Horoskop Panna luty 2023

Z dnia na dzień, to inni lub Twoja druga połówka nabiera znaczenia w Twoim życiu, wraz z przejściem Merkurego i Słońca do komplementarnego znaku Ryb. Te tranzyty obdarzą Cię łatwością komunikacji. Jest to więc najlepszy czas na rozmowy, znalezienie idealnych kompromisów, na zgody, podpisywanie umów, a nawet małżeństwa. Może to jednak również być miesiąc pełen stresu, gdyż Jowisz w Strzelcu zaostrza wszelkie uczucia, co może wpłynąć na Ciebie tendencją do dramatyzowania, do brania marzeń za rzeczywistość… Na szczęście, Saturn w Koziorożcu zachęci Cię do większej dyscypliny i rygoru. Nie zmienia to faktu, że mieszanina tych sprzecznych wpływów może stworzyć w Tobie wiele niepokoju i nerwowości; potrzebujesz odpoczynku. Pozwól sobie również od czasu do czasu na pomyłkę, nikt nie jest idealny. Twoja dbałość o szczegóły może doprowadzić do spowolnienia pewnych projektów, przez co niepotrzebnie czujesz się winny. Horoskop Panna luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Luty 2023

Obowiązki zawodowe będziesz wykonywać jeszcze dokładniej i skrupulatniej niż w poprzednim miesiącu.
Znajdziesz również czas dla rodziny.
Wszystkie przepowiednie mówią o sukcesie zwłaszcza osobom twórczych, związanych z kulturą i sztuką.
Merkury przyczyni się do ich sukcesów i zapewni bardzo pożądany rozgłos.
Mars będzie sprzyjać twoim finansom w lutym 2023. Zyski przyniesie nie tylko praca zawodowa, ale i wszelkie przedsięwzięcia, które prowadzisz „na boku”.
W tym miesiącu pozbędziesz się też niepotrzebnych sprzętów, gwiazdy podpowiadają ci, byś wystawił je na aukcji, bo bardzo możliwe, że znajdzie się chętny do ich zakupu Będziesz mieć bardzo silną, wyczuloną intuicję, która pozwoli ci przewidzieć, czy dana inwestycja nie jest zbyt ryzykowna.
Koniecznie skorzystaj z tego szóstego zmysłu.
W drugiej połowie lutego niewykluczony kryzys małżeński.
Wasze dalsze losy będą zależeć od obu stron, tylko osobom o silnej chęci porozumienia, wytrwałym i darzącym się szczerym uczuciem uda się uratować związek.
Single będą miały wiele okazji do nawiązania nowych relacji, takich jak randki online oraz spotkania z przyjaciółmi.
W tym miesiącu to Wenus zawdzięczasz dobre zdrowie, witalność i wysoki poziom energii.
Planeta pozytywnie wpłynie również na twój wygląd i postrzeganie siebie.

Miłość

Wystrzegaj się złudzeń i sprzecznych wpływów, które mogą zdestabilizować Twoje relacje. Jednak obecność Wenus w Koziorożcu pomoże Ci, jeśli tylko nie skupisz się zbytnio na detalach.

Rodzina i Relacje

1 lutego Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na prosty i zacznie podążać we właściwym kierunku, będziecie mogli więc bez obaw podejmować ważne życiowe decyzje, podróżować i zawierać istotne umowy. Tego samego dnia dojdzie do nowiu w znaku Lwa, w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Urana, będzie trochę nerwowo, niektóre Panny postanowią zerwać z toksycznymi, ukrytymi związkami lub szeroko pojętymi uzależnieniami – krótko mówiąc odrzucą to, co im nie służy i postanowią rozpocząć nowy rozdział w życiu.
Słońce do 23 lutego przebywa w znaku Lwa, co osłabia energetycznie Panny, między 4 a 10 lutego możecie jednak liczyć na łut szczęścia w sprawach rodzinnych oraz zawodowych, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus, utworzą przynoszące powodzenie aspekty z Jowiszem w Strzelcu.
Merkury do 11 lutego przebywa w przyjaznym znaku Raka, warto więc pierwszą dekadę letniego miesiąca wykorzystać na urlop i odpoczynek, szykują się wspaniałe wakacje, które długo będziecie pamiętać. 15 i 16 lutego, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni w Wodniku oraz kwadratury Merkurego do Urana, mogą pojawić się niespodziewane stresy zdrowotne lub komunikacyjne, nie martwcie się, bo wszystko dobrze się zakończy, co najwyżej trochę krwi popsuje. 20 lutego Merkury w Lwie utworzy trygon z Jowiszem, to dobry dzień, aby zaplanować podróże oraz przyszłe inwestycje.
18 lutego do waszego znaku wkroczy aktywny Mars, a 21-go podąży za nim Wenus, najpierw utworzą koniunkcję, a następnie trygon z Uranem, możecie więc zostać trafieni strzałą Amora i zakochać się na zabój lub nagle zarobić dużą ilość pieniędzy. 23 lutego do waszego znaku wkroczy również Słońce, a 29-go także Merkury, poczujecie się królami życia, zwłaszcza że obie planety po kolei utworzą korzystny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem. W ostatnim tygodniu miesiąca czekają was niespodzianki, przypływ gotówki i miłosny zawrót głowy, jednocześnie będziecie działać szybko i skutecznie.

Kariera i pieniądze

W lutym różne wyjazdy i rozrywki mogą cię kosztować trochę więcej niż zwykle, ale nie będziesz sobie niczego żałować. Wenus radzi, abyś skupił się na swoich potrzebach i nie pytał się innych czy możesz coś zrobić. Szczęście znajdziesz tam, gdzie nie docierają mieszczuchy. Jazda na nartach, a potem spotkania z ciekawymi ludźmi, pozwolą ci zgromadzić wiele materiału do nowych opowieści. W miłości trudno cię będzie upilnować, bo różnych pokus będzie wiele. Przez cały luty planety sprzyjają nowym znajomościom i przyjęciom, na których będziesz flirtować. Uważaj jednak, bo tym razem partner będzie o ciebie zazdrosny. W karierze nie czas na ryzykowne decyzje, a więc spokojnie odpoczywaj. Od 19.02 Słońce pomoże w załatwianiu rodzinnych spraw. Ostatnie dni lutego sprzyjają poprawie twojej sytuacji finansowej. Sprzyjające ci znaki to Rak i Wodnik, z nimi każda podróż będzie inspirująca i wesoła. Unikaj narzekającej Wagi, która może krytykować twoje doskonałe pomysły.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
9, 11, 15
Luty ważne daty :
2, 3, 6, 13, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Skupisz się mocno na marzeniach o idealnym partnerze. Będziesz bujać w obłokach. Wyobrażać sobie perfekcyjny związek, który nie ma racji bytu. Dopóki nie zejdziesz na ziemię, dopóty nie przekonasz się, że ktoś wspaniały jest na wyciągnięcie ręki. Może nie jest to hollywoodzka gwiazda, ale może Ci zaoferować znacznie więcej niż miłą aparycję. Z tą osobą to Ty będziesz najważniejszy i na pewno nie znajdziesz się w jej cieniu.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Odpuść sobie czasami, pozwól sobie na dziwactwa i nie daj się zbytnim detalom lub skrupułom. Twój przewlekły lęk jest często źródłem samotności. Aby stworzyć piękne relacje, spróbój popracować nad zaufaniem.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna sierpień 2022

Mówisz „tak”, ale wszyscy wokół myślą, że tak nie jest. Pamiętaj, że śmieszy to tylko …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *