Horoskop Rak grudzień 2022

W tym miesiącu kieruje Tobą przede wszystkim kreatywność! Do 22 grudnia skupisz się na pracy i codzienności. Następnie Słońce w Koziorożcu sprawi, że na pierwszy plan wyjdzie Twój związek. Jesteś pełen intuicji (Merkury w Skorpionie) i kreatywności (Mars w Skorpionie), a Twoje umiejętności prawie nie znają granic. Od 10 grudnia jeszcze bardziej skupisz się na swojej pracy lub na zdrowiu. Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu wciąż mają wobec Ciebie dobre plany: zmieniają one w delikatny sposób wszelkie relacje związane z partnerstwem. Bądź spokojny, są to tylko i wyłącznie pozytywne wpływy. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Twoje relacje przyjacielskie i Twoje plany zaznają wiele niespodzianek ze strony planety Uran, będącej w gwiazdozbiorze Byka. Przygotuj się na nieznane! Horoskop Rak grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Rak horoskop Grudzień 2022

Możliwe jest, że poczuje potrzebę przeprowadzki lub zmiany pracy.
Praca, którą zdobędziesz, przypadnie ci do gustu i szybko pokażesz swój profesjonalizm i zrobisz na wszystkich dobre wrażenie.
W połowie grudnia Rak otrzyma niespodziewany zastrzyk finansów.
To będzie kusiło do wydania ich na zbędne, ale wymarzone rzeczy.
Jednak nie zatraci się w wydawaniu i zodiakalny Rak będzie pamiętał, co jest naprawdę ważne.
W grudniu 2022 związki będą pełne harmonii i radości.
Wspólnie spędzany czas wpłynie bardzo dobrze na całą rodzinę.
Spokój w związku sprawi, że Rak będzie szczęśliwy i zrelaksowany.
Single spod znaku Raka będą zazdrościły innym udanych związków i same zaczną rozglądać się za odpowiednimi kandydatami.
Będą się angażować i szukać czegoś więcej niż przelotny romans.
Uda się to w drugiej połowie grudnia.
Doskonała kondycja sprawi, że Raki będą roztaczać wkoło blask i urok osobisty.
Pamiętaj jednak o zadaniu o skórę, przyda się detoks oraz jej odpowiednie nawilżenie.

Miłość

Szaleństwo w miłości do 20 grudnia! Wenus w Koziorożcu, w pięknym aspekcie do Marsa w Skorpionie (poza trzecią dekadą) sprawi, że kochasz i jesteś kochany! Po 21 grudnia Twoja wrażliwość może doprowadzić do kilku scen zazdrości. Nie pozwól, aby zepsuło to piękną równowagę.

Rodzina i Relacje

Słońce do 22 grudnia przebywa w życzliwym znaku Skorpiona, nie zabraknie więc atrakcji, rozrywek, szalonych romansów oraz emocjonalnych wzlotów i upadków. Również Merkury tranzytuje ten znak, jednak do 20 grudnia biegnie ruchem wstecznym, zaznaczy się więc w waszym życiu tendencja do zmiany kierunku myślenia, zwłaszcza o osobach drogich sercu. Zapragniecie wycofać się z niektórych zobowiązań, aby przemyśleć wszystko raz jeszcze, zanim podejmiecie wiążące decyzje – i jest to bardzo słuszna strategia. Mars w Wadze w pierwszej dekadzie miesiąca aspektuje kwadraturą potężnego Plutona, przebywającego w przeciwległym znaku Koziorożca, związanym z partnerstwem, niektóre związki, zarówno natury osobistej, jak i zawodowej, mogą więc nosić znamiona emocjonalnego szantażu lub uzależnienia od osoby, mającej na was zbyt duży wpływ. Szansa na uwolnienie się od toksycznej relacji lub nadmiernej dominacji nadejdzie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 grudnia, kiedy Mars zagości w Skorpionie i utworzy opozycję z Uranem w Byku. Zanim do tego dojdzie czeka was jednak jeszcze sporo emocjonalnych zawirowań, szczególnie między 11 a 15 grudnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Byka, połączonej z sekstylem Słońca do Plutona oraz szeregiem innych aspektów, towarzyszących temu wydarzeniu – ekscytację wywołają głównie sprawy związane z przyjaźnią, nieformalnymi związkami uczuciowymi, relacjami z dziećmi, współpracownikami oraz podwładnymi. Niektóre Raki  mogą w tym czasie odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego, dadzą o sobie znać rozmaite alergie i to bez względu na to, czy emocje okażą się pozytywne, czy wywołane stresem. 22 grudnia Słońce wkroczy do znaku Strzelca, skupiając uwagę na sprawach ochrony zdrowia oraz poprawie warunków pracy. Między 22 a 26 grudnia Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w Strzelcu, to bardzo szczęśliwa konfiguracja, warto ten czas wykorzystać, aby zadbać o najbliższych. Między 26 a 30 grudnia natomiast, kiedy Wenus znajdzie się w przeciwległym znaku Koziorożca i utworzy trgon z Uranem w Byku, wolne osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, mogą liczyć na strzały Amora prosto w serce, pozostałe Raki mają szansę zawrzeć prawdziwą przyjaźń lub nawiązać interesujące znajomości.

Kariera i pieniądze

W grudniu będziesz w dobrym nastroju i żadne przeciwności nie wydadzą ci się straszne. Staniesz się też dobrym mediatorem i negocjatorem. Umowy, jakie zawrzesz z ludźmi, nawet te nieoficjalne, mogą okazać się ważniejsze, niż teraz przypuszczasz. Pewne osoby, którym pomożesz w grudniu, już niedługo odwdzięczą ci się z nawiązką. Miesiąc bardzo sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań. Więcej niż zwykle czasu poświęcisz na własne hobby. Będziesz czytał, dyskutował, a nawet wygłaszał rewolucyjne poglądy. W pracy trudne sprawy okażą się łatwiejsze do przeprowadzenia. Jeśli musisz podejść do ważnej rozmowy lub załatwić zaległe sprawy w urzędzie, to zaplanuj je jeszcze przed Świętami. Jowisz zapewni ci ludzką życzliwość i bezinteresowną pomoc. W razie potrzeby ty też zaproponuj ją innym. Pamiętaj też o miłości, bo czeka cię wiele niezwykłych spotkań, które tym razem mogą przerodzić się w dłuższy flirt, a nawet w namiętny romans. Korzystny wpływ Jowisza pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów i uniknąć krzywdzących plotek. Sprzyjające ci znaki to Koziorożec i Skorpion, uważaj na zapominalskiego Wodnika.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
1, 8, 14
Grudzień ważne daty :
4, 7, 15, 17, 21
Horoskop – uwaga specjalna:
Pośpiech w pracy jest Twoim najgorszym doradcą, dlatego widząc, że wszystko układa się po Twojej myśli, nie próbuj poganiać biegu wydarzeń. Pracuj w skupieniu i spokoju, by ilość nie stała się ważniejsza od jakości. Choć nie czeka Cię w tym miesiącu awans, to szef zauważy Twój trud oraz poświecenie wkładane w pracę i niedługo zaproponuje nowe lepsze warunki współpracy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wszechświat sprzyja Twoim działaniom w tym miesiącu. Nie pozwól, aby przeszłość je hamowała, nawet jeśli jest to trudne. Twoja przyszłość jest przed Tobą, a nie w zżółkniałych zdjęciach. Otwórz się więc na nowe możliwości!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Rak sierpień 2022

Chowasz wszystkie emocje w sobie, co może być czasami trudne. Jeśli czujesz potrzebę wyrażenia tego, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *