Horoskop Lew grudzień 2022

Na pierwszy plan w tym miesiącu wysuną się mi łość, samopoczucie w pracy i zdrowie! Ta końcówka roku zapowiada się pełna miłości – z ukochaną osobą lub z dziećmi. Do 22 grudnia Słońce Strzelca ociepli Twoje serce! Promieniejesz! Wszystko, co związane ze sztuką, świetnie do Ciebie pasuje w tym miesiącu. Do 10 grudnia Merkury w kwadraturze do Twojego Słońca (druga dekada) oraz Mars mogą doprowadzić do kilku konfliktów w komunikacji, zwłaszcza na płaszczyźnie rodzinnej. Nie denerwuj się tak od razu! Dynamiczność to dobra cecha, ale niekoniecznie nerwowość. Natomiast przez resztę miesiąca, będziesz wspaniały w relacjach z innymi. Niespodzianki i nieprzewidziane sytuacje czekają na Ciebie w tym miesiącu! Od 20 grudnia Wenus obdarzy Cię radością życia i zachęci Cię do poznania nowych osób. Horoskop Lew grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Grudzień 2022

Sukces zapewni ci wysłuchanie się w swój wewnętrzny głos.
Pod koniec miesiąca pojawi się u Lwów ogromna potrzeba bycia kochanymi, a także obdarowywania innych swoją miłością i szczodrością.
W grudniu Lwy powinny przemyśleć kierunek, w którym rozwija się ich kariera i zacząć wprowadzać zmiany.
Nie bój się zmian, bo choć z początku mogą ci się wydawać przerażające, to w dłuższej perspektywie przyniosą wiele korzyści i pomogą osiągnąć zawodowy sukces.
Pod względem finansowym grudzień będzie bardzo dobry dla Lwów.
Nie zaskoczą cię żadne niespodziewane wydatki.
Możesz dostać drogi i ekskluzywny prezent, który sprawi ci ogromną radość.
W drugiej połowie miesiąca pojawi się szansa na ekstra zarobek, z której warto skorzystać.
Układ Jowisza i Wenus sprzyja Lwom w inwestycjach, dlatego warto zastanowić się nad zakupem nieruchomości lub samochodu.
W grudniu Lwy będą emanować swym urokiem i wewnętrznym blaskiem.
Czekają cię liczne romanse, ale żaden z nich nie przerodzi się w związek.
Osoby mające stałych partnerów będą musiały się postarać, by udowodnić im swoje oddanie i zaangażowanie w relację.
Grudzień 2022 to nie najlepszy czas dla Lwów na ożenek i zakładanie rodziny.
Lwy będą w grudniu cieszyć się doskonałym zdrowiem.
Skoro ciało nie wymaga zbytniej troski, skup się na swoim wnętrzu: idealnym rozwiązaniem będzie joga i medytacja, która pomoże ci zapanować nad kłopotliwymi myślami.

Miłość

Nawet jeśli Twoje libido może znacznie się zwiększyć w tym miesiącu, przyjmujesz bardzo spokojną postawę. Zaangażujesz się bardziej w relację po 20 grudnia, dzięki Wenus w Wodniku w harmonii z Twoim Słońcem. mi iłość pełna będzie radości i lekkości!

Rodzina i Relacje

Słońce, władca waszego znaku, przebywa w znaku Skorpiona do 22 grudnia, oświetlając wszystkie sprawy związane z głębokimi pokładami psychiki, zarówno bolesnymi, jak i nostalgicznymi  wspomnieniami oraz relacjami w rodzinie. Merkury w Skorpionie do 20 grudnia biegnie ruchem wstecznym, podążając w niewłaściwym kierunku, może to stać się przyczyną nieporozumień, pomyłek i trudności w zrozumieniu przyczyn ludzkiego postępowania, starajcie się być mniej krytyczni, dołóżcie natomiast starań do naprawienia własnych niedopatrzeń i błędów. Dni od 3 do 6 grudnia mogą być pełne napięcia ze względu na kwadraturę Marsa do Plutona, ale już od 5 do 11 grudnia dostaniecie się pod wpływy korzystnych aspektów Słońca z Saturnem i Neptunem – to, co Neptun rozpuszcza w niepewności i napełnia nadzieją, Saturn umocni, utrwali i ugruntuje, możecie liczyć na poprawę samopoczucia i rozwiązanie problemów ze służbą zdrowia. To, co najistotniejsze w tym miesiącu wydarzy się pomiędzy 11 a 15 grudnia, kiedy znajdować się będziecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Merkurym (10 grudnia), pełni Księżyca w znaku Byka (12 grudnia), sekstylu Marsa z Jowiszem (11-12 grudnia), sekstylu Słońca z Plutonem (13 grudnia) oraz korzystnych aspektów Merkurego – znajdziecie w sobie głębokie pokłady energii, mądrze nią pokierujcie, panujcie nad emocjami, słuchajcie intuicji, ale wstrzymajcie się przed podejmowaniem życiowych decyzji do czasu, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty a Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, co nastąpi 22 grudnia. Ostatnia dekada miesiąca będzie znacznie przyjemniejsza, pod warunkiem, że nie dacie się sprowokować między 22 a 25 grudnia, kiedy Mars w Skorpionie utworzy opozycję z Uranem w Byku, pilnujcie spraw rodzinnych i zawodowych, aby nie wchodziły  ze sobą w kolizję. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w przyjaznym Strzelcu między 22 a 26 grudnia może przynieść niespodziewaną miłość, wygraną na loterii, pokonanie konkurencji lub innego rodzaju uśmiech losu, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. 26 grudnia Wenus wkroczy do Koziorożca i do 30 grudnia pozostawać będzie w trygonie z Uranem, czeka was ekscytujące zawodowe wyzwanie, miłość od pierwszego wejrzenia lub nagły przypływ gotówki. 

Kariera i pieniądze

Działaj z rozwagą i nie angażuj się w ryzykowne przedsięwzięcia. Grudzień sprzyja porządkom, ważnym przemyśleniom i odpoczynkowi. Nie wymagaj zbyt wiele od siebie, nie uzależniaj swoich decyzji od działania innych ludzi, a spędzisz miesiąc w bardzo dobrej formie. Przypomnisz sobie o różnych zaległościach, postanowisz jeszcze raz przedyskutować swój udział w różnych przedsięwzięciach. Choć będziesz miał dobry humor, to możesz też mieć więcej niż w poprzednich miesiącach wątpliwości. Pewne osoby wydadzą ci się nieszczere lub też zwyczajnie będziesz miał ich dosyć. Odpocznij, nie spiesz się z niczym, ale przede wszystkim słuchaj swojej intuicji. W pracy nie opowiadaj zbyt wiele o swoich planach, bo ktoś zazdrosny może ubiec cię w drodze do sukcesu. Do Świąt wszystko powinno się powyjaśniać. Powodzenie w miłości cię nie opuści, ale staniesz się bardzo roztargniony. Możesz pomylić miejsce randki lub przegapić sygnały, jakie daje ci inna osoba. Uważaj, nie zgub się też w podróży. Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta i Wodnik, uważaj na Byka egoistę.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
6, 7, 10
Grudzień ważne daty :
7, 11, 12, 22, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca czeka Cię bardzo ciekawe spotkanie z osobą, która w przeszłości była dla Ciebie bardzo ważna. Będzie Ci miała do przekazania pewne, bardzo ważne wieści, kilka istotnych uwag i ważnych wskazówek. Nie lekceważ jej rad, ale zapamiętaj je, bo mogą Ci bardzo pomóc, zwłaszcza jeśli planujesz rozpoczęcie nowych przedsięwzięć.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Skup się na tym, co najważniejsze. Nie mieszaj się w konflikty rodzinne, a unikniesz niepotrzebnie nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, przyjmij racjonalną postawę podczas świąt. Jeśli zaś jesteś z innej dekady, po prostu kochaj i baw się. Pozwól sobie na powrót do dzieciństwa!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew sierpień 2022

Koniec miesiąca może być trochę irytujący. Czujesz blokadę w działaniu, a przecież nie zamierzasz wracać …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *