Horoskop Lew luty 2023

Planety obdarzą Cię piękną energią i wytrwałym duchem walki aż do 14 lutego, wykorzystaj to, aby rozpocząć nowe projekty i doprowadzić do niezbędnych zmian – zrób to zanim dojdziesz do bardziej restrykcyjnej drugiej połowy miesiąca. Gdyż w trakcie miesiąca, Merkury i Słońce zostawią Twój gwiazdozbiór, aby, przechodząc przez Wodnika, wejść w gwiazdozbiór Ryb, co może doprowadzić Cię do bycia w chmurach pod koniec miesiąca. Wyznaj. Wyraź się we wszystkich innych obszarach przed 10 i zakończ wszystkie projekty do 18. Będziesz mógł następnie odpocząć i się zrelaksować, dzięki pełni księżyca w Pannie 19 lutego. Czas wtedy na spokój i na stworzenie bilansu, zarówno wobec relacji z innymi, jaki i Twoich planów. Jowisz nadal wspiera Twój rozwój, zwłaszcza na początku miesiąca, czeka Cię prawdopodobnie osobisty sukces. Po 14 lutym, kwestie miłosne mogą się trochę skomplikować: gry o władzę, dominację, pewne przeszkody mogą blokować rozwój Twoich relacji miłosnych. Horoskop Lew luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Luty 2023

Niewykluczone, że rozpoczną dodatkowe kursy, zaplanują zapisanie się na dodatkowe studia, zaczną uczyć się jakiegoś języka obcego, albo założą własną działalność gospodarczą.
Problemy rodzinne, które pojawią się po drodze, uda się rozwiązać od razu.
Czeka cię pomyślność w sferze zawodowej i interesach.
Sfera materialna ucierpi nieco za sprawą Marsa, którego położenie będzie bardzo niekorzystne, ale nie stracisz pewności, że stać cię na wszystko, czego potrzeba tobie oraz twej rodzinie.
Ba, możesz nawet pozwolić sobie na drobne przyjemności.
W uczuciach zapanuje sielanka.
Osoby w związkach obdarzą partnera czułością i opieką.
Przyjdzie im to naturalnie.
Małżonkowie będą dla siebie prawdziwą podporą, dobrze czuć się z nimi będą również dzieci, na które wpłynie ich ożywiona pełna codziennych radości relacja.
W lutym 2023 będziesz się cieszyć wspaniałym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem.
Aż do końca miesiąca nie braknie ci energii i siły.
Twoja witalność będzie miała pozytywny wpływ na twój wygląd, stan twoich włosów i paznokci.
Oby tak dalej.

Miłość

Pierwsze dni miesiąca posiadają w sobie coś idyllicznego, Twoje uczucia rosną, a rozmowy są naznaczone silnym pragnieniem partnerstwa. Twój przedsiębiorczy umysł będzie miał się czym zająć przez pierwszą połowę miesiąca, wykorzystaj to! Koniec miesiąca może być trochę bardziej stresujący, przez trudną do okiełznania energię.

Rodzina i Relacje

To będzie wasz miesiąc! Do 23 lutego możecie liczyć na energetyczne wsparcie Słońca, władcy waszego znaku, w którym przebywa również Mars do 18 lutego, Wenus do 21 lutego, a także Merkury od 11 do 29 lutego. Ten festiwal planet zostanie wzmocniony trygonami, które planety utworzą z przynoszącym szczęście Jowiszem w Strzelcu. Miesiąc rozpocznie się nowiem Księżyca w waszym znaku, w koniunkcji z Wenus w kwadraturze do Urana, rozpoczniecie nowy rozdział w dziedzinie miłości lub sposobie zarabiania pieniędzy.
Najbardziej ekscytujące okażą się dni między 4 a 10 lutego, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Słońca do Jowisza, konfiguracji, która zdarza się raz na 12 lat i zwykle przynosi powodzenie i uśmiech fortuny, a także trygonu Wenus do Jowisza – na wszelki wypadek warto w tych dniach wypełnić kupon toto-totka. Szczególnie osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku (3-12.08) mogą liczyć na dary od losu i doświadczyć spełnienia marzeń. To idealny moment, aby wybrać się w podróż zagraniczną, rozpocząć działalność gospodarczą, zaręczyć się, wziąć ślub lub pokazać światu swoje talenty.
Także dni od 13 do 16 lutego zaznaczą się mocno w waszej pamięci, ponieważ 13-go Wenus w waszym znaku znajdzie się „w sercu” Słońca, 15-go dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Wodnika, a 16-go Merkury utworzy kwadraturę do Urana – będzie nerwowo i bardzo emocjonalnie, ale miłość zawita do waszego życia, odnajdziecie partnera na całe życie albo osiągniecie sukces i zdobędziecie pieniądze. Trygon Merkurego w waszym znaku do Jowisza w Strzelcu między 19 a 21 lutego zapali zielone światło dla podróży, nauki, publikacji oraz reklamowania swojej działalności.
18 lutego Mars, 21-go Wenus, a 23-go Słońce opuszczą wasz znak i wkroczą do pracowitej Panny, tworząc w ostatnim tygodniu miesiąca bardzo energetyczne trygony z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, nastąpią gwałtowne zmiany w waszym stanie posiadania, pojawią się okazje do wzbogacenia, więc nie zmarnujcie szansy, jaką oferuje w tym roku sierpień.

Kariera i pieniądze

Merkury pomoże ci trafnie ocenić, co warto uporządkować, a co trzeba jednak uprzątnąć ze swojego życia. Czas na poważne przemyślenia i zmiany, jeśli okażą się potrzebne. Ktoś znów przypomni ci o niezapłaconych rachunkach i mandatach. Zamiast się złościć, po prostu się za to zabierz, a będziesz miał święty spokój. W pracy nie broń się przed nowymi obowiązkami zawodowymi, ponieważ one już niedługo przyniosą ci prestiż i uznanie. Od 14.02 dobry czas na szybki wyjazd lub inne przyjemności. Zadbaj o siebie i wreszcie trochę odpocznij. Wycieczki, spacery czy jazda na nartach pozwolą ci wspaniale zregenerować siły. Nawet jeśli masz ochotę zakopać się pod kołdrą, to przełam lenistwo i zorganizuj sam jakiś wyjazd. Sprawy miłosne zaczną się układać po twojej myśli, jeśli od 14.02 nie będziesz urządzać scen zazdrości. Twój humor poprawi rodzinne spotkanie, można będzie na ciebie liczyć w każdej ważnej sprawie. Sprzyjające ci znaki to Strzelec i Ryby, z nimi czeka cię dobra zabawa. Unikaj narzekającej Wagi, bo jej problemy wzbudzą w tobie poczucie winy.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
6, 7, 12
Luty ważne daty :
8, 9, 12, 15, 22
Horoskop – uwaga specjalna:
Na półmetku miesiąca Twoje sprawy sercowe nabiorą rumieńców. Będziesz bardziej udzielał się w towarzystwie. Wiele osób zaprosi Cię na wystawne przyjęcia, rauty i bankiety, ogarną Cię jednak wątpliwości, czy podobne imprezy są dla Ciebie. Mimo wszystko powinieneś wybrać się choćby na jedno z tych przyjęć. Przekonasz się, że było warto.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Gwiazdy prawdopodobnie najbardziej Tobie sprzyjają na Walentynki. Luty rozpocznie się wspaniale, dzięki przyjaznym Tobie znakom – Strzelcowi i Wodnikowi. Podczas pierwszej połowy miesiąca masz w sobie pokłady uroku osobistego, ciesz się więc swoimi umiejętnościami uwodzenia!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *