Horoskop Rak luty 2023

To jest piękny dla Ciebie miesiąc, obdarzający Cię wrażliwością i coraz większą romantycznością. Pierwsze dwa tygodnie mogą jednak być fizycznie wymagające i szybko Cię zmęczyć. Uda Ci się jednak wypocząć w drugiej połowie lutego. Merkury doda wiele uroku do Twojego sposobu wypowiadania się i wymownego milczenia. 18 lutego słońce wejdzie do gwiazdozbioru Ryb i doda Ci jeszcze więcej spokoju, uczuć i subtelnego przeczucia. Od 14 lutego Mars pozostawi gwiazdozbiór Barana, aby wejść do gwiazdozbioru Byka i stworzyć więcej działania w zgodzie z Twoim temperamentem. Twój upór i ciepło będą Twoimi głównymi atutami w działaniach. Będzie to również idealny czas, aby rozważyć zakup nieruchomości: wartości rodzinne i finansowe tworzą jedną piękną całość. Horoskop Rak luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Luty 2023

Nie będzie ci łatwo utrzymać podzielność uwagi, ale osoby wytrwałe i skoncentrowane ze wszystkim sobie poradzą.
Opanowanie chaosu wokół ciebie będzie kluczowe.
Neptun wespół z Uranem zapewnią ci powodzenie w interesach.
Ryzykowny interes okaże się bardzo dochodowy.
W tym miesiącu zaprocentują tylko odważne decyzje
W tym miesiącu koniecznie zadbaj o swoje zdrowie.
Odporność będzie bardzo delikatna, a szczególnie wrażliwe płuca.
Zrób wszystko, by uniknąć zapalenia, o które nie będzie teraz szczególnie trudno.
Z rozwagą wybieraj ubrania, nie przegrzewaj się i nie przebywaj w przeciągach.

Miłość

Wenus spędzi ten miesiąc w gwiazdozbiorze przeciwnego znaku Koziorożca. Jest to idealna okazja, aby wzmocnić relacje, które się dla Ciebie liczą. Może nawet do większego zaangażowania się, ustatkowania się, ślubu. W zależności od przypadku, może dojść albo to idealnego małżeństwa, albo do zakończenia związku, aby zrobić miejsca nowej miłości…

Rodzina i Relacje

Nów Księżyca w znaku Lwa w koniunkcji z Wenus w kwadraturze do Urana, do którego dojdzie 1 lutego, wyznaczy początek nowego finansowego przedsięwzięcia, uda się też wam tego dnia dokonać korzystnych luksusowych zakupów z dużym rabatem, pod warunkiem, że pozostaniecie czujni i nie dacie się namówić na rzekome „okazje” oferowane przez sprzedawców. Tego samego dnia Merkury w waszym znaku wróci do ruchu prostego, możecie więc znów podejmować ważne życiowe decyzje, podróżować i kupować sprzęt elektroniczny oraz komunikacyjny.
Między 4 a 10 lutego nadejdą najbardziej korzystne dni dla poprawy finansów, co zapewni najpierw trygon Słońca, a następnie Wenus w znaku Lwa do Jowisza w Strzelcu, tak korzystny układ prędko się nie powtórzy, łapcie więc okazje, kiedy tylko się pojawią. Niektóre Raki zrobią w tych dniach interes życia, inne otrzymają propozycje dobrze płatnej pracy, jeszcze inne wybiorą się w wymarzoną podróż zagraniczną, to idealny czas na trwałe inwestycje i zapewnienie sobie odrobiny luksusu. Merkury przebywał będzie w waszym znaku do 11 lutego, warto więc w pierwszej dekadzie lutego podejmować ważne decyzje.
15 i 16 lutego pozostańcie ostrożni, bo pełnia w znaku Wodnika oraz kwadratura Merkurego do Urana, skłonią was do nieprzemyślanych zakupów i niepewnych przedsięwzięć.
Dni między 19 a 21 lutego, kiedy Merkury w Lwie utworzy trygon do Jowisza w Strzelcu, okażą się najbardziej korzystne dla handlu, szczególnie w zakresie zakupu sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego oraz biletów międzynarodowych, powiodą się też podróże zagraniczne i śmiałe plany wakacyjne.
18 lutego Mars, 21 lutego Wenus, a 23 lutego Słońce opuszczą słoneczny znak Lwa i wkroczą do życzliwej Panny, ostatni tydzień miesiąca okaże się bardzo korzystny dla krótkich podróży, szczególnie w towarzystwie przyjaciół, czeka was moc miłych niespodzianek, nawiążecie liczne znajomości, korzystne również dla rozwoju kariery, co zapewnią trygony planet w Pannie do Urana w Byku.

Kariera i pieniądze

Zapragniesz życiowej odmiany. Czas jechać na ferie i uprawiać sport, zamiast oszczędzać na sobie samym lub planować rodzinne wydatki. Nie musisz wydawać fortuny, żeby się dobrze bawić. Nawet wyprawa do znajomych okaże się wyśmienitą przygodą. Mars radzi zająć się sobą, znaleźć czas na hobby, bo inaczej staniesz się bardzo nerwowy. W uczuciach uważaj, żeby nie zrazić do siebie kogoś, kto bardzo poważnie traktuje wasze wzajemne relacje. Nie żartuj z miłości i nie marudź na randkach, bo zrobisz sobie wroga z kogoś, kto jest ci przychylny. Sam przecież wiesz, że tylko krok dzieli miłość od nienawiści. Od 19.02 Słońce sprzyja ci nie tylko w podróży, ale i w karierze. Dzięki dużej dawce optymizmu pokonasz przeszkody, jakie ostatnio piętrzą się przed tobą w pracy. Saturn pomaga podejmować mądre decyzje, ale nie oglądaj się za siebie. Teraz łap nowe okazje i szukaj sposobu, aby więcej zarobić. Sprzyjające ci znaki to Baran i Skorpion, z nimi więcej uda się zrobić. Unikaj gadatliwej Ryby, bo będzie cię rozpraszała i ciągle krytykowała.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
3, 10, 15
Luty ważne daty :
4, 13, 16, 21, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Nadszedł czas, by popracować nad atmosferą w pracy. Czy w Twoim odczuciu w firmie są osoby, które nie dają sobie rady z obowiązkami, co wpływa również i na Twoją pracę? Masz prawo oceniać pracę innych, ale pamiętaj, jak wiele czynników pływa na jakość zawodowych działań. Zamiast krytykować, wyciągnij pomocną dłoń i wytłumacz, co robić, by pracować efektywniej. To przyniesie korzyści całej firmie, a szef doceni zaangażowanie w budowanie dobrej atmosfery.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Podczas pierwszej połowy miesiąca możesz żyć trochę pod presją, ciężko Ci zapanować nad swoją energią. Będziesz mieć jednak możliwość z biegiem czasu, aby na nowo połączyć się ze swoim wewnętrznym „ja”. Czeka Cię wiele intensywnych chwil w przyjaźni lub w miłości, ciesz się nimi!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak listopad 2022

Saturn i Pluton kontynuują wpływ na zmiany w Twoim związku lub w partnerstwie. W ciągu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *