Horoskop Panna listopad 2022

Kontakty są w tym miesiącu w świetle reflektorów. Podejmuj konkretne działania – każde z nich ma duże szanse na sukces. Słońce w Skorpionie oraz Merkury, Twoja planeta, w dobrym aspekcie do Twojego gwiazdozbioru zapowiadają świetne relacje sąsiedzkie i braterskie. Twoje domowe ognisko stanie się niezwykłą oazą, zwłaszcza pod koniec miesiąca, dzięki wpływom Wenus, Słońca i Jowisza. Twoja rodzina również zyska na tych pozytywnych wpływach planet. Jeśli jesteś pracownikiem, zapragniesz zwiększyć swoje dochody, a Mars Ci w tym pomoże do 19 listopada. Uran w gwiazdozbiorze Byka zachęci Cię do podjęcia kilku radykalnych decyzji. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, nie lubisz za bardzo niespodzianek, ale te zapowiadają się pozytywnie. Horoskop Panna listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Listopad 2022

W tym miesiącu większość planet znajdzie się na wschodniej stronie nieba.
Taki układ sprawi, że będziesz silny i zdolny do podejmowania samodzielnych decyzji bez pomocy z zewnątrz.
Na polu zawodowym czekają Panny ogromne sukcesy.
Ucieszą one twoich bliskich, a sukcesy zawodowe pozytywnie wpłyną na sferę prywatną i rodzinną.
W finansach Panien względna stabilizacja.
Oszczędności wydasz jednak na podratowanie zdrowia i sprawy rodzinne, co cię zdenerwuje, bo miałeś inne plany na ich zagospodarowanie.
Jowisz, Merkury i Słońce będą sprzyjać twoim miłosnym poczynaniom.
Listopad będzie obfitował w spotkania ze znajomymi.
Osoby w długoletnich związkach w końcu doczekają się poważnych deklaracji ze strony partnera oświadczyn lub zgody na powiększenie rodziny.
Słońce doda ci energii i sił witalnych, a Jowisz obdarzy nieodpartym urokiem.
Merkury wpłynie za to, na twoje umiejętności interpersonalne, będziesz bardziej otwarty na innych, śmiały, pewny siebie i wygadany.
Do 22 listopada 2022 będziesz w doskonałej kondycji.
Możesz podziękować za to ziołowym naparom, wypijanej wodzie i zdrowemu snu, którego miałeś pod dostatkiem.
Po wspomnianej dacie wskazany jest odpoczynek.

Miłość

Emocje i uczucia będą przede wszystkim obecne w Twoim życiu rodzinnym. Wenus w Strzelcu do 26 listopada ociepli przede wszystkim te relacje; uważaj jednak, aby się nie spalić! Neptun na przeciwko Słońca obdarzy inspiracją osoby z drugiej dekady. Bądź hojny, ale pamiętaj też o sobie. Pluton i Saturn, wciąż w Koziorożcu, powoli zmieniają Twoje podejście do miłości.

Rodzina i Relacje

Merkury, władca waszego znaku, do 20 listopada porusza się biegiem wstecznym, dlatego unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego lub służącego szeroko pojętej komunikacji. Także poważne inwestycje, rozpoczynanie nowych projektów, zakładanie blogów, podpisywanie umów i podejmowanie ważnych życiowych decyzji nie jest wskazane w tym terminie. Sprawy biurowe, wydawnicze a także korespondencja mogą napotykać trudności, wrzućcie więc na luz i starajcie się skupić na tym, co wymaga poprawek i korekty w trwających przedsięwzięciach. Do 22 listopada Słońce w przyjaznym znaku Skorpiona pozwoli zająć się bieżącymi sprawami, wpłynie też korzystnie na kontakty z rodzeństwem, dziećmi i młodzieżą. W pierwszej dekadzie miesiąca kwadratura Marsa w Wadze do Plutona w Koziorożcu zmusi was do nadmiernych wydatków, jest to jednak odpowiedni czas na spłatę długów oraz innych finansowych zobowiązań. Między 5 a 11 listopada Słońce w sekstylu do Saturna i trygonie do Neptuna pozwoli nawiązać znajomości odpowiednie dla waszej zawodowej przyszłości, szczególnie jeśli najmujecie się jakimś rodzajem sztuki. Między 11 a 15 listopada spodziewajcie się emocjonujących wydarzeń, powrócą sprawy i pomysły, który jakiś czas temu porzuciliście, czas im się przyjrzeć ponownie i wprowadzić zmiany, pełnia Księżyca w znaku Byka pozwoli przyjrzeć się finansom w świetle nadchodzących inwestycji, natomiast aspekty Merkurego z Saturnem i Neptunem pomogą przygotować marzenia do realizacji. 19 listopada Mars opuści znak Wagi i przesunie się do życzliwego Skorpiona, 20-go Merkury zmieni bieg na prosty, 22-go Słońce wkroczy  do Strzelca – skończą się wydatki, znów będzie można inwestować z zyskiem, zawierać umowy, kupować sprzęt elektroniczny. Między 22 a 26 listopada zachowajcie ostrożność na drogach, ponieważ opozycja Marsa do Urana ostrzega przed stłuczkami lub niespodziewanymi wydarzeniami na drodze. Jednocześnie w tym samym czasie koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu zachęca do inwestowania w dom i rodzinę, możliwe są zaręczyny, narodziny w bliskiej i dalszej rodzinie, wizyty obcokrajowców a także podróże zagraniczne. Najlepsze dni nadejdą między 26 a 30 listopada, kiedy Wenus w Koziorożcu utworzy trygon z Uranem w Byku – wolne Panny z dnia na dzień mogą spotkać miłość swego życia, pojawi się szansa na wygraną w loterii lub pokonanie konkurencji w konkursie, więc miejcie oczy szeroko otwarte i zaufajcie swojej dobrej gwieździe.

Kariera i pieniądze

Na początku listopada czekają cię szczęśliwe wydarzenia, które związane będą z domem i rodziną. Poświęć więcej uwagi bliskim, ciesz się z dobrych wiadomości. Twój optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. W pracy współdziałaj ze wszystkimi, ale nie daj sobie wejść na głowę. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic. W miłości spokojnie. Nie obwiniaj tylko partnera za cudze błędy. Będzie chciał dobrze, ale porady rodziny lub przyjaciół mogą namieszać mu w głowie. Od 19.11 przypływ sił. Mars ośmieli cię do działania i poczujesz, że masz ochotę na bardziej ambitne projekty. Zarabiaj pieniądze, szukaj dodatkowej lub lepszej pracy. Twoje życie może stać się o wiele bardziej wygodne. Sprzyjające ci znaki to Skorpion i Ryby, które lubią twórcze pomysły i nie boją się ryzyka. Unikaj Koziorożca, który lubi krytykować i wytyka ci błędy.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
4, 8, 15
Listopad ważne daty :
4, 8, 13, 15, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca czeka cię czas dialogu i szukania porozumienia. Nastaw się na kompromis, zwłaszcza w sprawach rodzinnych i domowych.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Rodzina zajmie w tym miesiącu dużo miejsca. Możesz więc spokojnie się zrelaksować – czasami nie trzeba wszystkiego kontrolować i być za wszystko odpowiedzialnym. Otwórz się na ten mały wewnętrzny głos: zaufanie.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna sierpień 2022

Mówisz „tak”, ale wszyscy wokół myślą, że tak nie jest. Pamiętaj, że śmieszy to tylko …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *