Horoskop Koziorożec styczeń 2023

3 lutego Wenus wejdzie do Twojego znaku na kilka tygodni. Horoskop Koziorożec styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Styczeń 2023

A za to bardzo wiele dzieje się w twoim domu, a możesz o tym nie wiedzieć.
Osoby, które prowadzą własną działalność, będą miały więcej czasu na rodzinne wypady i spotkania.
W tym miesiącu Koziorożce nie powinny inwestować w nieruchomości.
Kupno mieszkania czy domu może okazać się studnią bez dna i sprawić kłopoty.
Pociągnie to za sobą dużo większe wydatki, niż zakładałeś na początku.
Po 12 stycznia pojawi się szansa na dobrą inwestycję w firmę, która bardzo dobrze się zwróci.
W styczniu 2023 Koziorożce będą skupione na pracy nad związkiem, dużo rozmów i poszukiwania możliwości rozwoju związku.
Nie bez znaczenia będą dzieci, których zachowanie będzie zaostrzało ciężką atmosferę w domu.
Samotne Koziorożce będą się rozglądać za drugą połową.
Dobre pierwsze wrażenie i ciekawe tematy do rozmowy to podstawa.
Jednak lepiej działać powoli, bo pośpiech może zrujnować dobrze zapowiadający się związek.
W styczniu Koziorożce będą w dobrej kondycji, jednak warto zainteresować się zajęciami fitness lub gimnastyką.
Zajęciami, które pozwolą nie tylko zadbać o siłę, ale przede wszystkim zwinność i dobre rozciągniecie mięśni.

Miłość

uśmiecha się do Ciebie, Koziorożcu. Jeśli jesteś w związku, będziesz mieć okazję na wzmocnienie więzi, jeśli zaś jesteś singlem, być może szybko się to skończy. Atmosfera z biegiem czasu stanie się bardziej korzystna: 10 lutego Merkury wejdzie do gwiazdozbioru Ryb, co natchnie Cię romantyzmem w relacjach z innymi. 18 lutego czas na Słońce w gwiazdozbiorze Ryb, co jeszcze bardziej zaakcentuje tę atmosferę pełną czułości, intuicji, wrażliwości i kreatywności. Pełnia księżyca 19 lutego w Pannie to główna atrakcja tego pięknego miesiąca. idealny dzień na obietnice, zaangażowania, podejmowania decyzji. Uważaj tylko na wpływ Marsa w pierwszej połowie miesiąca: końcówka jego przejścia w Baranie może spowodować zamieszkanie, blokady w działaniu. Zmieni się to jednak już od 14 lutego. Jest to piękny dla Ciebie miesiąc, pełen obietnic, ewolucji i konstruktywnych elementów w Twoim życiu uczuciowym. Przyjaźnie i

Rodzina i Relacje

Dla Koziorożców może to być decydujący miesiąc pod wieloma względami. Do 23 stycznia Słońce w przeciwległym Raku kieruje waszą uwagę na sprawy partnerstwa zarówno osobistego, jak biznesowego. Już 2 stycznia dojdzie do nowiu i zaćmienia Słońca w Raku, możecie spodziewać się impasu w rozmowach i negocjacjach każdego rodzaju. Tego samego dnia Mars wkroczy do znaku Lwa, staniecie się więc bardziej wojowniczy i nastawieni na rozwiązania radykalne, szczególnie w sprawach finansowych oraz związanych z zarządzaniem wspólnymi dobrami. Następnego dnia Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Raka, otworzycie się na miłość, w waszym otoczeniu pojawią się osoby atrakcyjne, gotowe wejść z wami w bliższą relację.
Do 8 stycznia Merkury w Lwie biegnie ruchem prostym, warto ten czas przeznaczyć na umowy i ustalenia oraz ważne inwestycje, ponieważ od 8 stycznia do końca miesiąca pozostanie w ruchu wstecznym, co utrudni komunikację.
Między 8 a 17 stycznia czeka was okres prób i wyzwań. Najpierw Wenus utworzy sekstyl do Urana, w życiu niektórych Koziorożców nastąpią emocjonalne zawirowania, miłość pojawi się jak grom z jasnego nieba, okaże się jednak, że jest w tym uczuciu wiele z iluzji, nie wszystko jest prawdą i ostatecznie zbyt wiele trzeba dla niej poświęcić. Wskazuje na to opozycja Słońca najpierw do Saturna, potem do Plutona (obie planety w waszym znaku), a także trygon do Neptuna. Trudno wam będzie zrozumieć samych siebie, ponieważ Saturn tkwi w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym, nie zabraknie wam siły, a nawet bezwzględności w dążeniu do celu, otoczenie jednak odbierać was będzie negatywnie, nie znajdując zrozumienia dla waszych sztywnych i niezłomnych zasad. Ostatecznie koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem, doprowadzą do definitywnego odrzucenia tego, co uznacie, że spełniło swoją funkcję.
Zaćmienie Księżyca w waszym znaku w dniach 16-17 stycznia osłabi was emocjonalnie i energetycznie, starajcie się nabrać dystansu do tego, co was spotyka i wyciągnijcie wnioski na przyszłość.
Opozycja Wenus do przebywających w waszym znaku planet oraz trygon do Neptuna, układ działający między 16 a 21 stycznia, wzbudzi z jednej strony chłód emocjonalny wobec bliskiej wam osoby, z drugiej namiętność, zazdrość i pragnienie pełnego oddania oraz przeżycia chwil pełnych romantyzmu i dowodów prawdziwej miłości. Jest to bardzo dobry moment na działania natury twórczej i artystycznej.
23 stycznia Słońce opuści przeciwległy znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, bardziej istotne od kwestii partnerstwa okażą się sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi. Zamiast angażowania się w trudne sprawy zawodowe, horoskop zachęca do odpoczynku, ostatni tydzień miesiąca sprzyja podróżom zagranicznym, na co wskazuje trygon Marsa do Jowisza. Kwadratura Słońca do Urana pod koniec stycznia wzbudzi w was potrzebę wolności i niezależności.

Kariera i pieniądze

Odpocznij i nie martw się tym, co wcale od ciebie nie zależy. Wenus i Merkury sprzyjają dobrej zabawie, udanym zimowym wyjazdom i ekscytującym romansom. W pracy to, co jest zyskowne i ważne, nie powinno cię ominąć, ale nie spiesz się i nie złość, jeśli ktoś ma inne pomysły od ciebie. Tylko nie daj po sobie poznać, jak bardzo się nudzisz, a szef będzie z ciebie bardzo zadowolony. Do ciężkich zadań trudno będzie cię zmusić, ale możesz liczyć na pomoc innych. Sporo pieniędzy przeznaczysz za to na różne przyjemności i swoją wygodę. W domu więcej sukcesów. Masz szansę dogadać się z bliską osobą lub rodziną co do wyjazdu lub większych wspólnych zakupów. Po 20.01 staniesz się jednak trochę kapryśny. Nie obrażaj się z byle powodu, bo kłótnie z partnerem nie będą miłe i lepiej ich unikać. W ostatnim tygodniu miesiąca pojawi się pewna propozycja zawodowa, z której warto skorzystać, jeśli miałbyś dzięki temu więcej zarobić. Sprzyjające ci w styczniu znaki zodiaku to Baran i Waga, ale uważaj na Ryby, które lubią układać tajne plany.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
8, 10, 12
Styczeń ważne daty :
5, 13, 17, 21, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Koniecznie wybierz się na zakupy. Na wyprzedażach czeka na Ciebie wiele nietuzinkowych ubrań za bezcen. Po połówce miesiąca  Księżyc w fazie Nowiu, zwróci Twoją szczególną uwagę na sprawy rodzinne, dom i bliskich, których obdarzysz szczególną opieką.  
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Miłość

się stabilizują, a Ty nauczysz się na nowo zaufać. Zaufać sobie, drugiej osobie, wierzyć w przyszłość. Twoja wizja staje się coraz bardziej romantyczna wobec drugiej osoby, co sprawi, że Twój charakter trochę zmięknie.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec październik 2022

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *