Horoskop Rak kwiecień 2023

Dynamiczny efekt planety Mars przejawi się dla Ciebie zwłaszcza w kwestiach inspiracji. Pewne wydarzenia lub osoby z przeszłości mogą powrócić na powierzchnię w Twoich snach lub wspomnieniach i być źródłem twórczości artystycznej. Jest to więc idealny czas na zbadanie i odkrycie potencjału, który w Tobie drzemie. Jednak od 11 kwietnia Jowisz sprawi, że będziesz mieć trudności z akceptacją krytyki lub przeciwstawnych poglądów. Twoje życie miłosne jest znów na pierwszym planie przez pierwsze dwa tygodnie. Późniejsze przybycie Merkurego, a następnie Wenus do Barana obdarzy Twoją codzienność mniejszą dawką spokoju, a większą dawką stresu i napięcia. Koniec ze zmysłowymi wymianami zdań, to przede wszystkim chęć działania stanie się najbardziej rozstrzygająca. Będziesz chcąc nie chcąc musiał skonfrontować się z energią panującą w otoczeniu. Jeśli nie będziesz mógł nabrać dystansu, może to Ci zaszkodzić. Pełnia księżyca 19 kwietnia może być pod tym względem szczególnie bolesna. Horoskop Rak kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Kwiecień 2023

Osoby uczące się będą się poważnie zastanawiać nad porzuceniem studiów lub zaczęciem nowych, ciekawszych.
Do 20 kwietnia Rak będzie wiódł bardzo intensywne życie, które obfitować będzie w niespodzianki.
Twoja inteligencja finansowa będzie bardzo silna w tym miesiącu.
Dostrzeżesz, co obiłeś nie tak, zaczniesz mądrzej gospodarować pieniędzmi i w efekcie sporo zaoszczędzisz.
Gwiazdy wróżą sukcesy zwłaszcza osobom pracującym w służbie zdrowia.
Mogą one liczyć na pieniądze znacznie większe niż w ubiegłym miesiącu, głównie dzięki podwyżkom a lekarze przyjmujący prywatnie również dobrej opinii pacjentów.

Miłość

Wykorzystaj jak możesz ostatnie przejścia Wenus i Merkurego do Ryb, przyjaznego Tobie znaku i tak, jak Ty – romantycznego. W ciągu tego miesiąca niebo będzie powoli zmieniać się, obdarowując Cię energią, chęcią działania, ale też brakiem delikatności. Pełnia księżyca 19 kwietnia może być szczególnie męcząca dla Twojego kontemplacyjnego charakteru.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 kwietnia tranzytuje znak Wagi, skłaniając was do zajmowania się sprawami domu i relacjami w rodzinie. Również kariera odegra ważną rolę przez trzy pierwsze tygodnie miesiąca. Już 3 kwietnia Merkury opuści znak Wagi i przesunie się do życzliwego Skorpiona, staniecie się więc bardziej ruchliwi i zainteresowani problemami dzieci. Następnego dnia również Mars zmieni znak i wkroczy, a właściwie wtargnie do Wagi, co wpłynie mobilizująco na kontakty – starajcie tylko nie przesadzić i nie rozstawiajcie po kątach domowników za najmniejsze nawet przewinienie. Cierpliwości zabraknąć wam może między 6 a 10 kwietnia, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z Węzłami Księżycowymi oraz z Saturnem w przeciwległym znaku Koziorożca, ktoś zapragnie was ograniczyć lub zabronić tego, czego pragniecie najbardziej. Na wsparcie i pomoc współpracowników możecie liczyć między 12 a 16 kwietnia, kiedy Słońce utworzy sekstyl z Jowiszem i kwadraturę z Plutonem, nie pozwólcie nikomu źle się traktować, jeśli czyjeś zachowanie ma cechy przemocy lub mobbingu zgłoście problem do odpowiednich władz.
13 i 14 kwietnia będziecie pod wpływem pełni Księżyca w Baranie, która zwykle pobudza was emocjonalnie, zwróćcie więc baczniejszą uwagę na swoje reakcje, zwłaszcza że tym razem pełni towarzyszy opozycja Wenus do Urana, łatwo więc o konflikty w relacjach miłosnych. Niektóre Raki dojdą do wniosku, że partner się nie sprawdził, inne natomiast mają szansę poznać kogoś, kto mocno zawróci im w głowie, ale relacja okaże się krótkotrwała.
Między 14 a 26 kwietnia najpierw Merkury, a następnie Wenus w Skorpionie, utworzą szereg aspektów z silnymi planetami w przyjaznych znakach, oznacza to szansę na nawiązanie ciekawych znajomości, rozpoczęcie ekscytującego romansu lub znalezienie właściwego hobby, które zaspokoi wasze potrzeby twórcze. Wolne Raki powinny zwrócić szczególną uwagę na osoby pojawiające się w ich życiu, nie oddawajcie im jednak całego serca, zanim nie poznacie prawdziwych intencji. 23 kwietnia Słońce opuści Wagę i wkroczy do życzliwego Skorpiona, w ostatnim tygodniu miesiąca liczyć się więc będą silne uczucia.
Od 25 do 30 kwietnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Saturna i opozycji Słońca do Urana – jeśli nic już nie da się zrobić, aby poprawić relacje w ważnym dla was związku, lepiej odejść i odzyskać spokój, niż męczyć się i naginać do cudzych oczekiwań. Ostatnie dwa dni kwietnia osłodzi koniunkcja Merkurego z Wenus, czekają was miłe spotkania, usłyszycie słowa sympatii, a nawet miłości.

Kariera i pieniądze

Będziesz bardzo konsekwentny w dążeniu do celów, jakie sobie wyznaczysz w tym miesiącu. Nikt i nic nie odwiedzie cię od tego, co sobie postanowisz. W pracy taka postawa pomoże ci szybko osiągnąć sukces i większe pieniądze. Uważaj tylko, aby nie walczyć o swoje za wszelką cenę, zwłaszcza nie poświęcaj dla zysku ważnych relacji. Zlekceważona koleżanka czy szef mogą to na długo zapamiętać. Saturn radzi, abyś współpracował z innymi, zamiast się z nimi rywalizować. Taka strategia sprawi, że łatwiej zasłużysz na uznanie. W miłości bardzo sprzyja ci Wenus i wszystko będzie się dobrze układać. Jednak szybko zaczniesz mieć większe wymagania. Będziesz bardzo zasadniczy, a nawet surowy dla wielbicieli. Postawisz wymagania, których mogą nie być w stanie tak szybko spełnić. Opamiętaj się i daj wreszcie szansę temu, kto wytrwale stara się o twoją przychylność. W Wielkanoc złagodniejesz i chętnie spełnisz marzenia swojej rodziny. A potem będziesz myśleć tylko o majówce. Przyjaciele podpowiedzą, dokąd najlepiej razem pojechać. Przyjazne ci znaki to Byk i Bliźnięta, uważaj na zapominalskiego Wodnika.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
7, 9, 12
Kwiecień ważne daty :
1, 2, 6, 18, 21
Horoskop – uwaga specjalna:
Lew wespół z Wodnikiem namieszają w Twoim życiu towarzyskim. Osobom spod tych dwóch znaków uda się do Ciebie dotrzeć. Otworzysz się na nie i pokażesz im swą prawdziwą, skrywaną przed tłumem twarz. Niewykluczone, że dzięki tym, szczerym relacjom odkryjesz w sobie wartości, o których nie miałeś pojęcia.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Szczęście sprzyja Ci do 16 kwietnia, to właśnie podczas tej pierwszej połowy będziesz musiał podjąć decyzje związane z Twoją historią oraz przygotować się psychologicznie na pewne przeszkody pod koniec miesiąca. Nie będą one jednak na tyle silne, aby zerwać relacje, ale mogą negatywnie wpłynąć na Twoje morale.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak listopad 2022

Saturn i Pluton kontynuują wpływ na zmiany w Twoim związku lub w partnerstwie. W ciągu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *