Horoskop Rak lipiec 2022

Pewne okoliczności komplikują Ci życie, masz tego dość, ale nic nie mówisz. Warto, jeśli możesz, wziąć urlop. Masz wrażenie, że nic nie działa zgodnie z planem. Uwolnij się od tej presji, to Saturn hamuje Twoje działania, możesz go jednak pokonać. Wystarczy otwarcie mówić o tym, co Ci przeszkadza, aby wszystko wróciło do normy. Nie bój się wytłumaczyć, że inaczej wyobrażałeś sobie pewne kwestie. Będzie to niesamowitym krokiem naprzód. 30 i 31 lipca przyniosą Ci momenty pełne spełnionych marzeń. Horoskop Rak lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Lipiec 2022

To będzie dla ciebie bardzo szczęśliwy czas, obfitujący we wszelkiej maści sukcesy.
Nauka nowych umiejętności przyjdzie ci z wielką łatwością.
Sprawy finansowe przybiorą korzystny obrót.
Będziesz wydawać pieniądze głównie na swoją drugą połówkę.
Nie inwestuj swoich funduszy, zwłaszcza po 20 lipca i w niepewne interesy.
Pieniądze będziesz zarabiać dzięki swej pomysłowości i bogatej wyobraźni.
Gdzie je ulokować podpowiedzą również przyjaciele, a ich rady okażą się bardzo cenne.
Samotne Raki nie będą w ogóle zainteresowane poszukiwaniem miłości, zbyt zajęte nauką i pracą, a mimo to znajdą nową sympatię.
Pojawi się ona w nieoczekiwanym miejscy, na uczelni lub pracy Raka.
Największe szanse na spotkanie kogoś interesującego masz w pierwszej połowie miesiąca.
Po 20 lipca będą one już mniejsze.
Długoletnie związki mogą teraz przechodzić kryzys.
Gwiazdy wskazują, by do problemów podejść rzeczowo i zmierzyć się z tym, co was boli, co łączy, a co dzieli.
Jeśli wasze postrzeganie świata i życiowe cele są odmienne, nie macie dzieci, ani wspólnych zobowiązań, zastanówcie się poważnie, nad tym, co was tak naprawdę przy sobie trzyma.
Horoskop dla Raka na lipcu 2022 mówi, że będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i nie musisz przejmować się ewentualną obniżką formy.
Wprowadź do swojej diety cynamon i siemię lniane, zawierają cenne składniki odżywczych, których braki musisz uzupełnić.

Miłość

Ciężko Ci trawić silne emocje, gdyż często kończy się to otwarciem starych ran. Ciężko Ci wyrazić siebie, co doprowadzi do pewnych przejściowych komplikacji. Kiedy w końcu zgodzisz się na otwartą komunikację, wróci Ci dobry humor.

Rodzina i Relacje

Do 23 lipca Słońce przebywa w waszym znaku, zasilając was życiową energią, będzie to jednak okres bardzo intensywny, jak również ważny dla nadchodzącej przyszłości. Miesiąc rozpocznie się z przytupem – 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca w waszym znaku, to może być początek całkiem nowej relacji osobistej, która objawi się z całą swoją mocą w nadchodzących tygodniach. Tego samego dnia Mars opuści wasz znak, a już następnego wkroczy do niego Wenus rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim miłość oraz relacje międzyludzkie.
W dniach 8 – 11 lipca Wenus utworzy sekstyl z burzliwym Uranem, co zaowocuje nawiązaniem nowej przyjaźni, która pomoże uporać się ze skutkami opozycji Słońca do Saturna – niektóre Raki dojdą do wniosku, że tkwią w toksycznym związku, ograniczającym ich wolę i osobowość, warto zwierzyć się komuś, kto was zrozumie i doceni, a także wesprze w potrzebie.
Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie między 9 a 12 lipca, wywoła w was silną potrzebę zrobienia porządków, głównie w sferze finansowej waszego życia. Działający w tym samym czasie trygon Słońca do Neptuna skłoni was do spełnienia marzeń i zrealizowania planów, które od dłuższego czasu odkładaliście na później. Niektóre Raki wejdą na drogę rozwoju duchowego, inne zagłębią się w świat iluzji, w tym muzyki, filmu lub teatru.
Dni między 15 a 17 lipca okażą się szczególnie intensywne za sprawą rozmaitych aspektów w połączeniu z zaćmieniem Księżyca w przeciwległym znaku Koziorożca, to może być dla was przełomowy moment, w którym wykażecie się siłą i determinacją w podejściu do każdego rodzaju związku pod warunkiem, że nie pozwolicie emocjom decydować o waszym życiu – dobrze jest wsłuchać się w siebie i zrozumieć swoje pragnienia, ale życie w realnym świecie wymaga praktycznego podejścia do rzeczywistości. Niemniej jednak jeśli czujecie, że ktoś was krzywdzi lub otrzymujecie mniej, niż na to zasługujecie, stańcie do walki i sięgnijcie po wszystko, co się wam należy, wspomoże was w tym opozycja Słońca do Plutona, a następnie między 16 a 21 lipca Wenus w aspekcie Saturna, Neptuna i Plutona. Wolne Raki mogą w tych dniach zakochać się do szaleństwa lub przeżyć intensywne doświadczenie, które zapamiętają na długo.
21 lipca w waszym znaku dojdzie do koniunkcji cofającego się Merkurego ze Słońcem, powrócą sprawy „zamiecione pod dywan”, to dobry dzień na przeprowadzenie ważnej rozmowy. 23 lipca Słońce opuści wasz znak i przesunie się do znaku Lwa, zwracając waszą uwagę na sprawy finansowe. Wenus w koniunkcji z Merkury oraz Mars w trygonie do Jowisza sprawią, że rzucicie się w wir pracy, podczas gdy inni udadzą się na urlop. Ostatnie dni miesiąca przyniosą rewolucję w sprawach finansowych.

Kariera i pieniądze

W lipcu pojawią się zupełnie nowe szanse. Słońce i od 3 lipca także Wenus, odwiedzą twój znak. Nie oglądaj się w przeszłość i odważnie zdobywaj to, czego pragniesz. Kiedy wszyscy będą przygotowywać się do urlopu, ty zajmiesz się organizacją swojej kariery. Wykorzystaj to, co już wiesz i umiesz. W ten sposób zyskasz uznanie, a nawet dodatkowe pieniądze. Sprzyja ci także pewna ważna i wpływowa osoba. Wykorzystaj swoją szansę na poznanie ważnych ludzi, dlatego warto chodzić na różne imprezy i służbowe spotkania. Drugą połowę lipca poświęcisz na rodzinne sprawy i niezbędne zakupy. Zrób dobry plan, a ze wszystkim sobie poradzisz, choć bliskich trzeba będzie zdyscyplinować, jeśli chodzi o wyjazdy. Ktoś będzie chciał zrobić rewolucję w ustalonych planach, a tobie to się wcale nie spodoba. Ostatnie dni lipca wykorzystaj na odpoczynek i podróże. Należy się ci trochę odpoczynku i dobrej zabawy. Ale o miłości pamiętaj przez cały miesiąc, bo jest szansa na nowe znajomości i romanse. Sprzyjają ci zagraniczne wyjazdy i wizyty w modnych lokalach. Przyjazne ci znaki to Waga i Ryby, uważaj na władczego Bliźniaka.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
1, 2, 9
Lipiec ważne daty :
7, 13, 14, 19, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca uda Ci się zrealizować marzenie, które od dłuższego czasu było poza Twoim zasięgiem. Dodatkowo nie opuści Cię szczęście, dlatego nie bój się ryzyka i kiedy pojawi się szansa na zarobienie dużych pieniędzy, nie wahaj się i zainwestuj w to przedsięwzięcie.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie siedź bez ruchu cały dzień pod plażowym parasolem. Różne ciekawe przyjaźnie czekają na Ciebie, więc po prostu baw się! Zamiast rozmyślać o ziarenku piasku, które dostało się do Twoich wewnętrznych mechanizmów, uśmiechnij się do życia! Ciesz się z tego pięknego czasu, spędzonego wśród najbliższych.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak wrzesień 2022

Od początku miesiąca Mars w opozycji do Neptuna stworzy konflikty. Nic nie ochroni Cię więc …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *