Horoskop Panna wrzesień 2022

Mars w Twoim gwiazdozbiorze zmniejsza Twoją ilość działań. Zanim zdecydujesz się na jakiś krok, myślisz parę razy. Jest to jednak świetny czas dla wszystkich osób, które zamierzają tworzyć, uzyskać niezależność lub założyć firmę. Jesteś w momencie swojego życia, w którym decydujesz się na zrobienie porządków w kwestiach osobistych, ale nie tylko. Jest to również świetny czas na wszelkie rzeczy związane z administracją, papierami. Twoje relacje są w dobrej formie, pamiętaj, aby regularnie pytać się przyjaciół o ich życie. W rodzinie czeka Cię wiele ciekawych rozmów; jeśli miałeś w planach plan podróży, zrealizuje on się szybciej niż myślałeś. Jednak w życiu profesjonalnym spodziewaj się kilku zakłóceń. Nic poważnego, po prostu pewne kwestie zostaną odłożone na potem. Jako oddana Panna, dbasz przede wszystkim o swoje otoczenie. Horoskop Panna wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Wrzesień 2022

Zadowolona Panna będzie zarażał entuzjazmem i tak zaplanuje czas, że dla każdego znajdzie chwilę.
W tym miesiącu możesz pokazać, na co cię stać i skupić się na własnym rozwoju.
Wenus i Jowisz będą życzliwe dla Panien dlatego możesz spodziewać się nieoczekiwanego przypływu pieniędzy.
Nowe zlecenia czy dodatkowa praca bardzo ci się opłacą.
Nie będziesz mieć problemów finansowych, ale pamiętaj, że rozrzutność nie jest wskazana.
Możliwe, że uzyskasz spadek.
We wrześniu 2022 uważaj na przelotne romanse, przyniosą więcej szkody niż pożytku.
Dwa razy zastanów się, nim zdecydujesz się na flirtowanie.
Osoba, która na początku zrobi na tobie wielkie wrażenie, z czasem okaże się problematyczna, kłótliwa i uwikłana w problemy, z którymi sobie nie poradzisz.
W związkach przyjdzie czas na rozwiązywanie problemów i pracę nad wadami.
Potrzebne będą otwarte rozmowy i dostrzeżenie, że samemu nie jest się bez winy.
Takie rozmowy sprawią, że związek będzie lepszy i bardziej spójny.
Nie trzeba się bać poważnych rozmów, bo nawet jeśli dojdzie do sprzeczki, to szybko nastąpi zgoda.
We wrześniu Panny powinny zainwestować w zdrową żywność i zadbać o siebie.
Zdrowe ryby, lekkie mięsa i dobrej jakości oleje powinny, jak najszybciej zagościć na talerzu każdej Panny.
Nie zaniedbuj zdrowia, to zawsze tylko pogarsza sprawę.

Miłość

Wrzesień obdarzy Cię wieloma możliwościami na okazanie czułości. Relacje miłosne pełne są uczciwości, a nawet szczerości. Wenus doda im jeszcze więcej romantyczności. Zainteresujesz się oczekiwaniami partnera, jest to prawdziwy znak zaufania. Czas na prawdziwe wyznania.

Rodzina i Relacje

Panny w tym miesiącu będą miały swoje „5 minut”, w waszym znaku przebywają bowiem cztery osobiste planety – do 23 września Słońce, znacznie dłużej Mars, natomiast do 14 września Wenus oraz Merkury, władca znaku. Pierwsza połowa miesiąca jest właściwym momentem, aby podejmować ważne, życiowe decyzje, szczególnie że planety przesuwając się kolejno utworzą trygony z utrwalającym Saturnem i potężnym Plutonem, opozycje z idealistycznym Neptunem oraz kwadratury z dobroczynnym Jowiszem. To, czego podejmiecie się w tym miesiącu, będzie trwać i wzrastać, macie bowiem wszelkie dane, aby krok po kroku zbudować swoją przyszłość. Panny poszukujące pracy mają szansę ją uzyskać, mogą tez liczyć na przyzwoite wynagrodzenie. Nie zabraknie wam ani energii, ani zapału, zwłaszcza że promowane w tym czasie będą sprawy codzienne, materialne, wymagające uwagi i precyzji, w czym jesteście doskonali. Unikajcie jedynie krytyki, bo zrazicie do siebie osoby, które mogą wam pomóc w przyszłości.
Starajcie się też panować nad emocjami, szczególnie w okolicach 14 września, podczas pełni Księżyca w przeciwległym znaku Lwa, wystąpią w tym okresie różnice zdań i poglądów, nie wszyscy będą podzielać wasze pragmatyczne podejście do poruszanych spraw. Tego samego dnia wasz znak opuszczą Wenus i Merkury, wstępując do Wagi, wasze finanse się poprawią, więc przestaniecie o nie zabiegać, natomiast zaczną wam po głowie chodzić sprawy sercowe, zakochani założą różowe okulary i nie będą już tak zdystansowani, jak przez ostatnie dwa tygodnie.
Między 16 a 22 września wasze pragnienia i pożądanie staną się nieopanowane, na co wpływ będzie miał trygon Marsa w Pannie do Plutona w Koziorożcu, niektóre osoby z całą mocą zaczną robić karierę, dążąc do celu „po trupach”, inne „wyłożą kawę na ławę” i pokażą wszystkim wszelkie matactwa, jakich byli świadkami, sportowcy zrobią wszystko, aby pokonać konkurencję, przekraczając własne ograniczenia.
23 września Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wagi, kierując waszą uwagę na stan posiadania. Sprawy własności okażą się priorytetowe w ostatniej dekadzie miesiąca, kiedy Merkury oraz Wenus utworzą najpierw kwadraturę do Saturna, a następnie sekstyl do Jowisza – odzyskacie pieniądze, które uważaliście za stracone.

Kariera i pieniądze

Słońce i Merkury do 13.09 korzystnie wpływają na twój znak zodiaku i sprawiają, że wszystko dobrze się układa. Będziesz zaskakiwać siebie i swoich znajomych niebanalnym zachowaniem i ekstrawaganckimi pomysłami. Od rana do wieczora będziesz tryskać energią i nowymi pomysłami. Przyjmij propozycję krótkiego wyjazdu, nawet za granicę, bo otworzy ci ona drogę do kariery. Także szkolenia mogą być ciekawe. W pracy nie bój się żadnych niekonwencjonalnych rozwiązań i projektów. To właśnie dzięki nim wkrótce awansujesz. W miłości będziesz jednak bardziej niż zwykle niezdecydowany i wybredny. Tak naprawdę będziesz wolał towarzystwo przyjaciół niż randkę z kimś, kto od razu chce cię usidlić i mieć na stałe. Nie bądź jednak cały czas nie do zdobycia. Jeśli podczas pełni Księżyca 14.09 ktoś czymś cię pozytywnie zaskoczy, to może warto pomyśleć o nim na poważnie? Czas pokonać stare lęki. Przyjazne ci znaki to Byk i Ryby, uważaj na przemądrzałego Strzelca.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
4, 10, 15
Wrzesień ważne daty :
3, 5, 9, 14, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Każdy potrzebuje czasu na realizację własnych pasji. Nie pozwól, by rodzina bądź znajomi odciągali Cię od zajęć, które lubisz i które pomagają Ci się zrelaksować. Walka ze stresem jest bardzo ważna, dlatego nie rezygnuj z aktywności, które Cię uszczęśliwiają.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Dając sobie trochę czasu na refleksję, udaje Ci się popełnić mniej błędów. Zdajesz sobie sprawę z postępów, które są jeszcze przed Tobą. Twoje otoczenie dostrzeże zmianę w Twoim zachowaniu i doceni ją!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna sierpień 2022

Mówisz „tak”, ale wszyscy wokół myślą, że tak nie jest. Pamiętaj, że śmieszy to tylko …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *