Horoskop Lew lipiec 2022

Ruszasz na podbój świata, chcesz zrewolucjonizować swoje środowisko. Silna wola i energia są Twoim głównym atutem, świetnie znasz się na swoich tematach. Wiesz więc, jak wydostać się z każdej sytuacji jeśli jest to konieczne. Działasz szybciej niż myślisz, chyba że myślisz w mgnieniu oka? Odnajdujesz balans w tym wszystkim, wygrywasz we wszystkich dziedzinach życia. 5 i 6 lipca stajesz w świetle reflektorów, 12 i 13 lipca docierasz na szczyt. Horoskop Lew lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Lipiec 2022

Uporządkowanie prywatnych spraw będzie konieczne, bo bez tego Lew nigdy nie skupi się na pracy.
Opinie innych ludzi (zwłaszcza wpływowych) będzie dla Lwów ważniejsza niż jego pomysły i plany.
W sferze zawodowej zapanuje spokój i harmonia.
Lipiec 2022 upłynie ci pod znakiem serdeczności w pracy, do której będziesz przychodzić bardzo chętnie i z uśmiechem na ustach.
Dopiero po 20 lipca możliwe pewne trudności, które pokonasz przy odrobinie chęci i zaangażowania.
Lew poszukujący pracy może być zmuszony do wyjazdu za granicę.
Zdobywanie pieniędzy będzie okupione ciężką pracą.
Na szczęście jednak dobrze określisz swoje priorytety.
Będziesz pilnować wydatków i dzięki temu pieniądze nie rozejdą się zbyt szybko.
Nie planuj większych wydatków do ostatniego tygodnia miesiąca.
Utrzymanie dobrych stosunków z bliskimi będzie cię kosztować sporo wysiłku.
Twój dom zostanie poddany poważnym pracom konserwacyjnym.
Prawdopodobnie zostanie zakupiony nowy sprzęt do uprawiania sportu i rozrywki.
Lew będzie się bardzo starać, by dogadać się z dziećmi.
Single znajdą miłość na którymś z towarzyskich spotkań albo na wakacjach.
Pary będą sobie szczególnie bliskie i oddane.
Problemy zdrowotne związane z ciążą będą wymagały opieki w Lipiec 2022.
Lew będzie się cieszyć dobrym zdrowiem.
Nie braknie ci energii i sił witalnych.
Zadbaj tylko o ciśnienie i ogranicz spożycie kawy.

Miłość

Pomysł, aby zwolnić trochę tempo i skupić się na zrozumieniu konsekwencji swoich działań nawet nie przychodzi Ci na myś. W miłości przechodzisz za każdym razem z jednego punktu do drugiego, nie martwiąc się przyszłością. Jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć swój cel, nic nie jest w stanie Cię powstrzymać.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 lipca przebywa w znaku Raka, co zwykle osłabia energetycznie przedstawicieli znaku Lwa, w tym roku może to być szczególnie dotkliwe ze względu na zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 2 lipca. Tego samego dnia jednak do waszego znaku wkroczy waleczny Mars, odnajdziecie więc w sobie siłę, aby sprostać wyzwaniom. Do 19 lipca przebywa również w znaku Lwa sprytny Merkury, jednak od 8 lipca do końca miesiąca poruszał się będzie biegiem wstecznym, dlatego wszystkie ważne sprawy warto załatwić w pierwszym tygodniu lipca.
Między 8 a 17 lipca natomiast nastąpi szereg aspektów, które wpłynąć mogą na wasze samopoczucie oraz warunki pracy. Najpierw dojdzie do opozycji Słońca z Saturnem, zmierzycie się więc z ograniczeniami, horoskop radzi wziąć sobie urlop i jak najwięcej odpoczywać, ponieważ przeciążenie organizmu może niekorzystnie odbić się na zdrowiu.
Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem – konfiguracje, pod wpływem których pozostaniecie między 8 a 12 lipca – wpłyną na was mobilizująco i skłonią do przekroczenia własnych ograniczeń, trygon Słońca do Neptuna podpowiada bowiem, że potrzeba realizacji marzeń okaże się silniejsza niż trudności.
Opozycja Słońca do Plutona między 12 a 15 lipca doda wam siły i determinacji, nie przekraczajcie jednak granic wyznaczonych przez naturę, bo może się to dla was źle skończyć.  Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca, działające 16 i 17 lipca, wywoła w was emocje i osłabi organizm, zaburzając atmosferę w pracy oraz wpływając negatywnie na wasz żołądek i system trawienny. Również zwierzęta domowe poczują się wówczas rozkojarzone, i będą wymagać więcej uwagi niż zwykle.
19 lipca Merkury wycofa się do Raka i powróci do znaku Lwa ruchem prostym dopiero 12 sierpnia, jednak 21 lipca utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem w Raku, warto ten dzień zapamiętać jako istotny dla waszej przyszłości.
23 lipca Słońce wkroczy do waszego znaku i wszystko zmieni się diametralnie, wasze samopoczucie się polepszy, wróci energia i chęć do działania, szczególnie, że w ostatnim tygodniu lipca Mars w waszym znaku utworzy trygon z silnym Jowiszem przebywającym we własnym władaniu. Koniunkcja Merkurego z Wenus w Raku zapowiada sekretne spotkania i tajne umowy. Za sprawą kwadratury Słońca do Urana w końcówce miesiąca dojdzie do nagłej i niespodziewanej zmiany w sprawach zawodowych oraz dotyczących waszej własności.

Kariera i pieniądze

W lipcu będziesz energiczny i niepokorny. Trochę odpoczniesz i poczujesz, że wszystko jeszcze możesz w swoim życiu zmienić. Nie bój się wcielić w życie swoich oryginalnych pomysłów. Rozszyfrujesz zamysły konkurencji lub nawet wpadniesz na trop większej afery. Odważnie broń swoich spraw i interesów, nie daj się wpędzić w kompleksy. Postaraj się też zapisywać swoje nowe pomysły, bo teraz możesz nie mieć czasu, aby zacząć je realizować. Ale co się odwlecze, to nie uciecze, bo od 23 lipca masz jeszcz większe szanse na sukces. Uważaj tylko na ludzi, którzy myślą trochę wolniej od ciebie. Więcej tłumacz, a mniej się złość. Twoje dobre intencje mogą zostać źle odczytane przez osoby, które nie potrafią mówić wprost o tym, co im się nie podoba. Upewnij się, że zostałeś dobrze zrozumiany. W miłości bądź zdecydowany i nie daj się wyprzedzić konkurencji. Na wakacyjnych spotkaniach będziesz bowiem wyglądać najpiękniej, co na pewno ktoś zauważy. Od 28 lipca Wenus przyniesie ci miłosną niespodziankę. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Skorpion, uważaj na zapominalską Wagę.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
4, 6, 13
Lipiec ważne daty :
14, 20, 23, 24, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Rozglądnij się uważnie wokoło, bo ktoś z bliskich potrzebuje pomocy, ale nie nie powie tego otwarcie. Nie bój się rozmawiać i wyciągnąć pomocnej dłoni, ta osoba tylko na to czeka.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Warto czasem złapać oddech. Ty też, tak jak wszyscy, potrzebujesz wakacji. Jeśli nie weźmiesz nawet delikatnej przerwy, możesz stracić kontrolę, nawet jako bardzo doświadczony pilot. Nie biegnij więc na oślep. Między 29 a 31 lipca, Twój urok osobisty nie zna granic.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *