Horoskop Lew marzec 2023

Najważniejsza wiadomość tego miesiąca: Uran wkroczy do gwiazdozbioru Byka 11 marca. Nie jest to jednak najlepsza wiadomość dla Lwa, który w ciągu najbliższych siedmiu lat będzie musiał zadać sobie pytania dotyczące fundamentów własnego życia. Trzeba będzie wytrzymać zmiany, które nie zawsze zostaną przez Ciebie podjęte, chyba że wolisz sam zadecydować również za swoich bliskich i narzucić im swoje zdanie. W każdym razie czeka Cię dość napięty miesiąc, pełen hamulców, ograniczeń, walki o władzę, zbyt dużego nakładu pracy i konfliktów, które do niczego dobrego nie doprowadzą… Na szczęście, od 21 marca, równonoc wiosenna zbiega się z pełnią księżyca w Wadze, co doprowadzi do bardziej satysfakcjonującego czasu, podczas którego odzyskasz na nowo kontrolę nad swoimi działaniami i podejmiesz się nowych obowiązków. Twoje życie miłosne będzie pełne ciepła do końca miesiąca, łatwo się porozumiecie i dojdziecie do kompromisów, a nawet zastanowicie się nad krokiem w przyszłość. Jeśli jesteś singlem, masz wszystkie szanse na to, aby znaleźć bratnią duszę podczas tej wiosny, pełnej miłości.Przygotuj się psychicznie na zmiany spowodowane przez planetę Uran, która może doprowadzić do wielu nagłych zmian w ciągu najbliższych lat. W tym miesiącu, Wenus w Wodniku napełnia Cię sentymentem, przyjaźń i Horoskop Lew marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Marzec 2023

Lwy powinny skupić swoją uwagę na własnych przeżyciach wewnętrznych i zrozumieniu siebie: warto zrewidować niektóre poglądy oraz nieco zmienić podejście do świata.
W życiu zawodowym czeka Lwy niestabilny czas.
Jowisz sprawi, że w marcu portfel Lwa będzie pełen pieniędzy.
Premia z poprzedniego miesiąca wciąż pozwoli ci na zakup markowych towarów.
Przedsiębiorcy powinni w marcu inwestować, szczególnie w branżę komunikacyjną.
Lwy powinny też pomyśleć o własnym rozwoju i zapisać się na jakiś kurs.
Położenie słońca negatywnie wpłynie na relację międzyludzkie Lwa.
Możliwe będą ostre kłótnie z przyjaciółmi, które jednak szybko uda ci się uspokoić.
Niestety o wiele trudniej będzie osiągnąć harmonię wśród członków rodziny.
W związkach wyczuwalny będzie chłód i dystans, możliwe będą rozstania i rozwody.
Aż do 20-go marca Lwy mogą mieć kłopoty ze zdrowiem.
Nie będą one poważne, ale nie można ich lekceważyć.
Idź do lekarza, bo dzięki gruntownym badaniom uda ci zdiagnozować od dawna nierozwiązany problem.
Dbaj o zęby i stawy, bo mogą w tym miesiącu szczególnie sprawiać ból.

Miłość

będą w zgodzie z Twoją duszą.

Rodzina i Relacje

Planety tranzytujące ostatnio wasz znaku przesunęły się do znaku zapobiegliwej Panny, związanej ze sferą własności, dlatego sprawy finansowe okażą się dla was priorytetowe do 23 marca, dopóki przebywa tam Słońce. Na początku miesiąca Mars będzie was popychał, aby wydawać coraz więcej, jednak aspekty wszystkich planet, pozostających w koniunkcji, nawoływać będą do dyscypliny i uporządkowania stanu posiadania. Słońce, Mars, Wenus i mocny, bo przebywający we własnym znaku Merkury, w trygonie do Saturna, zachęcają do oszczędności i zaplanowania realnego budżetu, którego będziecie się trzymać przez długi czas. Planety utworzą również kwadraturę z Jowiszem oraz opozycję do Neptuna, trzeba więc będzie powstrzymać Lwią szczodrość i rozrzutność oraz podporządkować się surowym, Saturnowym zasadom. Nie znaczy to, że zabraknie wam pieniędzy, przeciwnie – mogą pojawić się całkiem spore, ale planety zachęcają, aby nie patrzeć na rzeczywistość finansową w sposób idealistyczny i życzeniowy, lecz realistyczny i oparty na prawdziwych przesłankach. Jeśli w pierwszej połowie marca zaplanujecie swój budżet, pieniędzy długo wam nie zabraknie.
14 marca pełnia Księżyca w znaku Ryb, w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, wywoła szereg emocji, związanych z inwestycjami, kredytami oraz wypłatą należnych świadczeń, typu ubezpieczenia, spadki i tym podobne. Tego samego dnia znak Panny opuszczą Wenus oraz Merkury, przesuwając się do życzliwej Wagi, możecie więc spodziewać się dobrych wiadomości – w ostatniej dekadzie miesiąca obie planety utworzą najpierw kwadraturę z ograniczającym Saturnem, a następnie sekstyl z dobrotliwym Jowiszem, wszystkie sprawy urzędowe, spędzające wam sen z oczu uda się więc załatwić pozytywnie, chociaż nie obejdzie się bez pokonywania trudności.
Sił doda wam trygon Marsa do Plutona między 16 a 22 marca, pozostańcie jednak uważni i opanujcie emocje, bo ten aspekt może przynieść nadmiar energii, który trzeba umieć wykorzystać. Sportowcy w tym czasie pokonają swoje własne rekordy, warto więc stawać do wielkich wyzwań.
23 marca Słońce opuści drobiazgową Pannę i wkroczy do przyjaznej Wagi, odczujecie ulgę i zajmiecie się pielęgnowaniem ważnych związków, możliwe są tez krótkie podróże oraz spotkania z rodziną, sąsiadami oraz znajomymi.

Kariera i pieniądze

Szczęście będzie ci sprzyjać, choć Mars szykuje także kilka niespodzianek. Inwestuj w nowe pomysły, nie bój się ambitnych wyzwań, bo pokonasz trudności. Refleks i intuicja pozwolą ci szybko odnaleźć się w każdej sytuacji. Wyprzedzisz konkurencję i więcej zarobisz, bo będziesz szybki i odważny. A jeśli masz dużo wolnego czasu, to wybierz się w podróż lub zainteresuj się oryginalną dziedziną wiedzy. W miłości powodzenie. Wyjazd może być okazją do poznania odpowiedniej osoby. Miłość od pierwszego wejrzenia możliwa, ale trzeba jej poszukać. W ostatnim tygodniu marca staniesz się rozmarzony i zapominalski. W pracy możliwe są dodatkowe zadania i sprawy, które będziesz musiał osobiście wyjaśnić. Nie zwlekaj z porządkami w biurku, bo pewne dokumenty mogą nagle okazać się pilnie potrzebne. Uważaj, bo możesz stracić zaufanie szefa przez nierozsądną krytykę czy zbyt pochopne działania. Bądź czujny, a wszystko dobrze się ułoży. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Strzelec, uważaj na przemądrzałego Barana.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
6, 7, 15
Marzec ważne daty :
3, 4, 7, 9, 17
Horoskop – uwaga specjalna:
W pracy ktoś poprosi Cię o pomoc, ale bądź czujny, bo może się okazać, że tylko wykorzystuje twoje dobre serce. Nie daj się wyzyskiwać i nie pozwól, by Twoja ciężka praca, była przypisana komuś innemu.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Inwazja planet Uran i Mars na gwiazdozbiór Byka może doprowadzić do wielu napięć, zwłaszcza z degradacją Merkurego, co jeszcze bardziej utrudnia wymiany zdań i mobilność. Spróbuj uzbroić się w cierpliwość i już teraz naucz się sztuki kompromisu, niedługo stanie się to bardzo potrzebne.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *