Horoskop Lew styczeń 2023

Twoje życie uczuciowe może być dość napięte do 7 stycznia, gdyż Wenus w Skorpionie, podejrzliwa, zazdrosna i skomplikowana, może stworzyć miłosne napięcia. Spróbuj trzymać się z daleka od wszelkiej walki o władzę, o wyłączność lub związanej z urazami. Nie trać na to ani czasu, ani energii, niebo pokaże Ci inne sposoby na skupienie swojej uwagi w tym czasie. Na przykład, na początku roku, Merkury będący jeszcze w gwiazdozbiorze Strzelca, jest idealnie ustawiony wobec planety Uran, będącej w gwiazdozbiorze Barana. Razem z Twoim znakiem tworzy to więc niesamowite trio, które natchnie Cię nowymi pomysłami, a Ty z lekkością będziesz mógł je zrealizować. Od 20 stycznia, wraz z przybyciem Słońca i Merkurego do gwiazdozbioru Wodnika, Twoja kreatywność jeszcze bardziej się wzmocni i pomoże Ci w zbudowaniu zarówno użytecznych, jak i przyjemnych relacji. Pełnia księżyca 21 stycznia to wspaniały dla Ciebie czas, który warto wykorzystać! Horoskop Lew styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Styczeń 2023

Będziecie drażliwi i skorzy do kłótni.
Ze wszystkich sił postaraj się nie zostawiać swoich frustracji na kochanych osobach.
Mimo rodzinnych niesnasek będziesz umiał docenić przyjemną atmosferę w pracy.
Zaangażujesz się całym sobą w nowy projekt i co ważne podobnie zrobią twoi współpracownicy.
Praca zespołowa będzie się wam świetnie układać i w przyszłości na pewno przyniesie zyski.
Twoja brawura i ryzykanctwo mogą cię doprowadzić do finansowej ruiny.
Uważaj i nie angażuj się bez zastanowienia w niepewne inwestycje.
To nie będzie dobry czas na odważne posunięcia.
Lepiej przeczekać ten miesiąc i zaoszczędzić pieniądze np.
na bezpiecznej lokacie.
Nie szalej też z wydatkami, bo bardzo możliwe, że rodzina będzie potrzebować twojej pomocy finansowej.
W styczniu 2023 lwy w związkach przekonają się, czym jest prawdziwe partnerstwo.
Będziecie rozumieć się bez słów i świetnie dogadywać.
Single przyciągną płeć przeciwną swym urokiem osobistym i wewnętrznym magnetyzmem.
Co ważne, będą bardzo pewne siebie i świadome swoich oczekiwań wobec partnera.
Nie dopuszczą do siebie niewłaściwych osób.
Twoja kondycja będzie znacznie lepsza niż miesiąc temu.
Nabierzesz siły i ochoty na wysiłek fizyczny.
Ruch na świeżym powietrzu – oto czego ci brakowało.

Miłość

Pierwszy tydzień tego roku może być nieco napięty, ale wejście Wenus do gwiazdozbioru Strzelca doda pozytywnej energii w kwestiach miłosnych już od 7 stycznia, a Mars w gwiazdozbiorze Barana przyniesie trochę idealizmu i spontaniczności do Twoich relacji miłosnych. Podczas tego okresu przyjaźń również rozkwitnie.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 stycznia przebywa w znaku Raka, co zwykle osłabia energetycznie przedstawicieli znaku Lwa, w tym roku może to być szczególnie dotkliwe ze względu na zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 2 stycznia. Tego samego dnia jednak do waszego znaku wkroczy waleczny Mars, odnajdziecie więc w sobie siłę, aby sprostać wyzwaniom. Do 19 stycznia przebywa również w znaku Lwa sprytny Merkury, jednak od 8 stycznia do końca miesiąca poruszał się będzie biegiem wstecznym, dlatego wszystkie ważne sprawy warto załatwić w pierwszym tygodniu stycznia.
Między 8 a 17 stycznia natomiast nastąpi szereg aspektów, które wpłynąć mogą na wasze samopoczucie oraz warunki pracy. Najpierw dojdzie do opozycji Słońca z Saturnem, zmierzycie się więc z ograniczeniami, horoskop radzi wziąć sobie urlop i jak najwięcej odpoczywać, ponieważ przeciążenie organizmu może niekorzystnie odbić się na zdrowiu.
Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem – konfiguracje, pod wpływem których pozostaniecie między 8 a 12 stycznia – wpłyną na was mobilizująco i skłonią do przekroczenia własnych ograniczeń, trygon Słońca do Neptuna podpowiada bowiem, że potrzeba realizacji marzeń okaże się silniejsza niż trudności.
Opozycja Słońca do Plutona między 12 a 15 stycznia doda wam siły i determinacji, nie przekraczajcie jednak granic wyznaczonych przez naturę, bo może się to dla was źle skończyć.  Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca, działające 16 i 17 stycznia, wywoła w was emocje i osłabi organizm, zaburzając atmosferę w pracy oraz wpływając negatywnie na wasz żołądek i system trawienny. Również zwierzęta domowe poczują się wówczas rozkojarzone, i będą wymagać więcej uwagi niż zwykle.
19 stycznia Merkury wycofa się do Raka i powróci do znaku Lwa ruchem prostym dopiero 12 lutego, jednak 21 stycznia utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem w Raku, warto ten dzień zapamiętać jako istotny dla waszej przyszłości.
23 stycznia Słońce wkroczy do waszego znaku i wszystko zmieni się diametralnie, wasze samopoczucie się polepszy, wróci energia i chęć do działania, szczególnie, że w ostatnim tygodniu stycznia Mars w waszym znaku utworzy trygon z silnym Jowiszem przebywającym we własnym władaniu. Koniunkcja Merkurego z Wenus w Raku zapowiada sekretne spotkania i tajne umowy. Za sprawą kwadratury Słońca do Urana w końcówce miesiąca dojdzie do nagłej i niespodziewanej zmiany w sprawach zawodowych oraz dotyczących waszej własności.

Kariera i pieniądze

Mars pomoże ci działać, ale bądź ostrożny i myśl o sobie, zamiast bez opamiętania angażować się w cudze sprawy. Musisz teraz odpocząć i nabrać sił na nowe zadania, jakie czekają cię tego roku. W pracy styczeń okaże się spokojniejszym miesiącem. Jowisz pomoże ci dostrzec ciekawą propozycję, której do tej pory nie brałaś pod uwagę. Ta planeta wciąż pomaga ci się uczyć i rozkręcać karierę. Myśl o przyszłości, a sporo nowych szans zacznie się przed tobą otwierać. W miłości zrobi się spokojniej. Postanowisz trzymać się z daleka od skrajnych emocji. Po dniach pełnych przygód i rywalizacji, zaczniesz poszukiwać czułości, uznania i bezpieczeństwa. Staniesz się przez to spokojniejszy i bardziej wyrozumiały dla swojego otoczenia. Po 20.01 bądź jednak czujny! Twoim miłosnym sprawom zacznie zagrażać pewna plotkująca osoba. Rozszyfruj jej podwójną grę, bo być może zazdrości ci ona powodzenia i chce zająć twoje miejsce u boku kogoś interesującego. Ostatni tydzień stycznia sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień. Odzyskasz wewnętrzną równowagę. Przyjazne ci znaki to Panna i Waga, uważaj na roztrzepanego Strzelca.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
9, 11, 13
Styczeń ważne daty :
3, 5, 11, 24, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Pokażesz się znajomym z nowej strony. Pochwalisz się talentem, o którego posiadanie w życiu by Cię nie podejrzewali. Ten “pokaz siły” sprawi, że otoczenie spojrzy na Ciebie inaczej, zaskarbisz sobie sympatię tych, którzy podchodzili do Ciebie z rezerwą.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Niebo dodaje Ci dużo energii, którą możesz wykorzystać według własnego uznania: w miłości, pracy, życiu społecznym, w różnych projektach… Pamiętaj tylko, aby nie przesadzać: nadmiar zawsze szkodzi.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *