Horoskop Lew czerwiec 2022

Szybkie planety zbliżają się do Twojego gwiazdozbioru, zaczynając od Merkurego 26 czerwca, a tuż po nim Mars 30 czerwca. Oczekując na te ostatnie bardzo obiecujące dni miesiąca, masz jeszcze wiele kart w rękawie. Od 8 czerwca, Wenus odejdzie od zaborczego i apodyktycznego Byka, aby przejść do według Ciebie bardziej sympatycznego znaku Bliźniąt. Lew wraz ze słońcem wpłynie przede wszystkim na chęć stworzenia kobiecego otoczenia. Być może Twoja rodzina nie chce pójść na pewne kompromisy. Wykorzystaj w pełni 17 czerwca, dzień pełen energii, aby zrealizować świetny plan, dzięki pełni księżyca. Słońce wspiera Twoje działania do 20 czerwca, lato zaczyna się znakomicie! Horoskop Lew czerwiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Lew horoskop Czerwiec 2022

Wykorzystaj swoje umiejętności i siłę charakteru, a twoja pozycja w pracy z pewnością wzrośnie.
Lwy zainteresują się swoim życiem duchowym, zauważą, że nie tylko praca i obowiązki są ważne, ale samorealizacja, rozwój i dbanie o wnętrze jest też bardzo ważne.
W czerwcu 2022 przyjdzie czas na oszczędności.
Niestety dobra passa załamie się i trzeba będzie pomyśleć o ograniczeniu wydatków.
Pierwsze dwa tygodnie czerwca będą najtrudniejsze, ale potem sytuacja się poprawi.
Zaczną spływać korzyści z inwestycji i będzie lepiej.
W czerwcu życie miłosne będzie kwitło.
W małżeństwach wszystko będzie układać się i żadne konflikty nie będą przeszkadzać we wspólnym życiu.
Możliwa jest zmiana miejsca zamieszkania lub inne ważne zmiany w życiu.
Single mogą się spodziewać ciekawych i obiecujących spotkań, jednak raczej to będą niezobowiązujące randki, flirty i miłe spędzanie czasu niż szansa na poważny związek.
W czerwcu 2022 Lew pozbędzie się problemów ze zdrowiem.
Wszelkie dotychczasowe kłopoty znikną i czerwiec będzie wolny od zmartwień.
Warto zadbać o swoje zęby i udać się na przegląd nim pojawią się większa kłopoty.

Miłość

Atmosfera jest lekka, a wszelkie napięcia całkowicie znikną od 8 czerwca. Twoje życie miłosne nabiera kolorów, a Ty czujesz się niezwykle młodo! Jest to początek czegoś nowego w relacjach z innymi, co potwierdzi się w lato – nowa historia lub nowy rozdział w Twoim życiu…

Rodzina i Relacje

Słońce tranzytuje przyjazny znak Wagi do 23 czerwca, sprzyjając nawiązywaniu korzystnych kontaktów, szczególnie przez portale społecznościowe. Do 3 czerwca w Wadze przebywa również Merkury, a do 8 pażdziernika życzliwa w swoim znaku Wenus, wykorzystajcie więc pierwszy tydzień miesiąca na załatwienie pilnych spraw, a także starajcie się pokazać bliskim jak bardzo wam na nich zależy. Od 6 do 10 czerwca dostaniecie się już pod wpływ kwadratury Słońca do Saturna, co utrudni wam załatwianie spraw w urzędach, a także negatywnie wpłynie na wasze zdrowie. Lwy mające problemy z kręgosłupem mogą odczuwać nawrót dolegliwości. Na szczęście zaraz potem, między 12 a 16 czerwca, Słońce utworzy dobroczynny sekstyl z Jowiszem i napiętą kwadraturę z Plutonem – w problemach pomoże łut szczęścia, życzliwa osoba lub odpowiednia terapia. Emocje dodatkowo wzmocni pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Barana oraz opozycja Wenus do Urana w dniach 13-14 czerwca, pojawią się zawodowe wyzwania, które trudno będzie pogodzić z domowymi zajęciami, dylemat okaże się trudny do rozwiązania, bo jak mówią: „nie można jeść ciastka i jednocześnie mieć ciastka”.
Między 14 a 20 czerwca Merkury w Skorpionie utworzy aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Neptunem w Rybach, kontakty ze służbą zdrowia, urzędnikami, lekarzami oraz terapeutami mają szansę ułożyć się w sposób satysfakcjonujący, pod warunkiem, że podporządkujecie się wymogom i ograniczeniom, uda się załatwić sanatorium lub zapisać na właściwe badania. Zaraz potem, między 20 a 26 czerwca także Wenus w Skorpionie utworzy te same aspekty, co zaowocuje dobrymi relacjami koleżeńskimi i pozwoli ustabilizować finanse na równym poziomie. Wolne Lwy zaczną rozglądać się wokoło, szukając drugiej połówki, ale chociaż nie zabraknie im chętnych na jedną randkę lub krótki romans, trudno będzie znaleźć „tę właściwą osobę”. Lwy będące w związkach zrozumieją, że prawdziwą miłość znajdą we własnym domu i przestaną rozglądać się za lepszą wersją swoich partnerów.
23 czerwca Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, rozpoczniecie więc ostatni tydzień miesiąca pełni energii i gotowi do wyzwań, które pojawią się między 25 a 30 czerwca, kiedy Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, a Słońce ustawi się w opozycji do Urana w Byku. Będzie burzliwie zarówno w domu, jak i w pracy. Horoskop radzi, aby odpuścić, bo „głową muru nie przebijecie”, a tylko stracicie energię i ucierpi na tym zdrowie. Jedynie dwa ostatnie dni miesiąca mają szansę okazać się przyjemniejsze za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus, bliska sercu osoba okaże wam dużo ciepła i zrozumienia.

Kariera i pieniądze

W czerwcu zamiast wszystkim się przejmować, warto wreszcie trochę odpocząć. Planety nie sprzyjają trudnym decyzjom i zaczynaniu nowych spraw. Na urlopie po prostu ciesz się wolnymk czasem. W pracy skoncentruj się na tym, co aktualnie robisz. Postaraj się nie dopuścić do opóźnień i zaległości, a czerwiec okaże się spokojny i udany. Warto się za to zabrać za poprawę kondycji. Jednak zamiast katować się dietami czy omdlewać na siłowni, po prostu ćwicz tak, aby sprawiało ci to przyjemność. Wenus sprzyja zwłaszcza rowerowym wycieczkom i grze w piłkę. W miłości będziesz zmienny i niezdecydowany. Nie ufaj plotkom i nie pozwól sobą manipulować, a czerwiec minie w spokojnej, choć nieco nudnej aurze. Samotne Lwy będą miały kilka tajemnic. Możliwe są biurowe romanse i flirty, które mogą skończyć się małym skandalem. Unikaj sytuacji, które mogą zagrozić twojej pozycji, ale jeśli czujesz, że to miłość, to nie rezygnuj tak łatwo. Od 27.06 Merkury w twoim znaku sprawi, że wszystko się poukłada i nie będzie powodów do zmartwienia. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Waga, uważaj na marudnego Raka.

Horoskop Czerwiec 2022

Ważne liczby:
7, 14, 15
Czerwiec ważne daty :
1, 10, 11, 25, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Awans w pracy będzie na wyciągnięcie ręki. Szczęściu będziesz jednak musiał dopomóc i zawalczyć o to, na co pracowałeś latami. Wykorzystaj swoje atuty, pochwal się posiadanymi talentami i udowodnij, że jesteś najlepszy w swoim fachu, a na pewno odniesiesz sukces.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na czerwiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Czeka Cię w tym miesiącu wiele nowych spotkań, które nawet jeśli są chwilowe, to bardzo satysfakcjonujące. Jeśli jesteś singlem, masz wszystkie szanse na to, aby przestać nim być. Pamiętaj tylko, aby wychodzić do ludzi, dostosować się do nowych środowisk i poznawać nowe osoby. Jest to idealny miesiąc przede wszystkim w kwestiach przyjaźni.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Lew listopad 2022

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *