Horoskop Panna grudzień 2022

Najważniejsze w grudniu tego roku będą relacje z innymi. Merkury, Twoja planeta, przejdzie do Skorpiona, zwiększając przy tym Twoje pragnienie ostrych dyskusji! Pomoże mu w tym również Mars w Skorpionie. Twoje najbliższe otoczenie również odczuje te same wpływy od 10 grudnia. Słońce w Strzelcu do 22 grudnia zwiększy znaczenie rodziny i domu w Twoich oczach. Słońce w Koziorożcu, Jowisz, Saturn i Pluton sprawią następnie, że najważniejsza stanie się ta druga połówka lub dzieci. Pragniesz stworzyć coś trwałego. Niezależnie od tego, czego to może dotyczyć, niebo wspiera Cię w tym przedsięwzięciu. Jeśli jesteś z drugiej dekady, dojdzie do zmian w Twoim życiu uczuciowym, czy tego chcesz, czy nie. Horoskop Panna grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Panna horoskop Grudzień 2022

Zmiana położenia Merkurego skupi uwagę Panien na ich edukacji.
Zdobywanie wiedzy będzie ci bardzo potrzebne w obudowaniu silnej pozycji w firmie.
W grudniu 2022 Panny będą doskonale dogadywać się ze swoim szefostwem i innymi współpracownikami.
Twoja staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i efektywność w działaniu zostaną zauważone i docenione: dostaniesz nagrodę lub premię.
W grudniu 2022 nie będzie dobrym czasem dla Panien w sferze finansów.
Nastąpi drastyczna zmiana zasobności portfela, dlatego musisz być ostrożny w wydatkach i inwestowaniu.
Dzięki mniejszej ilości pieniędzy, uda ci się przeanalizować dotychczasowe wydatki i zrewidować ich słuszność.
Grudzień upłynie Pannom pod znakiem miłości.
Aby zaznać szczęścia z partnerem, nie możesz niczego przyspieszać, daj sytuacji rozwijać się w swoim tempie.
W grudniu istnieje duża szansa na poznanie ciekawego cudzoziemca, w którym warto się zakochać.
Zmiana położenia księżyca pod koniec pierwszego kwartału roku do dobry czas na przeprowadzkę lub chociaż na odświeżenie dotychczasowego wystroju mieszkania.
W grudniu pojawi się także potrzeba większego zharmonizowania twojego życia towarzyskiego i miłosnego.
Panny w grudniu 2022 nie będą miały żadnych kłopotów zdrowotnych, o ile zadbają o odporność.
Dużo odpoczywaj, a jeśli poczujesz spadek formy, pomogą ci domowe metody walki z chorobami.

Miłość

Do 20 grudnia gwiazdy pozwolą Ci w pełni cieszyć się emocjonalnym szczęściem, a Wenus w Koziorożcu zwiększy Twoją potrzebę stabilności i zapuszczenia korzeni. Mars zintensyfikuje relacje miłosne, które nie raz Cię zaskoczą. Po 21 grudnia, zwłaszcza jeśli jesteś z ostatniej dekady, zostaniesz zauroczony osobą z Twojej pracy lub po prostu Twoją pracą.

Rodzina i Relacje

Merkury, władca waszego znaku, do 20 grudnia porusza się biegiem wstecznym, dlatego unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego lub służącego szeroko pojętej komunikacji. Także poważne inwestycje, rozpoczynanie nowych projektów, zakładanie blogów, podpisywanie umów i podejmowanie ważnych życiowych decyzji nie jest wskazane w tym terminie. Sprawy biurowe, wydawnicze a także korespondencja mogą napotykać trudności, wrzućcie więc na luz i starajcie się skupić na tym, co wymaga poprawek i korekty w trwających przedsięwzięciach. Do 22 grudnia Słońce w przyjaznym znaku Skorpiona pozwoli zająć się bieżącymi sprawami, wpłynie też korzystnie na kontakty z rodzeństwem, dziećmi i młodzieżą. W pierwszej dekadzie miesiąca kwadratura Marsa w Wadze do Plutona w Koziorożcu zmusi was do nadmiernych wydatków, jest to jednak odpowiedni czas na spłatę długów oraz innych finansowych zobowiązań. Między 5 a 11 grudnia Słońce w sekstylu do Saturna i trygonie do Neptuna pozwoli nawiązać znajomości odpowiednie dla waszej zawodowej przyszłości, szczególnie jeśli najmujecie się jakimś rodzajem sztuki. Między 11 a 15 grudnia spodziewajcie się emocjonujących wydarzeń, powrócą sprawy i pomysły, który jakiś czas temu porzuciliście, czas im się przyjrzeć ponownie i wprowadzić zmiany, pełnia Księżyca w znaku Byka pozwoli przyjrzeć się finansom w świetle nadchodzących inwestycji, natomiast aspekty Merkurego z Saturnem i Neptunem pomogą przygotować marzenia do realizacji. 19 grudnia Mars opuści znak Wagi i przesunie się do życzliwego Skorpiona, 20-go Merkury zmieni bieg na prosty, 22-go Słońce wkroczy  do Strzelca – skończą się wydatki, znów będzie można inwestować z zyskiem, zawierać umowy, kupować sprzęt elektroniczny. Między 22 a 26 grudnia zachowajcie ostrożność na drogach, ponieważ opozycja Marsa do Urana ostrzega przed stłuczkami lub niespodziewanymi wydarzeniami na drodze. Jednocześnie w tym samym czasie koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu zachęca do inwestowania w dom i rodzinę, możliwe są zaręczyny, narodziny w bliskiej i dalszej rodzinie, wizyty obcokrajowców a także podróże zagraniczne. Najlepsze dni nadejdą między 26 a 30 grudnia, kiedy Wenus w Koziorożcu utworzy trygon z Uranem w Byku – wolne Panny z dnia na dzień mogą spotkać miłość swego życia, pojawi się szansa na wygraną w loterii lub pokonanie konkurencji w konkursie, więc miejcie oczy szeroko otwarte i zaufajcie swojej dobrej gwieździe.

Kariera i pieniądze

W grudniu powodzenie ważnych spraw zależeć będzie od twojego wewnętrznego nastawienia. Będzie mniej niespodzianek i nieoczekiwanych propozycji, a większość zadań i wątpliwości dotyczyć będzie spraw, jakie rozpoczęły się w poprzednich miesiącach. Grudzień szczególnie sprzyja działaniom, które związane są z pieniędzmi. Swoje plany trzymaj w tajemnicy i bądź konsekwentny. Jeśli się uprzesz i będziesz walczyć o swoje zyski, to w pracy masz wielką szansę na zwycięstwo. Jeśli jednak czujesz, że powinieneś się z czegoś wycofać, to idź za głosem intuicji. Planety dadzą ci szansę dostrzeżenia błędów, jakie w swoim postępowaniu przeoczyłeś. Bądź wobec siebie szczery i zastanów się, co ci się opłaci, a co już nie. Bez sentymentów pozbądź się niewygodnych przyzwyczajeń i nie poświęcaj swojego czasu ludziom, którzy nie są tego warci. W ten sposób w twoim życiu będzie więcej miejsca na nowe, bardziej zyskowne plany, a w Święta wreszcie odpoczniesz. W miłości spokojniej, nie musisz się o nic martwić. Sprzyjające ci znaki to Baran i Waga, uważaj na rozgadanego Strzelca.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
1, 5, 13
Grudzień ważne daty :
8, 9, 20, 22, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
W najbliższym czasie czeka Cię wielkie rodzinne spotkanie. Przygotowanie czas zacząć, by nie było za późno.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować plany i cele na ten miesiąc. Może to jednak doprowadzić do zmniejszenia pokładów energii, nie zapomnij o odpoczynku. Możesz zostać poproszony o wybranie między pracą a domem.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Panna listopad 2022

Kontakty są w tym miesiącu w świetle reflektorów. Podejmuj konkretne działania – każde z nich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *