Horoskop Lew wrzesień 2022

Saturn hamuje Twój wyścig w kierunku doskonałości. Koniec kompromisów w tym miesiącu, czas na prawdziwe przygody. Aby wykorzystać pewne sytuacje, pokazujesz się z jak najlepszej strony. Problem polega jednak na tym, że nie warto ukrywać się za maską. Koniunkcja Słońca i Merkurego przyniesie Ci świetne okazje do zakończenia pewnych planów. Nie pal jednak za sobą mostów, nawet jeśli masz w głowie niezwykłą perspektywę. Jeśli masz skłonność do wierzenia w obietnice, poczekaj najpierw na konkretne dowody, zanim podejmiesz decyzję. Relacje rodzinne wrócą na pierwszy plan, pragniesz spędzać więcej czasu z rodziną niż z przyjaciółmi. Pewne wydarzenia związane z najbliższymi mogą zniszczyć pewne plany. Kontroluj swoją impulsywność i kieruj się zdrowym rozsądkiem. Czwarty tydzień przyniesie ze sobą nieoczekiwaną satysfakcję w różnych dziedzinach życia. Horoskop Lew wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Wrzesień 2022

Zadbasz teraz o przyjazną atmosferę w swoim domu.
Zgromadzisz wokół siebie kochane osoby, które wspierają cię i dobrze ci życzą.
Gwiazdy wieszczą Lwom dobrobyt.
Zarobisz dużo więcej, niż się spodziewałeś.
Rozważ zasilenie konta jakiejś fundacji charytatywnej choćby małą sumą.
Pamiętaj, że pieniądze przekazane na dobry cel mnożą się dwa razy szybciej.
Urok osobisty i przyciąganie Lwa będą bardzo silne we wrześniu 2022. Osoby samotne nie będą jednak zainteresowane przelotnymi romansami.
Będą szukać kogoś na stałe, świadome tego, że w tym wyborze nie pomoże im chwilowa fascynacja, a jedynie dobre poznanie potencjalnego partnera.
W stałych związkach kontrolę przejmą partnerki.
Znudzone biernością swych ukochanych postanowią wprowadzić pewne zmiany, zarówno w sypialni, jak i poważnym życiu.
Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.
Nie braknie ci sił witalnych.
Wręcz przeciwnie, będziesz mieć trudności ze spożytkowaniem całej, siedzącej w tobie energii.
Będziesz przez to gwałtowny i niecierpliwy.
Znajdź sobie jakiś wyczerpujący sport, który pozwoli ci spożytkować nadwyżkę mocy.

Miłość

A jeśli zdecydowałbyś się na życie w duecie? Wenus zachęca Cię do przybrania romantycznej postawy. Na początku miesiąca odczuwasz potrzebę udowodnienia drugiej osobie, że chcesz bardziej się zaangażować. Decydujesz się więc na przedsięwzięcie pewnych działań. Warto skupić się na komunikacji. Podjęcie inicjatyw jest mile widziane.

Rodzina i Relacje

Planety tranzytujące ostatnio wasz znaku przesunęły się do znaku zapobiegliwej Panny, związanej ze sferą własności, dlatego sprawy finansowe okażą się dla was priorytetowe do 23 września, dopóki przebywa tam Słońce. Na początku miesiąca Mars będzie was popychał, aby wydawać coraz więcej, jednak aspekty wszystkich planet, pozostających w koniunkcji, nawoływać będą do dyscypliny i uporządkowania stanu posiadania. Słońce, Mars, Wenus i mocny, bo przebywający we własnym znaku Merkury, w trygonie do Saturna, zachęcają do oszczędności i zaplanowania realnego budżetu, którego będziecie się trzymać przez długi czas. Planety utworzą również kwadraturę z Jowiszem oraz opozycję do Neptuna, trzeba więc będzie powstrzymać Lwią szczodrość i rozrzutność oraz podporządkować się surowym, Saturnowym zasadom. Nie znaczy to, że zabraknie wam pieniędzy, przeciwnie – mogą pojawić się całkiem spore, ale planety zachęcają, aby nie patrzeć na rzeczywistość finansową w sposób idealistyczny i życzeniowy, lecz realistyczny i oparty na prawdziwych przesłankach. Jeśli w pierwszej połowie września zaplanujecie swój budżet, pieniędzy długo wam nie zabraknie.
14 września pełnia Księżyca w znaku Ryb, w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, wywoła szereg emocji, związanych z inwestycjami, kredytami oraz wypłatą należnych świadczeń, typu ubezpieczenia, spadki i tym podobne. Tego samego dnia znak Panny opuszczą Wenus oraz Merkury, przesuwając się do życzliwej Wagi, możecie więc spodziewać się dobrych wiadomości – w ostatniej dekadzie miesiąca obie planety utworzą najpierw kwadraturę z ograniczającym Saturnem, a następnie sekstyl z dobrotliwym Jowiszem, wszystkie sprawy urzędowe, spędzające wam sen z oczu uda się więc załatwić pozytywnie, chociaż nie obejdzie się bez pokonywania trudności.
Sił doda wam trygon Marsa do Plutona między 16 a 22 września, pozostańcie jednak uważni i opanujcie emocje, bo ten aspekt może przynieść nadmiar energii, który trzeba umieć wykorzystać. Sportowcy w tym czasie pokonają swoje własne rekordy, warto więc stawać do wielkich wyzwań.
23 września Słońce opuści drobiazgową Pannę i wkroczy do przyjaznej Wagi, odczujecie ulgę i zajmiecie się pielęgnowaniem ważnych związków, możliwe są tez krótkie podróże oraz spotkania z rodziną, sąsiadami oraz znajomymi.

Kariera i pieniądze

We wrześniu możesz trochę zwolnić tempa i sprawić sobie więcej przyjemności. Przestań być tak bardzo samodzielny, zacznij dostrzegać pomoc i dobrą radę, jaka oferują ci inni. W pracy doceń umiejętności współpracowników i zacznij je wykorzystywać, zamiast za nich pracować. Inaczej nie przestaniesz być zapracowany, a wieczory spędzać będziesz samotnie w biurze. Na szczęście twoje życie towarzyskie rozkwitnie od 14.09, a różne troski i problemy zbledną. Wenus zadba o twoje życie towarzyskie i miłosne. Będziesz zapraszany wiele miejsc, o których niedawno nawet nie chciałeś słyszeć. Ruszysz się na koncert do kina czy na ważną służbową imprezę, bo będziesz miał powodzenie. Nie odmawiaj komuś randki tylko dlatego, że obawiasz się reakcji znajomych, bo będziesz warty różnych nakładów i komplementów. Nów Księżyca 28.09 sprzyja wyjątkowym spotkaniom. Przyjazne ci znaki to Rak i Koziorożec, uważaj na Ryby.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
7, 13, 14
Wrzesień ważne daty :
4, 6, 10, 12, 19
Horoskop – uwaga specjalna:
Musisz pamiętać, że prócz pracy i kariery masz też rodzinę, która liczy na twoją obecność i zaangażowanie w sprawy domu. Nie lekceważ tego i nie stawiaj pracy nad rodzinę.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Znalezienie idealnego kompromisu nie jest niemożliwe, ale wydaje Ci się bardzo skomplikowane. Wspólne życie z ukochaną osobą jest możliwe do osiągnięcia. Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie zadawaj sobie bezużytecznych egzystencjalnych pytań.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew sierpień 2022

Koniec miesiąca może być trochę irytujący. Czujesz blokadę w działaniu, a przecież nie zamierzasz wracać …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *