zmienić w Waszych wydatkach.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Niebo jest niespokojne, ale obiecuje wiele inicjatyw, zachęcając również do większego poczucia odpowiedzialności. Jest to również bardzo konstruktywny okres dla wszystkich więzi emocjonalnych.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak wrzesień 2022

Od początku miesiąca Mars w opozycji do Neptuna stworzy konflikty. Nic nie ochroni Cię więc …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *