Horoskop Rak listopad 2022

Saturn i Pluton kontynuują wpływ na zmiany w Twoim związku lub w partnerstwie. W ciągu całego miesiąca, drogi Raku, będziesz bardziej wrażliwy na problemy związane z dziećmi lub z miłością. To właśnie aż do 23 listopada Słońce w Skorpionie zwiększy w Tobie wrażliwość. Pewne tematy tabu mogą wyjść przez to na jaw! Będziesz szczególnie cieszył się drobnymi przyjemnościami życia codziennego, chyba że praca nie będzie szła gładko i przyjemnie. Neptun ma wciąż duży wpływ na pierwszą dekadę znaku; zachęci on więc te osoby do wielu zmian w życiu. Uran, wchodzący do gwiazdozbioru Byka, zmieni również podejście do przyjaźni i do planów (dotyczy to także tylko i wyłącznie pierwszej dekady). Horoskop Rak listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Listopad 2022

Na twojej drodze Saturn postawi osobę, która wywrze na tobie wielkie wrażenie i zwróci twoją uwagę na ważne aspekty życia, które do tej pory pomijałeś.
Początkowo twoje starania i praca mogą wydać ci się bezsensowne, ale dalsza część miesiąca pokaże, że nagroda jest blisko.
W pierwszej połowie listopada zainwestuj pieniądze w coś, czego wcześniej nie brałeś pod uwagę.
Kup akcje na giełdzie lub rozglądnij się za inwestycją w złoto.
Korzystnie wpłynie to na twoje finanse i zasoby pieniędzy.
Przyda się zapas, gdy przyjdzie czas na wielkie zmiany.
Dla singli listopad nie jest dobrym czasem na szukanie miłości.
Skupienie się na innych ważnych sprawach w życiu zaowocuje tylko problemami i nieporozumieniami.
Zaborcza miłość, która może stać się twoim udziałem przyniesie więcej kłopotów niż radości.
W związkach będzie panować spokój i zrozumienie.
Serdeczne podejście do partnera, docenienie jego wkładu w związek i praca nad sobą sprawią, że będziecie wspólnie cieszyć się swoją obecnością.
Jednak w połowie miesiąca trzeba uważać na to, co się mówi, czasami górę bierze ego i silna osobowość Raka, która sprawia, że partner może poczuć się niedowartościowany i niepotrzebny.
Zadbaj o odporność i dobre odżywienie organizmu, bo listopad 2022 nie będzie dla ciebie łaskawy.
Nie zapominaj też o odpowiednim do temperatury stroju.
Wygląd nie jest najważniejszy, kiedy wisi nas tobą fatum choroby.

Rodzina i Relacje

Słońce do 22 listopada przebywa w życzliwym znaku Skorpiona, nie zabraknie więc atrakcji, rozrywek, szalonych romansów oraz emocjonalnych wzlotów i upadków. Również Merkury tranzytuje ten znak, jednak do 20 listopada biegnie ruchem wstecznym, zaznaczy się więc w waszym życiu tendencja do zmiany kierunku myślenia, zwłaszcza o osobach drogich sercu. Zapragniecie wycofać się z niektórych zobowiązań, aby przemyśleć wszystko raz jeszcze, zanim podejmiecie wiążące decyzje – i jest to bardzo słuszna strategia. Mars w Wadze w pierwszej dekadzie miesiąca aspektuje kwadraturą potężnego Plutona, przebywającego w przeciwległym znaku Koziorożca, związanym z partnerstwem, niektóre związki, zarówno natury osobistej, jak i zawodowej, mogą więc nosić znamiona emocjonalnego szantażu lub uzależnienia od osoby, mającej na was zbyt duży wpływ. Szansa na uwolnienie się od toksycznej relacji lub nadmiernej dominacji nadejdzie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 listopada, kiedy Mars zagości w Skorpionie i utworzy opozycję z Uranem w Byku. Zanim do tego dojdzie czeka was jednak jeszcze sporo emocjonalnych zawirowań, szczególnie między 11 a 15 listopada, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Byka, połączonej z sekstylem Słońca do Plutona oraz szeregiem innych aspektów, towarzyszących temu wydarzeniu – ekscytację wywołają głównie sprawy związane z przyjaźnią, nieformalnymi związkami uczuciowymi, relacjami z dziećmi, współpracownikami oraz podwładnymi. Niektóre Raki  mogą w tym czasie odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego, dadzą o sobie znać rozmaite alergie i to bez względu na to, czy emocje okażą się pozytywne, czy wywołane stresem. 22 listopada Słońce wkroczy do znaku Strzelca, skupiając uwagę na sprawach ochrony zdrowia oraz poprawie warunków pracy. Między 22 a 26 listopada Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w Strzelcu, to bardzo szczęśliwa konfiguracja, warto ten czas wykorzystać, aby zadbać o najbliższych. Między 26 a 30 listopada natomiast, kiedy Wenus znajdzie się w przeciwległym znaku Koziorożca i utworzy trgon z Uranem w Byku, wolne osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, mogą liczyć na strzały Amora prosto w serce, pozostałe Raki mają szansę zawrzeć prawdziwą przyjaźń lub nawiązać interesujące znajomości.

Kariera i pieniądze

Ktoś zwróci się do ciebie po poradę, a ty użyjesz całej swojej wiedzy, aby znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Nie kieruj się przy tym przelotnymi sympatiami, ale szukaj sprawiedliwego rozwiązania. Dzięki tej sprawie zainteresują cię dziedziny związane z ekonomią, zarządzaniem i planowaniem. W pracy powodzenie. Będziesz zastępować nieobecnych, a twoje pomysły spodobają się szefowi i ważnym osobom. Łap okazję, bo nowe obowiązki okażą się naprawdę ciekawe, a zdobyte teraz umiejętności jeszcze nie raz się przydadzą. Druga połowa listopada sprzyja rodzinnym sprawom. Postanowisz zrobić porządki, także w rachunkach. Dzięki temu będziesz miał więcej niż zwykle pieniędzy. Możesz teraz zaczynać długofalowe plany i większe rodzinne inwestycje. Rozsądny terminarz i dobra organizacja doprowadzą cię do sukcesu. W miłości spokojniej, nie grożą ci burze czy wstrząsy. Sprzyjające ci znaki to Waga i Ryby, które będą cieszyć się twoimi sukcesami. Unikaj Byka, który wywyższa się ponad innych i ciągle chwali się swoimi znajomościami.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
2, 7, 13
Listopad ważne daty :
6, 8, 15, 19, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
Cierpliwość powinna w tym miesiącu być Twoją najmocniejszą stroną, ponieważ czekają Cię zawodowe wyzwania. Służbowe obowiązki wykonuj sumiennie i starannie, a odniesiesz sukces. Licz się z opinią innych osób, ponieważ w dłuższej perspektywie taka postawa przyniesie Ci znaczne korzyści.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Miłość

zajmie Twoje myśli. Pamiętaj, aby nie przyspieszać na siłę żadnych wydarzeń z nią związanych. Twoja delikatna i wyjątkowo wrażliwa natura będzie musiała ustąpić miejsca pragnieniu miłości i pasji. Komunikacja będzie na wysokim poziomie!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak sierpień 2022

Chowasz wszystkie emocje w sobie, co może być czasami trudne. Jeśli czujesz potrzebę wyrażenia tego, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *