Horoskop Panna styczeń 2023

Dużo nerwów na początku tego roku: ostatki Merkurego w Strzelcu, jeszcze bardziej niestabilne przez Neptuna może doprowadzić Cię do wielu nieporozumień i pomyłek. Nie panikuj, to jest tylko tymczasowe, bo od 4 stycznia wróci Tobie konstruktywne myślenie i będziesz mógł zastanowić się nad fundamentalnymi aspektami Twojego życia. Wszelkie miłosne przyjemności będą przez Ciebie poważnie traktowane, a różne przygody podjęte w tym czasie mogą skończyć się w długoterminowej perspektywie. Powinieneś jednak uważać na bardzo żywiołową Wenus, będącą w Strzelcu, która może doprowadzić do nieuporządkowanych pragnień powodujących frustrację. Tak długo, jak pozostaniesz rozsądny, wszystko wróci do porządku i to na dłuższy czas. Nie próbuj sięgać po księżyc, bo może to doprowadzić do rozczarowania i do cofnięcia się o parę kroków. To całe pobudzenie ustąpi z przejściem Słońca i Merkurego do Wodnika. Bez większych nowości, skupisz się na swoich najbezpieczniejszych i największych umiejętnościach. Horoskop Panna styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Styczeń 2023

W styczniu Panny powinni uważnie słuchać rad innych, ponieważ będą to dobre rozwiązania.
Choć zgoda buduje, Panny muszą umieć się postawić i wbrew opiniom wszystkich zrobić to, co one uważają za najsłuszniejsze.
W pracy dobra passa.
Panny będą miały okazję by się wykazać i zaimponować szefowi.
Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa, dlatego nie bój się otwarcie proponować nowe i innowacyjne rozwiązania.
Osoby szukające pracy będą musiały wykazać się dużą cierpliwością, bo pomimo licznych rozmów rekrutacyjnych nie uda się podpisać umowy.
Ruch planet ma pozytywny wpływ na zarobki Panien w styczniu 2023. Dodatkowa gotówka może być zasługą premii czy nieoczekiwanego zwrotu pożyczki.
Nadprogramowych pieniędzy nie trzeba odkładać, lecz można zaszaleć i pójść na duże zakupy.
Stabilizacja finansowa da ci poczucie bezpieczeństwa, co pozwoli odzyskać wewnętrzną harmonię.
Pod względem uczuć styczeń będzie skomplikowanym i trudnym czasem.
W związkach pojawi się wiele wyzwań, a niektóre z nich mogą poważnie wpłynąć na trwałość relacji.
Narzekania partnera mogą doprowadzić do wielkiej frustracji, która przysłoni ci świat i będzie źródłem kłopotów i kłótni z bliskimi.
Problemem Panien w tym miesiącu będzie też wścibstwo rodziny.
W styczniu zdrowie Panien będzie bardzo kruche, nawet najmniejsze przeziębienie może przerodzić się w poważną chorobę.
Dbałość o zdrowie psychiczne będzie w styczniu bardzo ważna, ponieważ stresy negatywie wpłyną na twoją kondycję i utrudnią ci normalne funkcjonowanie.
Panny powinny rozważyć wizytę u lekarza i przeprowadzanie różnych badań, np.
serca czy wątroby.

Miłość

Po kilku posylwestrowych dniach, w których odczujesz wyjątkowe zmęczenie, Twój umysł zwróci się w stronę bardziej konstruktywnych myśli. Wenus w Strzelcu 7 stycznia może jednak doprowadzić do napięć w życiu miłosnym.

Rodzina i Relacje

Słońce w życzliwym znaku Raka do 23 stycznia skieruje waszą uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 2 stycznia, skłoni was do zrewidowania najważniejszych znajomości, może się okazać, że nie wszystkie osoby deklarujące wam swoje wsparcie są wobec was przyjaźnie nastawione. Tego samego dnia Mars opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, wrogowie ukryją swoją twarz, ale to nie znaczy, że przestaną przeciw wam działać. Na szczęście już 3 stycznia do znaku Raka wkroczy życzliwa i powabna Wenus, umożliwiając zawarcie nowych, korzystnych znajomości.
Pierwszy tydzień stycznia warto przeznaczyć na odpoczynek, ponieważ między 8 a 17 stycznia dojdzie do szeregu aspektów, zaburzających spokój i wymagających aktywnego działania. 8 stycznia Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, do końca miesiąca wstrzymajcie się więc z zakupem sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, unikajcie też rozpoczynania nowych projektów i podejmowania ważnych życiowych decyzji – warto natomiast starać się ulepszyć wszystko, nad czym od dłuższego czasu pracujecie, to jest czas dany wam na wprowadzenie niezbędnych poprawek.
Między 8 a 12 stycznia najpierw Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, umożliwiając wam zawarcie nowych, interesujących znajomości, jednocześnie Słońce utworzy opozycję z Saturnem, więc niektóre wasze starania mogą zostać zablokowane przez osoby starsze lub konserwatywne. Koniunkcja cofającego się Merkurego z bardzo aktywnym Marsem doprowadzi do sprzeczki na tematy, które już były poruszane, ktoś może stracić cierpliwość i skrycie wam zaszkodzić lub zerwać znajomość, na co wskazuje kwadratura Marsa z Uranem. Trygon Słońca z Neptunem podpowiada, że pomoże wam ktoś obdarzony wyobraźnią i wrażliwością, więc nie traćcie wiary, tylko róbcie swoje.
Między 12 a 15 stycznia opozycja Słońca do Plutona postawi niektóre sprawy na ostrzu noża, zaćmienie Księżyca, pod wpływem którego pozostaniecie między 16 i 17 stycznia, podkręci emocje, horoskop radzi zachować rozsadek, ale nie rezygnować z zamierzeń. 19 stycznia Merkury wycofa się do znaku Raka, a 21 stycznia znajdzie się „w sercu” Słońca, to znakomity moment na zrobienie „rachunku sumienia” oraz skontaktowania się z osobami decyzyjnymi, mającymi wpływ na realizację waszych planów.
23 stycznia Słońce wkroczy do znaku Lwa, co zwykle osłabia was energetycznie, dlatego warto najbliższy tydzień, a nawet miesiąc, wykorzystać na odpoczynek, weźcie urlop i wraz z rodziną lub przyjaciółmi wybierzcie się na wakacje, do czego zachęca zarówno koniunkcja Wenus z Merkurym, jak i trygon Marsa do Jowisza. Ostatnie dni miesiąca mogą być trochę nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana.

Kariera i pieniądze

Początek roku będzie spokojny. Twoja wrodzona ciekawość skieruje się teraz na sprawy domowe. Praca i życie towarzyskie będą cię za bardzo męczyć. Domowe jedzenie, wygodna kanapa i nowy serial zamienią twoje życie w prawdziwy raj na ziemi. Jednak ktoś z rodziny szybko przypomni ci o niezbędnych zakupach i ważnych wizytach. W pracy na podwyżkę będziesz musiał zapracować, ale tym razem masz większą niż inni szansę na sukces. Zwróć uwagę na krążące plotki o zmianach szykujących się w pracy. Im szybciej przygotujesz się do nowej sytuacji, tym więcej skorzystasz, także finansowo. W miłości styczeń sprzyja wyjątkowym randkom, znajdź więc czas na spotkania mimo natłoku zajęć. Od 20.01 czas na aktywne działanie. Postanowisz zrobić coś dobrego dla innych. Poświęcisz swój wolny czas na prace społeczne, wspomożesz instytucję charytatywną. Właśnie tam spotkasz niezwykłych ludzi, których poglądy zmienią twoje spojrzenie na własne życiowe problemy. Przyjazne ci znaki to Rak i Skorpion, uważaj na rozleniwioną Wagę.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
7, 9, 14
Styczeń ważne daty :
7, 10, 21, 23, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Teraz jest najlepszy czas na rozwiniecie i zainteresowanie się sprawami zawodowymi. Będziesz czuć moc do działania, pomysły same będą się pojawiać i będą naprawdę błyskotliwe.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Będziesz w tym miesiącu rozdarty między zorganizowaniem, skutecznością, zaangażowaniem, stabilnością a rozproszeniem i brakiem satysfakcji. Może to być dla Ciebie dość męczący miesiąc, w którym warto uporządkować priorytety.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna listopad 2022

Kontakty są w tym miesiącu w świetle reflektorów. Podejmuj konkretne działania – każde z nich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *