Horoskop Panna maj 2023

Przejście Merkurego do Byka (między 5 a 20 maja) wpłynie na Ciebie bardzo pozytywnie, pomagając Ci się skoncentrować, dając Ci czas na przygotowanie się do ważnych wymian zdań, a nawet podróży. Relacje z innymi rozwiną się w tempie dopasowanym do Twojego temperamentu, a dyskusje będą konkretne, konstruktywne i solidne. To wszystko uspokoi Cię i pomoże Ci wyrazić siebie z ufnością. Ten tranzyt będzie niezwykle korzystny dla Twoich ideałów, Twoje pomysły złączą się w jedną całość z logicznym rozumowaniem i stworzą świetne efekty. 14 maja – czas na Wenus. Więzi jeszcze bardziej się wzmacniają w atmosferze pełnej zaufania i solidarności. Pewne wydarzenia potwierdzą Twoje przekonania i umiejętności, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie uczuciowe i kwestie finansowe. Możliwe będą nowe inwestycje, a Ty będziesz mieć świetną intuicję do biznesu, zwłaszcza w kwestiach nieruchomości. Maj jest więc idealnym czasem na przemyślenie swoich planów, zrozumienie najważniejszego celu i zdecydowanie o swojej przyszłości. Horoskop Panna maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Maj 2023

Warto zaś skupić się na osobistym rozwoju, bo na tym polu można w maju osiągnąć sukces.
Panny nie powinny też w połowie roku być zbyt uległe, bo zostaną wykorzystane.
Życie zawodowe nie przyniesie zmian, ale warto dużo rozmawiać z innymi ludźmi z branży, by poszerzyć swoje horyzonty.
Zaangażowanie się w działalność charytatywną pomoże ci zdobyć nowych ciekawych znajomych, co może zmienić twoją zawodową sytuację.
W maju Pannie zyski przynieść może inwestowanie w media lub nowoczesne technologie, warto także zainteresować się branżą budowlaną, rynkiem nieruchomości czy handlem.
Dobrym rozwiązaniem będzie zapisanie się do organizacji finansowej, co pozwoli ci poszerzyć horyzonty i zdobyć cenne kontakty.
Największego zysku spodziewaj się pod koniec miesiąca, ale cały czas pamiętaj o hojności wobec innych.
Choć Wenus będzie w korzystnym układzie sprzyjającym sprawom miłosnym, do konstelacja innych planet może przynieść niezgodność wśród partnerów czy kochanków.
Jeśli jesteś samotną Panną to maj 2023 to doskonały czas na nawiązywanie nowych znajomości, ponieważ twój urok osobisty będzie wszystkich przyciągał i zachwycał.
W tym miesiącu lepiej nie podejmuj decyzji związanych z małżeństwem czy powiększeniem rodziny.
W porównaniu w poprzednim okresem kondycja zdrowotna Panien zaczynie się poprawiać.
Będziesz miał dużo energii, a twoje siły witalne wzmocni zdrowa dieta.
Nie stroń od aktywności fizycznej, która pomoże ci uporać się ze stresem.

Miłość

Powoli i spokojnie panująca atmosfera ulegnie poprawie. Zaczniesz od rozmów i otworzenia swojego serca od 5 maja, z kolei 14 maja Twoje relacje niezwykle się wzmocnią, dzięki konkretnym i solidnym projektom. 15 maja Mars pozostawi Bliźnięta i przez kilka tygodni wesprze Twoje działania, będąc w znaku Raka.

Rodzina i Relacje

Merkury, władca waszego znaku, do 20 maja porusza się biegiem wstecznym, dlatego unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego lub służącego szeroko pojętej komunikacji. Także poważne inwestycje, rozpoczynanie nowych projektów, zakładanie blogów, podpisywanie umów i podejmowanie ważnych życiowych decyzji nie jest wskazane w tym terminie. Sprawy biurowe, wydawnicze a także korespondencja mogą napotykać trudności, wrzućcie więc na luz i starajcie się skupić na tym, co wymaga poprawek i korekty w trwających przedsięwzięciach. Do 22 maja Słońce w przyjaznym znaku Skorpiona pozwoli zająć się bieżącymi sprawami, wpłynie też korzystnie na kontakty z rodzeństwem, dziećmi i młodzieżą. W pierwszej dekadzie miesiąca kwadratura Marsa w Wadze do Plutona w Koziorożcu zmusi was do nadmiernych wydatków, jest to jednak odpowiedni czas na spłatę długów oraz innych finansowych zobowiązań. Między 5 a 11 maja Słońce w sekstylu do Saturna i trygonie do Neptuna pozwoli nawiązać znajomości odpowiednie dla waszej zawodowej przyszłości, szczególnie jeśli najmujecie się jakimś rodzajem sztuki. Między 11 a 15 maja spodziewajcie się emocjonujących wydarzeń, powrócą sprawy i pomysły, który jakiś czas temu porzuciliście, czas im się przyjrzeć ponownie i wprowadzić zmiany, pełnia Księżyca w znaku Byka pozwoli przyjrzeć się finansom w świetle nadchodzących inwestycji, natomiast aspekty Merkurego z Saturnem i Neptunem pomogą przygotować marzenia do realizacji. 19 maja Mars opuści znak Wagi i przesunie się do życzliwego Skorpiona, 20-go Merkury zmieni bieg na prosty, 22-go Słońce wkroczy  do Strzelca – skończą się wydatki, znów będzie można inwestować z zyskiem, zawierać umowy, kupować sprzęt elektroniczny. Między 22 a 26 maja zachowajcie ostrożność na drogach, ponieważ opozycja Marsa do Urana ostrzega przed stłuczkami lub niespodziewanymi wydarzeniami na drodze. Jednocześnie w tym samym czasie koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu zachęca do inwestowania w dom i rodzinę, możliwe są zaręczyny, narodziny w bliskiej i dalszej rodzinie, wizyty obcokrajowców a także podróże zagraniczne. Najlepsze dni nadejdą między 26 a 30 maja, kiedy Wenus w Koziorożcu utworzy trygon z Uranem w Byku – wolne Panny z dnia na dzień mogą spotkać miłość swego życia, pojawi się szansa na wygraną w loterii lub pokonanie konkurencji w konkursie, więc miejcie oczy szeroko otwarte i zaufajcie swojej dobrej gwieździe.

Kariera i pieniądze

Będziesz bardziej ufać ludziom i pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Uważaj jednak, bo nie każdy będzie miał tak czyste intencje, jak ty. W pracy ktoś może wykorzystać twoje dobre serce, a nawet podebrać ci kilka wyjątkowych pomysłów czy przypisać sobie twoje osiągnięcia. Bądź czujny, zamiast ufać każdemu na piękne oczy. Od 16.05 Wenus zadba, abyś nie zbiedniał i nie ucierpiał. Możesz spotkać kogoś, kto niespodziewanie pomoże ci w karierze. Cały maj sprzyja ci także Słońce, które doda Ci odwagi. W miłości przeżyjesz rozkwit uczuć lub poznasz kogoś, o kim od dawna marzyłeś. Nie siedź więc w domu w piątkowe i sobotnie wieczory, a na pewno nie pożałujesz. Po 21.05 twoja sytuacja uczuciowa się unormuje, a ty zdecydujesz się z kim chcesz spędzić nadchodzące wakacje. W stałych związkach więcej zaufania, ale nie zmuszaj partnera do wyjazdów lub inwestycji, na jakie nie ma ochoty. Od 15.05 łatwiej wam będzie ustalić wspólne cele. Przyjazne ci znaki to Waga i Koziorożec, uważaj na wścibskiego Byka.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
1, 2, 7
Maj ważne daty :
2, 12, 14, 16, 19
Horoskop – uwaga specjalna:
Powierzone Ci obowiązki traktuj poważnie, jeśli teraz nie przyłożysz się do pracy, przekonasz się z czasem, że czekają cię kłopoty. Twoje podejście bardzo wpłynie na twoją pozycję w pracy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Warto uzbroić się w cierpliwość: dwa tygodnie szybko przelecą, a później będziesz mieć wszystkie karty w swoich rękach, aby siać spustoszenie! Czas, aby zastanowić się nad poważną relacją, masz do tego doskonałe warunki.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna listopad 2022

Kontakty są w tym miesiącu w świetle reflektorów. Podejmuj konkretne działania – każde z nich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *