Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci na pełne wykorzystanie swojego temperamentu. Słońce w Skorpionie, aż do 26 listopada, w kwadraturze do Twojego Słońca, zapowiada miesiąc, w którym Twoje życie rodzinne wymagać będzie od Ciebie większego zaangażowania. Ta sfera życia może być równocześnie pełna konfliktów, jeśli nie będziesz ostrożny. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku wprowadzi nowe zmiany w życiu zawodowym i towarzyskim. Saturn i Pluton wciąż wpływają na Twoją codzienność i zdrowie. Nie nadużywaj swoich sił! Horoskop Lew listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Listopad 2022

Ich realizacja będzie jednak wymagać cierpliwości i uporu.
Sukces przyniesie ci tylko ciężka praca, a urok osobisty tym razem będzie niewielką pomocą, a nawet może stać się przeszkodą.
W pracy dobra passa, ale tylko do 17-go dnia miesiąca i jeśli do tego czasu nie pojawi się awans lub podwyżka, później nie można na nią liczyć.
Zawodowy sukces i szansę na różne gratyfikacje, zwiększa profesjonalizm w działaniu i stabilność emocjonalna.
W pracy Lwy mogą przez cały listopad liczyć na przychylność kierownictwa.
Zmiana położenia Merkurego sprawi, że dobra passa finansowa Lwa skończy się.
Nie wolno lekceważyć jego wpływu i należy odłożyć na później wszelkie inwestycje i większe zakupy, inaczej grozi ci utrata płynności finansowej.
Lwy powinny jednak zaufać swojej intuicji, ponieważ w listopadzie będą bardzo kreatywne jeśli chodzi o wyszukiwanie źródła zarobku.
W pierwszej połowie miesiąca układ planet nie sprzyja romantyzmowi, co nie oznacza, iż miłość zejdzie na dalszy plan.
Jeśli jesteś samotnym Lwem, uczucia nie musisz szukać daleko, ponieważ ktoś wśród znanych ci osób darzy cię uczuciem, które warto odwzajemnić.
Listopad 2022 będzie dla Lwa czasem zwiększonego libido: pojawi się silna potrzeba zaspokojenia potrzeb cielesnych, a instynkty będą wyjątkowo wyostrzone.
Listopad to dobry czas na poczęcie dziecka.
W Listopadzie kłopotów zdrowotnych nie będzie.
Dotychczasowe działania na rzecz zdrowia przyniosą pożądane efekty.
Twoja figura i kontynuacja dadzą ci dużo satysfakcji, dlatego postaraj się, by pozostać w tak dobrej formie jak najdłużej.

Miłość

Masz wiele szczęścia w miłości! Wenus i Jowisz w Strzelcu, w pięknym aspekcie do Twojego Słońca, zapewnią Ci wspaniałe wpływy w tym miesiącu! Wielkie uczucia, tak, jak lubisz i życie miłosne pełne sukcesów! Mars w Wadze do 19 listopada doprowadzi do bardzo ciekawego spotkania.

Rodzina i Relacje

Słońce, władca waszego znaku, przebywa w znaku Skorpiona do 22 listopada, oświetlając wszystkie sprawy związane z głębokimi pokładami psychiki, zarówno bolesnymi, jak i nostalgicznymi  wspomnieniami oraz relacjami w rodzinie. Merkury w Skorpionie do 20 listopada biegnie ruchem wstecznym, podążając w niewłaściwym kierunku, może to stać się przyczyną nieporozumień, pomyłek i trudności w zrozumieniu przyczyn ludzkiego postępowania, starajcie się być mniej krytyczni, dołóżcie natomiast starań do naprawienia własnych niedopatrzeń i błędów. Dni od 3 do 6 listopada mogą być pełne napięcia ze względu na kwadraturę Marsa do Plutona, ale już od 5 do 11 listopada dostaniecie się pod wpływy korzystnych aspektów Słońca z Saturnem i Neptunem – to, co Neptun rozpuszcza w niepewności i napełnia nadzieją, Saturn umocni, utrwali i ugruntuje, możecie liczyć na poprawę samopoczucia i rozwiązanie problemów ze służbą zdrowia. To, co najistotniejsze w tym miesiącu wydarzy się pomiędzy 11 a 15 listopada, kiedy znajdować się będziecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Merkurym (10 listopada), pełni Księżyca w znaku Byka (12 listopada), sekstylu Marsa z Jowiszem (11-12 listopada), sekstylu Słońca z Plutonem (13 listopada) oraz korzystnych aspektów Merkurego – znajdziecie w sobie głębokie pokłady energii, mądrze nią pokierujcie, panujcie nad emocjami, słuchajcie intuicji, ale wstrzymajcie się przed podejmowaniem życiowych decyzji do czasu, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty a Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, co nastąpi 22 listopada. Ostatnia dekada miesiąca będzie znacznie przyjemniejsza, pod warunkiem, że nie dacie się sprowokować między 22 a 25 listopada, kiedy Mars w Skorpionie utworzy opozycję z Uranem w Byku, pilnujcie spraw rodzinnych i zawodowych, aby nie wchodziły  ze sobą w kolizję. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w przyjaznym Strzelcu między 22 a 26 listopada może przynieść niespodziewaną miłość, wygraną na loterii, pokonanie konkurencji lub innego rodzaju uśmiech losu, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. 26 listopada Wenus wkroczy do Koziorożca i do 30 listopada pozostawać będzie w trygonie z Uranem, czeka was ekscytujące zawodowe wyzwanie, miłość od pierwszego wejrzenia lub nagły przypływ gotówki. 

Kariera i pieniądze

Będziesz w dobrym nastroju. Odkryjesz, że masz jeszcze oszczędności, o których zapomniałeś i rzucisz się w wir zakupów. W pracy sprawy układać się będą po twojej myśli. Uda ci się szybko uporać z najtrudniejszymi obowiązkami. Możesz liczyć na wsparcie i uznanie ze strony osoby na wyższym stanowisku. W miłości nadchodzą gorące chwile. Dla samotnych Wenus szykuje już nową znajomość. W stałych związkach trochę zamieszania. Twoje pragnienie niezależności od partnera czy rodziny będzie o wiele silniejsze niż w poprzednich miesiącach. Nie kłóć się o drobiazgi i pamiętaj, że bliska osoba ma prawo mieć własne zdanie. Dopiero pod koniec listopada zrobi się spokojniej. Staniesz się wyrozumiały, cierpliwy i uprzejmy. Osoby, które wymagają pomocy, znajdą w tobie dobrego sojusznika. Inspirację do działania znajdziesz też w muzyce, sztuce, a nawet w snach. Sprzyjające ci znaki to Waga i Strzelec, które lubią twórcze pomysły i nie boją się ryzyka. Unikaj Panny, która trzęsie się ze strachu gdy tylko trzeba wyjść poza stare schematy.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
1, 4, 13
Listopad ważne daty :
15, 17, 19, 21, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Masz dużo energii i chęci do działania, dlatego pomyśl o jakiejś aktywności fizycznej. Ćwiczenia pomogą ci uspokoić gonitwę myśli i skoncentrować się na wyzwaniach, jakie Cię czekają.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Pomiędzy kilkoma problemami w rodzinie a pięknymi obietnicami w miłości, to od Ciebie zależy, jaki ten miesiąc dla Ciebie będzie. Twoja natura zazwyczaj skłania Cię do wybrania tego, co przynosi Ci przyjemność.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew sierpień 2022

Koniec miesiąca może być trochę irytujący. Czujesz blokadę w działaniu, a przecież nie zamierzasz wracać …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *