Horoskop Lew sierpień 2022

Koniec miesiąca może być trochę irytujący. Czujesz blokadę w działaniu, a przecież nie zamierzasz wracać do swoich dawnych ograniczeń. Nie martw się, jest to tylko tymczasowe działanie, ale które może okazać się niezwykle pozytywne, jeśli tylko zaakceptujesz reguły gry. Zmieni to Twój sposób widzenia na pewne sprawy, co otworzy przed Tobą nieznane dotąd drzwi. Wiesz, w jaki sposób mądrze wykorzystać nowe możliwości. Horoskop Lew sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Sierpień 2022

Przez pierwsze trzy tygodnie sierpnia Lwy muszą pamiętać, że osiąganie kompromisów pomoże im zrealizować cele, zaś upór przyniesie szkody.
Sierpień to również dobry czas na decyzję o podjęciu studiów.
Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu w sierpniu Lwy mogą osiągnąć ogromny sukces zawodowy, ale jeśli nie podołają powierzonym im obowiązkom, na długi czas będą mogły zapomnieć o awansie czy podwyżce.
W osiągnięciu sukcesu pomoże ci także dbanie o relacje z współpracownikami i kierownictwem.
By jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na awans, zapisz się na branżowy kurs.
Lew nie muszą martwić się o swoją sytuację finansową, gdyż w sierpniu czeka ich mało wydatków, a dużo dodatkowych możliwości zarobienia pieniędzy.
W razie jakichkolwiek kłopotów, zwróć się o pomoc do najbliższej rodziny, która nie tylko nie odmówi ci wsparcia, ale także zachowa dyskrecję.
Niestety sierpień nie będzie dobrym czasem w miłości.
Lwy będą często się kłócić ze partnerami i niepotrzebnie ulegać zbędnym emocjom.
Powściągniecie skrajnych uczuć pomoże ci uratować związek, w przeciwnym razie wizja rozstania będzie bardzo realna.
Lwy muszą także uważać, by nie wdać się w romans.
Aż do 20-go dnia sierpnia Lwy nie będą mogły narzekać na zdrowie, ale po tym czasie przyjdzie spory spadek energii i kryzys.
W odzyskaniu formy pomoże ci relaks na łonie natury, ale aby znaleźć na niego czas, musisz nauczyć się delegować zadania.
Sierpień 2022 to także doskonały moment by przejść na dietę.

Miłość

Nawet jeśli pierwsze dni miesiąca mogą okazać się bardziej spokojne, a nawet bardziej introwertyczne niż zazwyczaj, wykorzystujesz w pełni te chwile wolności. Czujesz, że masz ochotę na zwolnienie tempa. Niebo Ci w tym pomoże, i całe szczęście, gdyż masz rację!

Rodzina i Relacje

To będzie wasz miesiąc! Do 23 sierpnia możecie liczyć na energetyczne wsparcie Słońca, władcy waszego znaku, w którym przebywa również Mars do 18 sierpnia, Wenus do 21 sierpnia, a także Merkury od 11 do 29 sierpnia. Ten festiwal planet zostanie wzmocniony trygonami, które planety utworzą z przynoszącym szczęście Jowiszem w Strzelcu. Miesiąc rozpocznie się nowiem Księżyca w waszym znaku, w koniunkcji z Wenus w kwadraturze do Urana, rozpoczniecie nowy rozdział w dziedzinie miłości lub sposobie zarabiania pieniędzy.
Najbardziej ekscytujące okażą się dni między 4 a 10 sierpnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Słońca do Jowisza, konfiguracji, która zdarza się raz na 12 lat i zwykle przynosi powodzenie i uśmiech fortuny, a także trygonu Wenus do Jowisza – na wszelki wypadek warto w tych dniach wypełnić kupon toto-totka. Szczególnie osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku (3-12.08) mogą liczyć na dary od losu i doświadczyć spełnienia marzeń. To idealny moment, aby wybrać się w podróż zagraniczną, rozpocząć działalność gospodarczą, zaręczyć się, wziąć ślub lub pokazać światu swoje talenty.
Także dni od 13 do 16 sierpnia zaznaczą się mocno w waszej pamięci, ponieważ 13-go Wenus w waszym znaku znajdzie się „w sercu” Słońca, 15-go dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Wodnika, a 16-go Merkury utworzy kwadraturę do Urana – będzie nerwowo i bardzo emocjonalnie, ale miłość zawita do waszego życia, odnajdziecie partnera na całe życie albo osiągniecie sukces i zdobędziecie pieniądze. Trygon Merkurego w waszym znaku do Jowisza w Strzelcu między 19 a 21 sierpnia zapali zielone światło dla podróży, nauki, publikacji oraz reklamowania swojej działalności.
18 sierpnia Mars, 21-go Wenus, a 23-go Słońce opuszczą wasz znak i wkroczą do pracowitej Panny, tworząc w ostatnim tygodniu miesiąca bardzo energetyczne trygony z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, nastąpią gwałtowne zmiany w waszym stanie posiadania, pojawią się okazje do wzbogacenia, więc nie zmarnujcie szansy, jaką oferuje w tym roku sierpień.

Kariera i pieniądze

Trudne sprawy powoli zaczną układać się po twojej myśli, wrogowie znajdą sobie innych przeciwników. Przyjaciele też wreszcie spełnią obietnice, jakie ci kiedyś złożyli. Słońce w twoim znaku doda ci siły i odwagi. Poczujesz, że łapiesz wiatr w żagle i wreszcie szczęśćcie ci sprzyja. Przypomnisz sobie o ambitnych pomysłach i zabierzesz się za ich realizację. Możliwe są teraz korzystne propozycje, miłe zaproszenia i sympatyczne spotkania z ludźmi. A także bardzo udane randki! Wykorzystaj szansę jaką otrzymasz w tym miesiącu. Bądź otwarty na nowe propozycje i zastanów się czego jeszcze nie zrobiłeś, a co jest w twoim zasięgu. Merkury od 11.08 ułatwi ci komunikację z innymi ludźmi. To dobry czas, aby wyjaśniać spory i negocjować trudne sprawy. Odważ się prosić o więcej, bądź też cierpliwy i serdeczny. Także w sprawach towarzyskich będziesz wszędzie mile widziany. Możesz nawet stać się popularny lub wyrobić sobie dobrą opinię u osób, które do tej pory unikały cię lub miały ci coś za złe. Sprzyjające ci znaki to Waga i Ryby, uważaj na oszczędną Pannę.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
5, 6, 10
Sierpień ważne daty :
1, 2, 14, 24, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Jeśli potrzebujesz rady, wsparcia lub pomocy, zwróć się o nie tylko do zaufanych osób, które znasz od lat. Pomogą Ci w każdej sprawie i wyciągną z finansowych kłopotów. Ich rady będą niezwykle cenne, a zastosowanie się do nich przyczyni się do wielkich życiowych zmian.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Intensywność w relacjach nie sprawi, że unikniesz wyborów, które są konieczne. Nie musisz jednak dokładać dodatkowego stresu, gdyż może to przestraszyć Twoje otoczenie. Pod koniec miesiąca obdarzysz na nowo swoim złotym sercem.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *