Horoskop Lew kwiecień 2023

Mars w Bliźniakach przez cały miesiąc obdarzy Cię możliwościami wzbogacenia swojego kręgu przyjaciół. Wymiany zdań są łatwe, lekkie i często bardzo pouczające. Z łatwością zostaniesz pozytywnie zauważony, a czasami dokończysz nawet to, co inni zaczęli… Od 11 kwietnia Jowisz obdarzy Cię szczęściem w podejmowaniu inicjatyw, które zakończą się sukcesem. Skoncentrujesz się wtedy na elementach, które doprowadzą Cię do samospełnienia. Utrzymasz silną i szczerą więź z otoczeniem, z łatwością uda Ci się również zorganizować wydarzenia, aby podzielić parę chwil z najbliższymi. Kolejna dobra wiadomość: 16 kwietnia Merkury wejdzie do gwiazdozbioru Barana, co przyspieszy wszelkiego rodzaju wymiany, zwiększy wyrażanie siebie. Pełnia księżyca w Wadze 19 kwietnia będzie szczególnie doceniona w życiu towarzyskim. 20 kwietnia czas na Wenus w gwiazdozbiorze Barana – relacje z innymi będą bardziej spontaniczne, żywe i pełne wolności. Jest to idealna okazja na zadeklarowanie swoich uczuć, podjęcie ważnej decyzji lub stworzenie rodziny! Horoskop Lew kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Kwiecień 2023

Nie bój się poprosić swoich bliskich o wsparcie czy przysługę, gdyż chętnie ci pomogą.
Kwiecień 2023 to dla Lwów ciekawy czas i by go maksymalnie wykorzystać, muszą być pewni siebie.
Lwy w kwietniu czeka bardzo ciężka praca, ale na szczęście przyniesie ona pożądane efekty oraz premię.
Atmosfera w pracy będzie bardzo dobra, dlatego warto o nią dbać.
Sukces finansowy przyniesie ci inwestowanie w innowacyjne rozwiązania.
Lwy posiadające własną firmę powinny pomyśleć o rozszerzeniu swojej oferty.
Wszystkie inwestycje podjęte przez Lwy w kwietniu będą opłacalne.
Nadwyżki pieniędzy warto przeznaczyć na zakup sprzętu elektronicznego lub domowego.
Jeśli chcesz zachować płynność finansową nie pożyczaj nikomu pieniędzy, ponieważ na ich zwrot przyjdzie ci czekać miesiącami, a nawet latami.
Lwy powinny pamiętać, że nie wszystkich ich znajomych będzie stać w kwietniu na drogie rozrywki i powinni rozsądnie planować spotkania towarzyskie, by nikogo nie narazić na kłopotliwe wydatki.
Lew w związkach będą walczyć ze swoimi partnerami o dominację, co może mocno nadszarpnąć relację i skończyć się potężną awanturą.
Panowanie nad emocjami pomoże ci porozumieć się z bliskimi i wybaczyć im nieprzyjemne wypowiedzi, których w kwietniu nie zabraknie.
Lew w kwietniu będą miały też nadzwyczaj pobudzone libido, a brak panowania nad żądzami może być dla nich zgubny.
Single będą mieli okazję na kilka ciekawych randek.
Zdrowie Lwów w kwietniu 2023 będzie doskonałe.
Żadnych spadków formy czy energii.
Dzięki świetnej kondycji uda ci się w końcu zrealizować dawne postanowienia o regularnym uprawianiu sportu.
Doskonałym pomysłem, będzie namówienie do aktywności fizycznej bliskich.

Miłość

Czeka Cię kilka radykalnych zmian, które nie zawsze będą dla Ciebie łatwe. Wykorzystaj idealny moment, zwłaszcza w kwietniu, kiedy wiele szybkich planet splata się w przyjaznym znaku Barana. Niebo wspiera Twoje przekonania, ożywia Twoją wolę działania i zachęca Twoją śmiałość.

Rodzina i Relacje

Słońce tranzytuje przyjazny znak Wagi do 23 kwietnia, sprzyjając nawiązywaniu korzystnych kontaktów, szczególnie przez portale społecznościowe. Do 3 kwietnia w Wadze przebywa również Merkury, a do 8 pażdziernika życzliwa w swoim znaku Wenus, wykorzystajcie więc pierwszy tydzień miesiąca na załatwienie pilnych spraw, a także starajcie się pokazać bliskim jak bardzo wam na nich zależy. Od 6 do 10 kwietnia dostaniecie się już pod wpływ kwadratury Słońca do Saturna, co utrudni wam załatwianie spraw w urzędach, a także negatywnie wpłynie na wasze zdrowie. Lwy mające problemy z kręgosłupem mogą odczuwać nawrót dolegliwości. Na szczęście zaraz potem, między 12 a 16 kwietnia, Słońce utworzy dobroczynny sekstyl z Jowiszem i napiętą kwadraturę z Plutonem – w problemach pomoże łut szczęścia, życzliwa osoba lub odpowiednia terapia. Emocje dodatkowo wzmocni pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Barana oraz opozycja Wenus do Urana w dniach 13-14 kwietnia, pojawią się zawodowe wyzwania, które trudno będzie pogodzić z domowymi zajęciami, dylemat okaże się trudny do rozwiązania, bo jak mówią: „nie można jeść ciastka i jednocześnie mieć ciastka”.
Między 14 a 20 kwietnia Merkury w Skorpionie utworzy aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Neptunem w Rybach, kontakty ze służbą zdrowia, urzędnikami, lekarzami oraz terapeutami mają szansę ułożyć się w sposób satysfakcjonujący, pod warunkiem, że podporządkujecie się wymogom i ograniczeniom, uda się załatwić sanatorium lub zapisać na właściwe badania. Zaraz potem, między 20 a 26 kwietnia także Wenus w Skorpionie utworzy te same aspekty, co zaowocuje dobrymi relacjami koleżeńskimi i pozwoli ustabilizować finanse na równym poziomie. Wolne Lwy zaczną rozglądać się wokoło, szukając drugiej połówki, ale chociaż nie zabraknie im chętnych na jedną randkę lub krótki romans, trudno będzie znaleźć „tę właściwą osobę”. Lwy będące w związkach zrozumieją, że prawdziwą miłość znajdą we własnym domu i przestaną rozglądać się za lepszą wersją swoich partnerów.
23 kwietnia Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, rozpoczniecie więc ostatni tydzień miesiąca pełni energii i gotowi do wyzwań, które pojawią się między 25 a 30 kwietnia, kiedy Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, a Słońce ustawi się w opozycji do Urana w Byku. Będzie burzliwie zarówno w domu, jak i w pracy. Horoskop radzi, aby odpuścić, bo „głową muru nie przebijecie”, a tylko stracicie energię i ucierpi na tym zdrowie. Jedynie dwa ostatnie dni miesiąca mają szansę okazać się przyjemniejsze za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus, bliska sercu osoba okaże wam dużo ciepła i zrozumienia.

Kariera i pieniądze

Będziesz przebojowy i pewny siebie. Wszędzie, gdzie się pokażesz, będziesz zdobywać przychylność ludzi. Słońce i Merkury sprzyjać będą twoim planom, nawet najbardziej ryzykownym, zwłaszcza jeśli znajdziesz do nich pomocników. Jednak na początku kwietnia przekonasz się, kto ci dobrze życzy, a kto jednak jest twoim konkurentem do różnych dóbr lub pieniędzy. Mars pomoże ci wygrać to starcie, dlatego broń swoich interesów. W pracy bądź czujny, bo właśnie teraz decydować się będą losy twojej kariery lub zlecenia, na jakie masz chrapkę. Nie wstydź się pochwalić swoimi pomysłami i sukcesami. Jeśli pragniesz zawodowej odmiany, to po Wielkanocy masz dobry czas na zmianę pracy czy walkę o lepsze i ciekawsze stanowisko. W miłości też czekają cię same sukcesy, a z nowym znajomym masz szansę na wyjątkową randkę. Zdrowie też będzie ci dopisywać, ale zadbaj o kondycję. Jeśli całą zimę spędziłeś za biurkiem, to teraz trzeba się trochę rozruszać. Od 20.04 Wenus sprzyja dbaniu o urodę, a także zakupom wiosennych kreacji. Przyjazne ci znaki to Panna i Waga, uważaj na nerwowego Byka.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
7, 10, 15
Kwiecień ważne daty :
7, 9, 13, 16, 22
Horoskop – uwaga specjalna:
Zachowaj szczegóły swojego życia dla siebie, nie wszyscy wokoło chcą i powinni wiedzieć o Twoich prywatnych sprawach. Trochę tajemniczości nie zaszkodzi, a nawet sprawi, że staniesz się atrakcyjniejszy dla innych.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Kwiecień to czas konstruktywnego działania, gdzie możesz pokazać swoje umiejętności organizacyjne, zadeklarować swoje uczucia, a nawet zarezerwować dzień ślubu!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *