Horoskop Lew październik 2022

Jeżeli dane plany są dla Ciebie ważne, nie trać czasu na wahania! Masz świetną intuicję, dzięki której dostrzeżesz prawdziwe możliwości. Początek miesiąca zapowiada się raczej pozytywnie, szczęście się do Ciebie uśmiecha, nie oczekując niczego w zamian. Jeśli potrzeba kochania wysunęła się już na pierwszy plan, nie będziesz rozczarowany. Gwiazdy dadzą Ci dodatkowy czas w tej dziedzinie i wzmocnią Twoją kreatywność. Rozmowy w przyjaznych i miłosnych relacjach zyskają na znaczeniu przez większość miesiąca. Stawiasz na zaufanie, co wzbudzi pozytywne reakcje. Jeśli szukasz prawdziwej miłości, Jowisz może obdarzyć Cię pięknym prezentem, pewna osoba spadnie Ci z nieba! Krytyki i oceny innych nie wpłyną na Ciebie negatywnie. Z latwością wyrazisz swoje pragnienia. Horoskop Lew październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Październik 2022

Twoje pragmatyczne podejście i racjonalizm bardzo się przydadzą.
W październiku 2022 przydadzą się umiejętności elastycznego podejścia do problemu, arogancja i buta w niczym nie pomogą.
Do połowy miesiąca Lwy powinny zająć się inwestycjami i zarabianiem pieniędzy.
Zakupy i wydawanie pieniędzy warto odłożyć na drugą połowę października, wtedy pojawią się okazje, z których warto będzie skorzystać i z pewnością uda się zaoszczędzić.
Ktoś z rodziny może odezwać się do ciebie z prośbą o pomoc finansową, nie odmawiaj.
Październik w miłości będzie sprzyjał parom.
Wzajemna serdeczność, wspólne chwile i rozmowy będą sprawiały, że planowanie kolejnych miesięcy będzie przyjemnością.
Warto w planach uwzględnić starania o potomka.
Single spod znaku Lwa powinny zapisać się na jakieś zajęcia, poszukać hobby, ponieważ właśnie tam czeka na nich ktoś, z kim będą mogli układać sobie życie.
Wspólne hobby może cementować związek na lata.
Dla Lwów miesiąc będzie bardzo dobry i zdrowie będzie dopisywało.
Warto jednak zadbać o wypoczynek i relaks, zwłaszcza po stresie związanym z pracą.
Dbanie o zdrowie to nie tylko leczenie, ale przede wszystkim profilaktyka.

Miłość

Wpływ Wenus doda Ci swobody w tworzeniu miłosnych planów. Czy jest to wspólna podróż czy ważny zakup, odnajdziesz sposób na ich realizację. Gdy będziesz wyrażać swoje emocje, uda Ci się pokazać ukochanej osobie, że bardzo Ci na niej zależy. Okres od 8 do 18 października przyniesie wiele zmian.

Rodzina i Relacje

Słońce tranzytuje przyjazny znak Wagi do 23 października, sprzyjając nawiązywaniu korzystnych kontaktów, szczególnie przez portale społecznościowe. Do 3 października w Wadze przebywa również Merkury, a do 8 pażdziernika życzliwa w swoim znaku Wenus, wykorzystajcie więc pierwszy tydzień miesiąca na załatwienie pilnych spraw, a także starajcie się pokazać bliskim jak bardzo wam na nich zależy. Od 6 do 10 października dostaniecie się już pod wpływ kwadratury Słońca do Saturna, co utrudni wam załatwianie spraw w urzędach, a także negatywnie wpłynie na wasze zdrowie. Lwy mające problemy z kręgosłupem mogą odczuwać nawrót dolegliwości. Na szczęście zaraz potem, między 12 a 16 października, Słońce utworzy dobroczynny sekstyl z Jowiszem i napiętą kwadraturę z Plutonem – w problemach pomoże łut szczęścia, życzliwa osoba lub odpowiednia terapia. Emocje dodatkowo wzmocni pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Barana oraz opozycja Wenus do Urana w dniach 13-14 października, pojawią się zawodowe wyzwania, które trudno będzie pogodzić z domowymi zajęciami, dylemat okaże się trudny do rozwiązania, bo jak mówią: „nie można jeść ciastka i jednocześnie mieć ciastka”.
Między 14 a 20 października Merkury w Skorpionie utworzy aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Neptunem w Rybach, kontakty ze służbą zdrowia, urzędnikami, lekarzami oraz terapeutami mają szansę ułożyć się w sposób satysfakcjonujący, pod warunkiem, że podporządkujecie się wymogom i ograniczeniom, uda się załatwić sanatorium lub zapisać na właściwe badania. Zaraz potem, między 20 a 26 października także Wenus w Skorpionie utworzy te same aspekty, co zaowocuje dobrymi relacjami koleżeńskimi i pozwoli ustabilizować finanse na równym poziomie. Wolne Lwy zaczną rozglądać się wokoło, szukając drugiej połówki, ale chociaż nie zabraknie im chętnych na jedną randkę lub krótki romans, trudno będzie znaleźć „tę właściwą osobę”. Lwy będące w związkach zrozumieją, że prawdziwą miłość znajdą we własnym domu i przestaną rozglądać się za lepszą wersją swoich partnerów.
23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, rozpoczniecie więc ostatni tydzień miesiąca pełni energii i gotowi do wyzwań, które pojawią się między 25 a 30 października, kiedy Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, a Słońce ustawi się w opozycji do Urana w Byku. Będzie burzliwie zarówno w domu, jak i w pracy. Horoskop radzi, aby odpuścić, bo „głową muru nie przebijecie”, a tylko stracicie energię i ucierpi na tym zdrowie. Jedynie dwa ostatnie dni miesiąca mają szansę okazać się przyjemniejsze za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus, bliska sercu osoba okaże wam dużo ciepła i zrozumienia.

Kariera i pieniądze

Przed tobą bardzo dobry miesiąc. Mimo że już jesień, ty właśnie teraz będziesz miał najwięcej energii do flirtów i zabaw. W pracy będzie się dobrze układać, jeśli oczywiście będziesz na bieżąco wypełniać swoje obowiązki. Ale i tak życie towarzyskie pochłonie cię bez reszty. Zapowiada się kilka niezłych imprez, dlatego zajrzyj do skrzynki pocztowej aby nie przegapić żadnego zaproszenia. Będziesz żyć od weekendu do weekendu, bawiąc się, romansując oraz poznając ciekawe miejsca i ludzi. Jeśli jesteś samotny, to właśnie teraz możesz spotkać kogoś wyjątkowego, nie zapomnij więc podać mu swojego numeru telefonu. W ostatnim tygodniu października możesz jednak mieć więcej pracy i obowiązków. Nie narzekaj, bo przydadzą ci się dodatkowe pieniądze. I nie trać humoru, bo nawet na służbowym wyjeździe czy szkoleniu spotkać cię może coś zaskakującego i miłego. Sprzyjające ci znaki to Byk i Koziorożec, teraz możesz zaufać ich radom. Unikaj Ryb, które wszystko chcą robić po swojemu.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
3, 6, 10
Październik ważne daty :
3, 18, 23, 24, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Końcówka miesiąca upłynie pod znakiem podejmowania decyzji. Staniesz w obliczu wyboru, czy nadal być osobą aktywną w towarzystwie, czy też wycofać się i wyciszyć. Przyda się asertywność i umiejętność chodzenia na kompromisy, bez ustępstw zarówno z Twej strony, jak i ze strony bliskich.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Bądź uważny na znaki wysłane przez gwiazdy. Nie wystarczy powiedzieć: „nie nie dzieje się po mojej myśli”, spróbuj zrozumieć cały kontekst, a m iłość pozytywnie Cię zaskoczy.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew sierpień 2022

Koniec miesiąca może być trochę irytujący. Czujesz blokadę w działaniu, a przecież nie zamierzasz wracać …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *