Horoskop Koziorożec wrzesień 2022

Czeka Cię wiele niespodzianek w tym miesiącu! Jest to związane z obecnością planety Pluton w Twoim gwiazdozbiorze. Ma to jednak swoje negatywne strony: Twoje nerwy zostaną poddane ciężkim próbom, nie za bardzo masz jakieś wyjście, poza uzbrojeniem się w cierpliwość. Drogi Koziorożcu, w tym miesiącu planety robią, co chcą, a Ty będziesz musiał znaleźć samemu drogę w tym całym chaosie. Jeżeli napotkasz przeszkody na swojej drodze, nie zniechęcaj się, może to być po prostu test na Twoją wytrzymałość, bądź silny! Pokonasz wszelkie niedogodności, jeśli rozbudzisz w sobie pozytywną energię, dzięki swoim bliskim. W okolicach 22 września wróci spokój, wymiany zdań i wszelkie nowe działania będą konstruktywne. W życiu uczuciowym w celu zbliżenia się do pewnej osoby, stworzysz całą strategię. m iłość się do Ciebie uśmiechnie, a Twoja praca nie pójdzie na marne. Horoskop Koziorożec wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Wrzesień 2022

Jeśli chcesz osiągnąć sukces i pokonać wszelkie trudności, korzystaj ze swojego życiowego doświadczenia i rad innych ludzi.
Na Koziorożce istotny wpływ będzie miało położenie słońca, ponieważ pomoże im uwierzyć w siebie i z optymizmem podchodzić do każdego zadania.
W pracy Koziorożce czeka okres stabilizacji.
Jeśli zależy ci na utrzymaniu dobrej atmosfery i wydajności, to pracuj nad relacjami ze swoimi współpracownikami i szefem.
Jeśli jednak pojawi się nieoczekiwanie wyzwanie, zgłoś się, bo rozwiązanie sytuacji przyniesie ci ogromny prestiż.
Finanse Koziorożca we wrześniu zależą od ich zaangażowania w pracę i kreatywności.
W przypadku zastrzyku gotówki należy uważać, by nie wpaść w szał zakupów.
Najwięcej satysfakcji przyniesie ci ich wydawanie na cele charytatywne i na pomoc bliskim.
Uran i Neptun sprawią, że Koziorożce we wrześniu będą mogły liczyć na romantyczne uniesienia, ale trudno będzie na nich zbudować stały i poważny związek.
Samotne Koziorożce mają okazję poznać nową miłość, a wybranek zapewne będzie osobą majętną.
Życie miłosne Koziorożca ustabilizuje się dopiero po dwudziestym dniu września.
Koziorożce będą sporo narzekać na zdrowie we wrześniu.
Najwięcej złego przyniesie ci stres, dlatego musisz znaleźć efektywny sposób relaksu, który pozwoli ci się pozbyć zbędnego napięcia.
W przypadku bezsenności warto sięgnąć po zioła.

Miłość

Zacznij działać, a szczęście będzie Ci sprzyjać. Między 4 a 9 września pozwól jednak sobie na chwilę wstrzymania. Mars w Pannie wpływa na Twoje emocje – w okolicach 13 września sytuacja będzie już mniej skomplikowana. Jeśli czekasz na pewne odpowiedzi, już niebawem je otrzymasz. Pod koniec miesiąca

Rodzina i Relacje

Do 23 września, podczas pobytu Słońca w znaku przyjaznej Panny, trwa dla was dobra passa w temacie awansów i podnoszenia kwalifikacji. W pracowitej Pannie przebywa również zaangażowany Mars, pozostający w pierwszym tygodniu miesiąca w koniunkcji ze Słońcem, a także do 14 września słaba Wenus i mocny Merkury. Wszystkie planety w pierwszej połowie miesiąca utworzą trygony z przebywającymi w waszym znaku wyjątkowo mocnym Saturnem i Plutonem oraz kwadratury z równie silnym Jowiszem w Strzelcu oraz opozycję z Neptunem w Rybach. Poza Wenus, wszystkie planety są pełne mocy i zdolne do działania, warto więc ten okres przeznaczyć na ważne życiowe decyzje, mające konsekwencje w dalszej przyszłości, na dobrą organizację i rozpoczęcie nauki w wybranej dziedzinie. Pomimo koniunkcji Saturna z Południowym Węzłem Księżycowym, planety tworzą wyjątkowo korzystny układ dla istotnych zamierzeń, wymagających dobrego planowania, wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu.
Słońce w trygonie do Plutona w waszym znaku między 12 a 14 września doda wam energii i wyzwoli w was wolę zwycięstwa za wszelką cenę, panujcie nad emocjami w czasie pełni Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 14 września, bo nagromadzona energia może wybuchnąć z wielką siłą. Tego samego dnia znak Panny opuszczą Wenus i Merkury, przenosząc się do znaku Wagi, którą włada Wenus, druga połowa miesiąca zapowiada się więc jeszcze bardziej znacząca, wzrośnie bowiem ambicja i chęć zdobyci szczytów w zawodowej karierze.
Między 16 a 22 września trygon Marsa w Pannie do Plutona w waszym znaku pozwoli zrealizować najbardziej wymagające wyzwanie, dysponować będziecie energią zdolną przenosić góry, wykażecie się odwagą i determinacją w dążeniu do celu, a wasi wrogowie uciekną z pola widzenia.
23 września Słońce zmieni znak, opuści praktyczną Pannę i wkroczy do zgodnej Wenus, emocje opadną, staniecie się bardziej skłonni do porozumienia i współpracy, zwłaszcza że praca zawodowa stanie się na jakiś czas priorytetem.
W ostatnim tygodniu września Wenus i Merkury utworzą kwadraturę do przebywającego w waszym znaku Saturna, trzeba będzie zacząć się ograniczać i nastawić na bardziej oszczędny tryb życia, w ostatnich dniach miesiąca planety jednak utworzą bardzo korzystny aspekt z dobrotliwym Jowiszem, który wynagrodzi wam wszelkie trudności. 

Kariera i pieniądze

Nadchodzi dla ciebie bardzo dobry czas na realizację planów, a nawet marzeń. Sporo uda się teraz zrobić. Ludzie w twoim otoczeniu bardzo ci sprzyjają, a ty nie powinieneś narzekać na brak nowych okazji. Mars pomoże sprawnie zorganizować rodzinne spotkania i wyjazdy. Jednak warto wreszcie zabrać się za zarabianie pieniędzy, bo będziesz miał wyczucie tego, co się opłaci. W sprawach zawodowych słuchaj się swojej intuicji, a wreszcie wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Osoby wpływowe i na wysokich stanowiskach będą ci przychylne, nie odmawiaj więc, jeśli któraś z nich będzie chciała ci pomóc. W miłości także spotykać cię będą sympatyczne niespodzianki. Nie przegap nowej szansy po 14.09, bo Wenus sprawi, że będziesz popularny. Nie uprzedzaj się do nikogo, a okaże się, że warto było dać szansę nawet tym osobom, które na początku były nieśmiałe i zagubione. Przyjazne ci znaki to Waga i Koziorożec, uważaj na humorzastego Bliźniaka.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
9, 10, 11
Wrzesień ważne daty :
3, 10, 13, 14, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Ktoś z Twego otoczenia poczuje się przez Ciebie lekceważony i pomijany. Będzie się domagać większej uwagi, Twojego czasu i rady w ważnej sprawie. Nie odrzucaj tej osoby, ale poświęć jej swój czas. Nie zapominaj, że w przyszłości możecie zamienić się rolami i to Ty możesz potrzebować pomocy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Miłość

wzbije się na szczyty.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec sierpień 2022

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *