Horoskop Panna październik 2022

Otrzymasz wiele wspaniałych możliwości… pod jednym warunkiem: musisz przestać się nad sobą użalać! Jeżeli jesteś w momencie utraty pewności siebie, nie przejmuj się. Pewna interesująca okoliczność obudzi do tej pory drzemiącą w Tobie energię. Zastanawiasz się nad nowymi planami i ciekawymi możliwościami na przyszłość: otwórz szeroko oczy! W okolicach 13 października pozbędziesz się wszelkich obaw, a Twoją codzienność będzie napędzało pragnienie życia w spokoju. Może warto więc skupić się na swoich pragnieniach? Może warto czasem zignorować pewne przeszkody, nawet jeśli tylko na krótką chwilę? Gwiazdy postanowiły podzielić się właśnie z Tobą nowymi możliwościami, które nie przestaną przybywać w ciągu całego miesiąca. Spróbuj pozbyć się jak najszybciej niepotrzebnego stresu, pożegnaj się ze skrupółami i poczuciem winy: przyjmij te nowe okazje z pozytywnym nastawieniem! Horoskop Panna październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Październik 2022

Zadbasz o przyjazną atmosferę w domu, przedkładając sprawy osobiste nad zawodowe.
Ład i harmonia zapanuje najpóźniej do 16 października.
Twój rozwój zawodowy zdecydowanie zahamuje.
Nie będziesz zbytnio obciążony obowiązkami, zyskasz czas dla siebie, przyjaciół i rodziny.
Finanse nie przedstawiają się korzystnie.
Planowany biznes okaże się ryzykowny i niekoniecznie opłacalny.
Będziesz musiał podjąć dodatkowe wysiłki, by zarobić tyle samo, co zwykle.
Dopiero pod koniec października fortuna się do ciebie uśmiechnie, a podjęte ryzyko opłaci.
Podziękuj za to Saturnowi.
Relacje miłosne Panien trochę się pokomplikują.
Do 19 października spotka na swej drodze wielu interesujących ludzi, z którymi będzie porównywać obecnego partnera.
Nie będzie to korzystne dla jego związku.
Osoby pragnące dziecka, powinny wziąć się za jego planowanie w pierwszej połowie miesiąca.
Panna będzie zdrowa i pełna energii.
Będzie udzielał się towarzysko i spełniał w roli gospodarza przyjęć i prywatek.
Czeka go wiele obiecując spotkań, na które nie braknie mu siły.

Miłość

Melancholia może dopaść Cię na początku października, ale powinna stosunkowo szybko minąć. Już w okolicach 10 października, Twój punkt widzenia na jedną sytuację zmieni się. Aż do końca miesiąca zrobisz wszystko, aby Twoje relacje były bardziej satysfakcjonujące, co obdarzy Twoje życie uczuciowe dynamizmem.

Rodzina i Relacje

Słońce w Wadze do 23 października skieruje waszą uwagę na kwestie finansowe, zachęci do uporządkowania budżetu, zwłaszcza że ostatnio wasze zarobki mogły znacznie wzrosnąć. Merkury natomiast opuści znak Wagi już 3 października i wkroczy do znaku życzliwego Skorpiona, zachęcając was do rozwoju intelektualnego i pokazania się od najlepszej strony. Następnego dnia Mars opuści wasz znak i przesunie się do znaku Wagi, zapragniecie więc skorzystać z okazji i wydać więcej, niż planowaliście. Między 6 a 8 października opozycja Merkurego do Urana sprawi, że na horyzoncie pojawi się prawdziwa okazja. Niestety, kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w tym samym czasie, zachęca do oszczędności, warto wysłuchać głosu rozsądku i tak zaplanować wydatki, aby na dłużej wystarczyło środków.
8 października Wenus opuści znak Wagi, w którym czuła się znakomicie i wkroczy do znaku Skorpiona, wasza sytuacja finansowa może się pogorszyć, dobrze się więc zastanówcie, zanim cała pensję wydacie na przyjemności. Między 12 a 16 października pojawi się prawdziwa pokusa, ponieważ Słońce utworzy sekstyl z mocnym Jowiszem i kwadraturę z silnym Plutonem, do tego dojdzie pełnia Księżyca w Baranie i opozycja Wenus do Urana – prawdziwy zawrót głowy, okazje same wpadną wam w ręce, ale ryzyko jest duże, w niektórych przypadkach niezbędny okaże się kredyt lub naruszenie żelaznej rezerwy.
Między 14 a 20 października macie szansę podpisać długotrwała umowę z wieloletnim zobowiązaniem, nabyć nieruchomości, uzyskać kredyt lub zrealizować podróżnicze marzenia, uważajcie tylko na to, co zapisane jest drobnym druczkiem, przeczytajcie wszystko uważnie, zanim cokolwiek podpiszecie. Między 20 a 26 października również Wenus w Skorpionie utworzy te same aspekty, zakochane Panny zaczną dążyć do zalegalizowania związku.
23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie większą uwagę poświęcać otoczeniu, pochłoną was sprawy codzienne, jednak między 25 a 30 października Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, wasza aktywność zostanie mocno ograniczona, starajcie się nie robić niczego na siłę, raczej pozwólcie sobie na odpoczynek i ładowanie akumulatorów, ponieważ ten aspekt przynosi zmagania, w których nie ma wygranych. Ostatnie dwa dni miesiąca upłyną znacznie przyjemniej za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus, otwórzcie się na miłość, to uleczy waszą duszę.

Kariera i pieniądze

W październiku będziesz bardzo wrażliwy w kontaktach z ludźmi. Byle słowo czy gest będzie w stanie cię wzruszyć, albo bardzo oburzyć. Wenus pomoże ci trzymać nerwy na wodzy, ale taka wrażliwość zapewni ci powodzenie w relacjach z ludźmi. Jesień to dobry czas, aby powrócić do różnych starych znajomości i przyjaźni. W pracy pod żadnym pozorem nie wdawaj się w biurowe intrygi, ani nie powtarzaj dalej plotek czy niesprawdzonych informacji. Inaczej staniesz się ofiarą czyjejś podwójnej gry. Od 23.10 więcej spokoju, a różne trudne sprawy zaczną się wyjaśniać. Na randkach będzie ciekawie, ale tym razem oczekiwać będziesz romantycznych wzruszeń i szarmanckich gestów. Pamiętaj jednak, że nie każdy wie, jakie wino czy kwiaty lubisz najbardziej. W ostatnim tygodniu października staniesz się mniej kapryśny i zmienny. Słońce przyniesie ci wreszcie prawdziwe szczęście w miłości. Sprzyjające ci znaki to Strzelec i Skorpion, z nimi najszybciej się dogadasz. Unikaj Barana, który niczego się nie obawia, a potem narzeka.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
3, 9, 15
Październik ważne daty :
7, 14, 26, 29, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Planujesz zakup nieruchomości? W tym miesiącu zrezygnuj z tak ważnej inwestycji, ponieważ sporo przepłacisz i latami będziesz zły, że uległeś zbędnym emocjom i wybrałeś coś, co nie do końca odpowiada Twoim oczekiwaniom. Skup się na swojej obecnej sytuacji, a plany o nowym domu czy mieszkaniu odłóż na bok.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Na początku października możesz odczuć delikatny spadek formy, co spowoduje dziwne wrażenie bezsilności. Pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie! Spróbuj przybrać optymistyczną postawę, a wtedy ten nieprzyjemny okres szybko minie.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna sierpień 2022

Mówisz „tak”, ale wszyscy wokół myślą, że tak nie jest. Pamiętaj, że śmieszy to tylko …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *