Horoskop Panna lipiec 2022

Masz całe lato na podjęcie decyzji, ale wydaje Ci się to jednak za krótko. Mimo że zdajesz sobie sprawę, że nadszedł czas na dokonanie wyboru, jest to dla Ciebie prawie niemożliwe. Jednak w okolicach 7 i 8 lipca prawdopodobnie podejmiesz decyzję, dzięki czemu unikniesz bólu głowy i ciągłego rozproszenia. Niestety wyniki nie sprostają Twoim oczekiwaniom, więc zdecydujesz się na przejście na wyższy poziom. Ktoś powierzy Ci ważną informację, którą zachowasz w tajemnicy. Pozwoli Ci to na obranie roli podczas pewnych rozmów. Horoskop Panna lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Lipiec 2022

W efekcie sprawy rodzinne zejdą na dalszy plan, a wszyscy skupią się na twoim sukcesie.
W dążeniu do celu pomoże ci umiejętność współpracy w grupie, elastyczność w działaniu oraz innowacyjność myślenia.
Niemal każda szansa zawodowa, jaką los postawi w lipcu przed Panną, zostanie wykorzystana.
Ambicja i energia do działania będą w tobie tak duże, że szef postawi cię jako wzór całemu zespołowi w firmie.
Za tym wyróżnieniem stać będzie także gratyfikacja pieniężna.
Niestety sukces rodzi zazdrość, dlatego # Panna będą musiały uważać na zawiść i intrygi ze strony kolegów z pracy.
Lipiec pod względem finansowym będzie dla Panien najlepszym miesiącem w 2022. Premie i nagrody zdobyte utworzą większą sumę, którą warto z części przeznaczyć na dalszy rozwój osobisty, a za pozostałe środki sfinansować zasłużone wakacje.
Wydawanie pieniędzy sprawi ci radość, ale uważaj, bo sprzedawcy widząc osoby ze złotą kartą płatniczą, próbują manipulacyjnych sztuczek, by nakłonić do zakupu zbędnych rzeczy.
Panny w lipcu będą dla otoczenia wyjątkowo atrakcyjne.
Ich pewność siebie będzie przyciągała zalotników, ale nie warto decydować się na związek z którymś z nich.
Single będą mieli szczególne powodzenie u obcokrajowców.
Osoby w związkach czeka harmonijny czas, pełen zgody z partnerem.
Pomoc innych to szlachetne zadanie, ale nie mieszaj się niczyje związki, bo taka pomoc przyniesie ci dużo nieprzyjemności.
W lipcu zdrowie Pannom będzie dopisywać.
Wzrośnie ilość sił witalnych i energii do działania, nawet przy męczącym trybie życia.
Podołanie obowiązkom jest priorytetem, ale nie zapomnij o relaksie, który da ci nie tylko chwilę wytchnienia i pozwoli zregenerować siły fizyczne, ale także stanie się okazją do rozmyślań na życiową drogą.
Pod koniec miesiąca trzeba uważać na infekcję dróg oddechowych.

Miłość

Pewne niespójności mogą doprowadzić Cię do gorszego humoru. Nie rozumiesz pewnych reakcji na Twoje zachowanie, potrzebujesz uporządkować niektóre kwestie. Na sszczęście Saturn i Pluton w Koziorożcu przyniosą Ci finezję i jasność umysłu. Uda Ci się pójść do przodu.

Rodzina i Relacje

Słońce w życzliwym znaku Raka do 23 lipca skieruje waszą uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 2 lipca, skłoni was do zrewidowania najważniejszych znajomości, może się okazać, że nie wszystkie osoby deklarujące wam swoje wsparcie są wobec was przyjaźnie nastawione. Tego samego dnia Mars opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, wrogowie ukryją swoją twarz, ale to nie znaczy, że przestaną przeciw wam działać. Na szczęście już 3 lipca do znaku Raka wkroczy życzliwa i powabna Wenus, umożliwiając zawarcie nowych, korzystnych znajomości.
Pierwszy tydzień lipca warto przeznaczyć na odpoczynek, ponieważ między 8 a 17 lipca dojdzie do szeregu aspektów, zaburzających spokój i wymagających aktywnego działania. 8 lipca Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, do końca miesiąca wstrzymajcie się więc z zakupem sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, unikajcie też rozpoczynania nowych projektów i podejmowania ważnych życiowych decyzji – warto natomiast starać się ulepszyć wszystko, nad czym od dłuższego czasu pracujecie, to jest czas dany wam na wprowadzenie niezbędnych poprawek.
Między 8 a 12 lipca najpierw Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, umożliwiając wam zawarcie nowych, interesujących znajomości, jednocześnie Słońce utworzy opozycję z Saturnem, więc niektóre wasze starania mogą zostać zablokowane przez osoby starsze lub konserwatywne. Koniunkcja cofającego się Merkurego z bardzo aktywnym Marsem doprowadzi do sprzeczki na tematy, które już były poruszane, ktoś może stracić cierpliwość i skrycie wam zaszkodzić lub zerwać znajomość, na co wskazuje kwadratura Marsa z Uranem. Trygon Słońca z Neptunem podpowiada, że pomoże wam ktoś obdarzony wyobraźnią i wrażliwością, więc nie traćcie wiary, tylko róbcie swoje.
Między 12 a 15 lipca opozycja Słońca do Plutona postawi niektóre sprawy na ostrzu noża, zaćmienie Księżyca, pod wpływem którego pozostaniecie między 16 i 17 lipca, podkręci emocje, horoskop radzi zachować rozsadek, ale nie rezygnować z zamierzeń. 19 lipca Merkury wycofa się do znaku Raka, a 21 lipca znajdzie się „w sercu” Słońca, to znakomity moment na zrobienie „rachunku sumienia” oraz skontaktowania się z osobami decyzyjnymi, mającymi wpływ na realizację waszych planów.
23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa, co zwykle osłabia was energetycznie, dlatego warto najbliższy tydzień, a nawet miesiąc, wykorzystać na odpoczynek, weźcie urlop i wraz z rodziną lub przyjaciółmi wybierzcie się na wakacje, do czego zachęca zarówno koniunkcja Wenus z Merkurym, jak i trygon Marsa do Jowisza. Ostatnie dni miesiąca mogą być trochę nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana.

Kariera i pieniądze

W lipcu pilnuj swoich sekretów, bo wiele osób bardzo się zainteresuje twoją osobą. W sprawach zawodowych zapowiada się mniej niezwykłych wydarzeń. Nie przejmuj się za bardzo tym, co mówią różne zazdrosne osoby i nie pytaj każdego o opinię. Spokojnie nadrabiaj zaległości, a nikt nie będzie się ciebie czepiać. W domu więcej zamieszania związanego z organizowaniem wyjazdów. Nie zawiedź ludzi, którzy ci zaufali, a wszystkie rodzinne sprawy potoczą się w dobrym kierunku. Dni po 19 lipca sprzyjają zdobywaniu ciekawych i nowych umiejętności. Jednak dopiero po 23 lipca poczujesz się naprawdę wspaniale. Odpoczniesz, wróci ci humor i chęć do miłości. Trudno ci jednak będzie podjąć poważne miłosne decyzje. Nie obiecuj zbyt wiele komuś poznanemu podczas wakacyjnych szaleństw. Niech pokaże ci, jak bardzo mu na tobie zależy. Przed końcem lipca podejmiesz też ważne decyzje, które dotyczyć będą stylu życia. Możesz przemeblować mieszkanie, zapisać się na ciekawe kursy lub lepiej zorganizować swoje codzienne obowiązki. Zrobi się milej i wygodniej. Przyjazne ci znaki to Koziorożec i Ryby, uważaj na niesfornego Strzelca.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
4, 6, 7
Lipiec ważne daty :
5, 7, 18, 19, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Jeśli cierpisz na brak gotówki, sytuacja zmieni się dopiero w ostatnim tygodniu miesiąca. Do tej pory musisz zaciskać pasa i mocno oszczędzać. Zachowaj rozsądek, gdy w końcu pojawią się większe pieniądze, bo do całkowitego wyjścia kłopotów finansowych jeszcze daleko.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie rozglądaj się na wszystkie możliwe kierunki w tym samym czasie, skończy się to zezem! Jeśli masz trudności w znalezieniu poprawnej odpowiedzi, czasami lepiej milczeć. Nie rób wielkiego zamieszania, jeśli ktoś Ci tylko delikatnie dokucza. To nie wojna!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna listopad 2022

Kontakty są w tym miesiącu w świetle reflektorów. Podejmuj konkretne działania – każde z nich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *