Horoskop Rak maj 2023

Pierwsza połowa miesiąca upłynie pod znakiem napięcia emocjonalnego. Jeżeli nie nabierzesz dystansu, ciężko Ci wtedy będzie. Wymiany zdań pełne są egoizmu i niecierpliwości. Twoja skłonność do kaprysów w żaden sposób nie pomoże, a tylko Cię zmęczy. Powinieneś więc naprawdę zrobić krok do tyłu na najbliższych kilka tygodni i unikać wszelkich radykalnych decyzji przez pierwszych 14 dni: żadnych zobowiązań, ani rozstań, żadnych większych wydatków… Od 15, Wenus przejdzie do Byka, przyjaznego Ci znaku. Twoje życie uczuciowe rozwinie się w kierunku większej zmysłowości i intymności pełnej komfortu. Mars w Bliźniakach podczas pierwszej połowy miesiąca może często Cię drażnić przez niespełnione obietnice i niedokończone osiągnięcia, ale wszystko wróci do normy od 15 maja wraz z przejściem Marsa do Twojego gwiazdozbioru. Twój pasywny charakter będzie delikatnie wysyłać silne emocje, co sprawi, że staniesz się niezwykle atrakcyjną osobą w oczach innych, nie robiąc tak naprawdę nic. Osoby urodzone w trzeciej części znaku muszą jednak wciąż walczyć z uciskiem i frustracją wywołaną przez duet Saturna i Plutona w opozycji do Koziorożca. Horoskop Rak maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Maj 2023

Pomogą ci w tym opanowanie, cierpliwość, przedsiębiorczość, ale i rozsądek oraz asertywność.
W tym miesiącu idealnie wyczujesz, czy warto iść z szefem w zaparte, czy też odpuścić.
Twoje tempo życia i pracy będą szaleńcze.
Dobrze, że masz bliskich, którzy zwrócą ci uwagę na twoje zdrowie i poproszą, byś zwolnił i choć przez chwilę odpoczął.
Dla swojego dobra posłuchaj tych, którzy dobrze ci radzą, mają na uwadze przede wszystkim twoje dobro.
Osoby bez pracy otrzymają ciekawe oferty po 9 maja.
Perspektywy finansowe są bardzo obiecujące, interesy będą szły bardzo dobrze i przynosiły zyski.
Twoja inteligencja cię nie zawiedzie i z pewnością nie wpakuje w kłopoty, a wręcz przeciwnie.
Dodatkowe pieniądze wydasz na przyjemności i słusznie, w końcu zasłużyłeś sobie na nie ciężką pracą i ciągłym dokształcaniem się.
W miłości harmonia i równowaga.
Osoby w stałych związkach nie będą narzekać na nudę.
Twój partner będzie pozytywnie zaskoczony tym, jak się dla niego starasz.
Ten trend warto utrzymać, musisz dbać o związek nie tylko w maju, ale przez cały rok.
Gwiazdy nie przewidują ci spadku formy w maju 2023. Jeśli wcześniej nie domagałeś, wyleczysz się i dojdziesz do formy.
Będziesz zarażać innych energią i witalnością.

Miłość

Początek miesiąca może być trochę szalony, ale za to bardzo korzystny wobec przypadkowych spotkań… Jeśli oczywiście dasz szansę przypadkowi! Druga połowa miesiąca jest idealna dla wszystkich zakochanych. Mars, Wenus i Merkury są w dobrej pozycji, czeka Cię atmosfera pełna spełnienia.

Rodzina i Relacje

Słońce do 22 maja przebywa w życzliwym znaku Skorpiona, nie zabraknie więc atrakcji, rozrywek, szalonych romansów oraz emocjonalnych wzlotów i upadków. Również Merkury tranzytuje ten znak, jednak do 20 maja biegnie ruchem wstecznym, zaznaczy się więc w waszym życiu tendencja do zmiany kierunku myślenia, zwłaszcza o osobach drogich sercu. Zapragniecie wycofać się z niektórych zobowiązań, aby przemyśleć wszystko raz jeszcze, zanim podejmiecie wiążące decyzje – i jest to bardzo słuszna strategia. Mars w Wadze w pierwszej dekadzie miesiąca aspektuje kwadraturą potężnego Plutona, przebywającego w przeciwległym znaku Koziorożca, związanym z partnerstwem, niektóre związki, zarówno natury osobistej, jak i zawodowej, mogą więc nosić znamiona emocjonalnego szantażu lub uzależnienia od osoby, mającej na was zbyt duży wpływ. Szansa na uwolnienie się od toksycznej relacji lub nadmiernej dominacji nadejdzie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 maja, kiedy Mars zagości w Skorpionie i utworzy opozycję z Uranem w Byku. Zanim do tego dojdzie czeka was jednak jeszcze sporo emocjonalnych zawirowań, szczególnie między 11 a 15 maja, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Byka, połączonej z sekstylem Słońca do Plutona oraz szeregiem innych aspektów, towarzyszących temu wydarzeniu – ekscytację wywołają głównie sprawy związane z przyjaźnią, nieformalnymi związkami uczuciowymi, relacjami z dziećmi, współpracownikami oraz podwładnymi. Niektóre Raki  mogą w tym czasie odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego, dadzą o sobie znać rozmaite alergie i to bez względu na to, czy emocje okażą się pozytywne, czy wywołane stresem. 22 maja Słońce wkroczy do znaku Strzelca, skupiając uwagę na sprawach ochrony zdrowia oraz poprawie warunków pracy. Między 22 a 26 maja Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w Strzelcu, to bardzo szczęśliwa konfiguracja, warto ten czas wykorzystać, aby zadbać o najbliższych. Między 26 a 30 maja natomiast, kiedy Wenus znajdzie się w przeciwległym znaku Koziorożca i utworzy trgon z Uranem w Byku, wolne osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, mogą liczyć na strzały Amora prosto w serce, pozostałe Raki mają szansę zawrzeć prawdziwą przyjaźń lub nawiązać interesujące znajomości.

Kariera i pieniądze

W majówkę odpoczniesz, a potem poczujesz przypływ ambicji. Będziesz bardzo konsekwentny w dążeniu do celów, jakie sobie wyznaczysz w tym miesiącu. Nikt i nic nie odwiedzie cię od tego, co sobie postanowisz. W pracy taka postawa pomoże ci szybko osiągnąć sukces. Uważaj tylko, aby nie walczyć o swoje za wszelką cenę. Zlekceważona koleżanka czy szef mogą to na długo zapamiętać. Od 16.05 Mars odwiedzi twój znak i radzi, abyś wtedy raczej współpracował z innymi, zamiast się z nimi ścigać czy dyskutować. W miłości od 15.05 bardzo sprzyja ci Wenus i wszystko będzie się dobrze układać. Jednak ty zaczniesz mieć większe wymagania. Będziesz bardzo zasadniczy, a nawet surowy dla wielbicieli. Stawiać będziesz wymagania, których mogą nie być w stanie spełnić. Opamiętaj się i daj wreszcie szansę temu, kto wytrwale stara się o twoją przychylność. Podczas pełni Księżyca 18.05 pomyśl życzenie, a może się ono spełnić w ciągu następnego miesiąca. Przyjazne ci znaki to Byk i Waga, uważaj na zapominalskiego Bliźniaka.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
2, 6, 8
Maj ważne daty :
5, 16, 21, 23, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
W okazywaniu uczuć i miłosnych deklaracjach lepiej zachować powściągliwość. Zbyt pochopne wyznanie może tylko zepsuć relacje. Wpierw zyskaj dowody na to, że Twój obiekt uczuć traktuje Cie poważnie, inaczej będziesz mieć złamane serce.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Pamiętaj, aby skorzystać z wszystkich dobrych aspektów planet. Nie próbuj wymusić przeznaczenia, wszystko ma swój czas: spokojne rozmowy od 5 maja, poężne uczucia od 14 maja, a dużo energii od 15 maja. Z kolei pełnia księżyca, nieco tajemnicza i zmysłowa zapowiada magiczny wieczór.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak wrzesień 2022

Od początku miesiąca Mars w opozycji do Neptuna stworzy konflikty. Nic nie ochroni Cię więc …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *