Horoskop Lew maj 2023

Mars w gwiazdozbiorze Bliźniąt do 15 maja, sprawi, że pewna bliska relacja zachęci Cię do podjęcia pewnej decyzji. Czujesz, że wszystko jest możliwe i pragniesz złożyć obietnicę. Zrób to, gdyż później, 15 maja Mars przejdzie do gwiazdozbioru Raka i zmieni panującą atmosferę. Będziesz musiał zmniejszyć pewne wymagania, ale nie pożałujesz tej decyzji. Czas również na bardziej intymną atmosferę aż do 20 maja, gdyż w tym dniu Słońce i Merkury zachęcą Cię do zabawy, imprezy, poznania nowych ludzi. Wenus jest Twoją przyjaciółką do 15 maja (gdyż w gwiazdozbiorze Barana) i obdarzy Twoje życie miłosne i finansowe większą energią. Najbliższe relacje są bardziej spontaniczne, wolne i pełne życia. Idealna okazja na deklarację, podjęcie dużej decyzji, a nawet stworzenie rodziny! Ta idealna połowa miesiąca przekona nawet niedowiarków. Jednak od 15 maja, uwaga, Wenus w Byku może pogorszyć atmosferę, zwłaszcza jeśli nie potrafisz racjonalnie podejść do sytuacji i wykazać się tolerancją. Pełnia księżyca 18 maja będzie szczególnie wybuchowa! Horoskop Lew maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Maj 2023

Dom rodzina będą tylko tłem dla tego, co będzie się działo w pracy.
Na polu zawodowym za to bardzo ciekawie.
Ruch Saturna wpłynie pozytywnie na twoje finanse.
Będziesz mieć do czynienia z nowymi klientami, nawiążesz ciekawe kontakty zagranicą.
Inwestycje w metale szlachetne i przemysł rozrywkowy przyniosą dobre zyski.
Będziesz szeroko związany z tymi obszarami finansów w taki czy inny sposób w maju 2023.
Ruch wsteczny Marsa zburzy dobrą atmosferę w związkach w dwóch pierwszych tygodniach maja.
W tym czasie przemyślisz swoje sprawy i odpowiesz sobie sam na pytanie, na którym miejscu stawiasz miłość i uczucia.
Ruchy Merkurego uczynią cię z kolei bardzo otwartym na nowe znajomości i kochliwym.
Uważaj i nie flirtuj z obcymi, jeśli jesteś w stałym związku.
Po 17 maja zarówno Jowisz, jak i Wenus wpłyną korzystnie na sferę uczuć.
Będziesz mógł liczyć na wsparcie przyjaciół, a miłość sama cię znajdzie.
Dobre nowiny popłyną ze strony bliskich, otrzymasz informacje o tym, że ktoś z rodziny spodziewa się dziecka.
Gwiazdy nie wróżą ci żadnych problemów zdrowotnych.
Zadbaj o odpowiednie nawodnienie organizmu.
Szklanka mleka wieczorem zapewni ci za to szybki i zdrowy sen.

Miłość

Jest to miesiąc pełen pułapek, pamiętaj, aby skutecznie ich unikać. Od 5 maja, Twoja autorytarna postawa może mniej się podobać, osoby jeszcze bardziej uparte stawią Ci czoła, co zdecydowanie nie zostanie rozwiązane w spokoju. Wyznaj swoje uczucia przed 14 maja, zanim pojawi się atmosfera pełna zazdrości i walki sił.

Rodzina i Relacje

Słońce, władca waszego znaku, przebywa w znaku Skorpiona do 22 maja, oświetlając wszystkie sprawy związane z głębokimi pokładami psychiki, zarówno bolesnymi, jak i nostalgicznymi  wspomnieniami oraz relacjami w rodzinie. Merkury w Skorpionie do 20 maja biegnie ruchem wstecznym, podążając w niewłaściwym kierunku, może to stać się przyczyną nieporozumień, pomyłek i trudności w zrozumieniu przyczyn ludzkiego postępowania, starajcie się być mniej krytyczni, dołóżcie natomiast starań do naprawienia własnych niedopatrzeń i błędów. Dni od 3 do 6 maja mogą być pełne napięcia ze względu na kwadraturę Marsa do Plutona, ale już od 5 do 11 maja dostaniecie się pod wpływy korzystnych aspektów Słońca z Saturnem i Neptunem – to, co Neptun rozpuszcza w niepewności i napełnia nadzieją, Saturn umocni, utrwali i ugruntuje, możecie liczyć na poprawę samopoczucia i rozwiązanie problemów ze służbą zdrowia. To, co najistotniejsze w tym miesiącu wydarzy się pomiędzy 11 a 15 maja, kiedy znajdować się będziecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Merkurym (10 maja), pełni Księżyca w znaku Byka (12 maja), sekstylu Marsa z Jowiszem (11-12 maja), sekstylu Słońca z Plutonem (13 maja) oraz korzystnych aspektów Merkurego – znajdziecie w sobie głębokie pokłady energii, mądrze nią pokierujcie, panujcie nad emocjami, słuchajcie intuicji, ale wstrzymajcie się przed podejmowaniem życiowych decyzji do czasu, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty a Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, co nastąpi 22 maja. Ostatnia dekada miesiąca będzie znacznie przyjemniejsza, pod warunkiem, że nie dacie się sprowokować między 22 a 25 maja, kiedy Mars w Skorpionie utworzy opozycję z Uranem w Byku, pilnujcie spraw rodzinnych i zawodowych, aby nie wchodziły  ze sobą w kolizję. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w przyjaznym Strzelcu między 22 a 26 maja może przynieść niespodziewaną miłość, wygraną na loterii, pokonanie konkurencji lub innego rodzaju uśmiech losu, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. 26 maja Wenus wkroczy do Koziorożca i do 30 maja pozostawać będzie w trygonie z Uranem, czeka was ekscytujące zawodowe wyzwanie, miłość od pierwszego wejrzenia lub nagły przypływ gotówki. 

Kariera i pieniądze

Nadchodzi dla ciebie bardzo dobry czas na realizację planów, a nawet marzeń. Mimo wielu wolnych dni sporo uda się teraz zrobić. Planety bardzo ci sprzyjają, a ty nie powinieneś narzekać na brak szczęścia. Mars do 15.05 pomoże sprawnie zorganizować rodzinne spotkania i różne wyjazdy. Potem warto zabrać się za zarabianie pieniędzy. W sprawach zawodowych słuchaj się swojej intuicji, a na pewno wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Osoby wpływowe i na wysokich stanowiskach będą ci przychylne, nie odmawiaj więc, jeśli któraś z nich będzie chciała ci pomóc. W miłości spotykać cię będą sympatyczne niespodzianki. Nie przegap nowej szansy, zwłaszcza jeśli znajomi dyskretnie cię z kimś swatają. Nie uprzedzaj się do nikogo, a okaże się, że warto było dać szansę nawet tym osobom, które na początku były nieśmiałe i zagubione. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Wodnik, uważaj na zadziornego Barana.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
3, 5, 14
Maj ważne daty :
5, 12, 13, 18, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Czas pomyśleć o sobie i swoim zdrowiu. Ruch i zdrowa dieta przydadzą Ci się, żeby spalić nadprogramowe kilogramy. Nie pozwól, by drobne zaniedbanie wpłynęło na Twoje zdrowie.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Jeżeli możesz, przenieś na następny miesiąc niektóre działania. Nie bądź uparty, w niczym Ci ta postawa nie pomoże. Atmosfera zapowiada się dość ciężka podczas pełni księżyca, ale już od 20 maja zacznie się zmieniać. Nie ulega wątpliwości, że powoli, spokojnie idziesz w kierunku lata.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *