Horoskop Panna marzec 2023

Układ planet, zwłaszcza Merkurego, może negatywnie wpłynąć na Twoje relacje z innymi w tym miesiącu – będzie to ciężkie doświadczenie dla Twoich delikatnych nerwów. Awarie, błędy, wszelkie problemy w domu są na porządku dziennym. Może zabraknąć Ci dystansu, co doprowadzi do sytuacji pełnych nerwowości, które wpłyna rrównież na Twoje relacje z innymi. Bycie w złym nastroju, wybuchy złości, niecierpliwość… Na szczęście, Mars w byku będący w aspekcie Saturna w Koziorożcu, stworzy układ 3 znaków z żywiołu Ziemi – razem z Twoim – co doprowadzi do harmonii w pracy, i do dobrej organizacji bezpiecznej przyszłości. Wejście Uranu do Byka 11 marca doprowadzi również do wielu pozytywnych zmian w najbliższych latach – wiele zewnętrznych sytuacji pomogą Ci w zamienieniu Twojego życia na takie, jakie pragniesz, bez łez i żalu. Pod koniec miesiąca, przybycie Wenus do gwiazdozbioru Ryb obdarzy Twoje życie miłosne pokładami energii oraz chęcią większego zaangażowania. Horoskop Panna marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Marzec 2023

Satysfakcja w pracy przełoży się na ogólne dobre samopoczucie i energię do działania w domu.
Panna, którzy są rodzicami, powinni się szczególnie zainteresować tym, czym żyją ich dzieci.
Marzec 2023 będzie sukcesem nie tylko w pracy, ale też pod względem finansowym.
Zwłaszcza druga połowa miesiąca okaże się dobra i pojawią się nowe możliwości zarabiania.
Jeśli dobrze pomyślisz z jednorazowego przypływu pieniędzy, zrobisz stałe źródło dochodu.
Panna w związkach będą przeżywać renesans uczuć.
Stare kłopoty uda się zostawić w przeszłości.
Nowy start, będzie cieszył obie strony i dodawał energii.
Warto pomyśleć o wspólnym wypadzie i spędzeniu choć kilku dni w zupełnie innym niż dotychczas miejscu.
Single spod znaku Panny spotkają na swojej drodze ciekawe osoby.
Zauroczenie może przerodzić się w coś poważniejszego, ale należy pamiętać, że miłość potrzebuje czasu na rozwijanie się.
Ponaglanie i upominanie się o uwagę przyniesie odwrotny skutek.
Pannom nie braknie energii i będą w bardzo dobrej kondycji umysłowej.
Warto sięgać po owoce, zwłaszcza pomarańcze i papaje, zamiast podjadania słodyczy.
Relaks też jest bardzo ważny, zatem żadna Panna nie powinna mieć sobie za złe, że się porządnie wyśpi czy spędzi popołudnie na kanapie z książką.

Miłość

Czeka Cię wiele szczęśliwych zmian w najbliższych latach. W tym miesiącu Merkury może jednak doprowadzić do kilku stresujących sytuacji, które sprawią, że nie będziesz w stanie całkowicie się zrelaksować. Pamiętaj, że nigdy nie będziesz mieć całkowitej kontroli nad wszystkim, co dzieje się w Twoim życiu. Czasami warto ponieść się chwili, przypadkowi, marzeniu…

Rodzina i Relacje

Panny w tym miesiącu będą miały swoje „5 minut”, w waszym znaku przebywają bowiem cztery osobiste planety – do 23 marca Słońce, znacznie dłużej Mars, natomiast do 14 marca Wenus oraz Merkury, władca znaku. Pierwsza połowa miesiąca jest właściwym momentem, aby podejmować ważne, życiowe decyzje, szczególnie że planety przesuwając się kolejno utworzą trygony z utrwalającym Saturnem i potężnym Plutonem, opozycje z idealistycznym Neptunem oraz kwadratury z dobroczynnym Jowiszem. To, czego podejmiecie się w tym miesiącu, będzie trwać i wzrastać, macie bowiem wszelkie dane, aby krok po kroku zbudować swoją przyszłość. Panny poszukujące pracy mają szansę ją uzyskać, mogą tez liczyć na przyzwoite wynagrodzenie. Nie zabraknie wam ani energii, ani zapału, zwłaszcza że promowane w tym czasie będą sprawy codzienne, materialne, wymagające uwagi i precyzji, w czym jesteście doskonali. Unikajcie jedynie krytyki, bo zrazicie do siebie osoby, które mogą wam pomóc w przyszłości.
Starajcie się też panować nad emocjami, szczególnie w okolicach 14 marca, podczas pełni Księżyca w przeciwległym znaku Lwa, wystąpią w tym okresie różnice zdań i poglądów, nie wszyscy będą podzielać wasze pragmatyczne podejście do poruszanych spraw. Tego samego dnia wasz znak opuszczą Wenus i Merkury, wstępując do Wagi, wasze finanse się poprawią, więc przestaniecie o nie zabiegać, natomiast zaczną wam po głowie chodzić sprawy sercowe, zakochani założą różowe okulary i nie będą już tak zdystansowani, jak przez ostatnie dwa tygodnie.
Między 16 a 22 marca wasze pragnienia i pożądanie staną się nieopanowane, na co wpływ będzie miał trygon Marsa w Pannie do Plutona w Koziorożcu, niektóre osoby z całą mocą zaczną robić karierę, dążąc do celu „po trupach”, inne „wyłożą kawę na ławę” i pokażą wszystkim wszelkie matactwa, jakich byli świadkami, sportowcy zrobią wszystko, aby pokonać konkurencję, przekraczając własne ograniczenia.
23 marca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wagi, kierując waszą uwagę na stan posiadania. Sprawy własności okażą się priorytetowe w ostatniej dekadzie miesiąca, kiedy Merkury oraz Wenus utworzą najpierw kwadraturę do Saturna, a następnie sekstyl do Jowisza – odzyskacie pieniądze, które uważaliście za stracone.

Kariera i pieniądze

Wprowadzisz więcej porządku w swoje życie. Nie zabraknie ci sił i wytrwałości, aby wreszcie uporać się z trudnymi sprawami. Opanujesz nowe programy komputerowe, błyskawicznie wykujesz na pamięć trudne przepisy. Nie trać tylko energii na stare konflikty i pogódź się z nieprzyjaciółmi. Zawodowy sukces zależeć będzie także od zgodnej współpracy z innymi. Wszystko ułoży się zgodnie z twoimi planami, jeśli tylko będziesz szczery wobec szefa i przestaniesz ubarwiać każdą opowieść. Marzec sprzyja także zdobywaniu nowych przyjaciół, a wiele korzyści zawodowych odniesiesz dzięki pomocy znajomych. W miłości uda ci się zapanować nad emocjami. To dobry czas na poważne decyzje i deklaracje. Pozbędziesz się wątpliwości z kim chcesz być, w twoim życiu zapanuje więcej szczęścia i optymizmu. Od 20.03 korzystaj z życia i przestań się martwić drobiazgami. Możesz mieć dość głośnych przyjaciół i rodziny, która ciągle od ciebie czegoś chce. Wysypiaj się, nie oszczędzaj na swoim zdrowiu, a szybko poczujesz się lepiej. Przyjazne ci znaki to Byk i Skorpion, uważaj na Wagę.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
3, 9, 14
Marzec ważne daty :
7, 9, 17, 22, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Nadchodzi dobry czas, zwłaszcza jeśli w Twoim otoczeniu jest ktoś spod znaku Bliźniąt lub Panny. Te osoby za punkt honoru przyjmą rozpieszczani Cię i sprawianie Ci przyjemności. Nie pozwól sobie na pełne rozleniwienie, znajdź czas na pracę, bo szykują się perspektywy na awans.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Twoja kondycja i umysł są chronione przez układ planet. Nie daj się więc rozproszyć przez niepotrzebne szczegóły, nad którymi nie masz kontroli. Wykorzystaj możliwości do stworzenia porozumienia w celu ustalenia podstaw w relacji i ułatwienia sobie życia.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna listopad 2022

Kontakty są w tym miesiącu w świetle reflektorów. Podejmuj konkretne działania – każde z nich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *