Horoskop Koziorożec sierpień 2022

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić się na nic nie robieniu. Niestety nie na długo – Twoja potrzeba działania wróci niezwykle szybko. Pod słomkowym kapeluszem burza w głowie! Twój sposób bycia jest trochę inny, stawiasz swój ślad na wszystkim, co robisz. A tak naprawdę niekoniecznie chodzi Ci o to, aby się wyróżnić. Chcesz przede wszystkim wykazać się swoją kreatywnością i przynieść wszystkim korzyści. Nie za każdym razem zostanie to docenione, ale 14 i 15 sierpnia Twoje otoczenie będzie pod wielkim wrażeniem. Horoskop Koziorożec sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Sierpień 2022

Twoje pomysły i spostrzeżenia okażą się bardzo pomocne i wpłyną pozytywnie na wszystkich wokoło.
Jeśli jesteś na etapie szukania pracy, to planety ci sprzyjają, okazje same się nadarzą i bardzo dobrze je wykorzystasz.
Sierpień będzie bardzo dobry pod względem finansów.
Spokojnie uporasz się ze wszystkimi zobowiązaniami i jeszcze wystarczy na przyjemności dla ciebie.
Możesz sobie pozwolić na coś, o czym myślisz od dawna.
Do 13 sierpnia zainwestuj w branżę, o której wcześniej nie myślałeś, opłaci ci się to.
W sierpniu 2022 relacje między partnerami się poprawią.
Koziorożce będą wyrozumiałe, rozmowne i będą zarażały pasją.
Możliwe jest także, że najdzie ich chęć na powiększenie rodziny.
Wolne Koziorożce będą roztaczać urok osobisty, który sprawi, że zainteresuje się nimi kilku potencjalnych kandydatów do związku.
Pamiętaj jednak, że pozory potrafią mylić i nie każdy ma dobre intencje.
Zastanów się, z jakim człowiekiem warto wiązać się na całe życie.
Pierwsze tygodnie sierpnia będą dla Koziorożców bardzo dobre, ale potem nadejdą kłopoty ze zdrowiem.
Kiedy poczujesz pierwsze symptomy choroby, nie odkładaj leczenia na później.
Zadbaj, by w twojej diecie znalazło się dużo ziół i naturalnych olejów.

Miłość

Napięcia powoli znikają. Miałeś w sobie dużo wątpliwości, a teraz delikatnie przychodzi kojący spokój. Energia i czułość tworzą świetną parę, aby pomóc Ci w bardzo osobistej drodze do przeszłości. Twoja m iłość wróci do swojej nalepszej formy.

Rodzina i Relacje

Nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 1 sierpnia, wyznaczy początek inwestycji, które okażą się bardzo intratne, nawet jeśli na razie macie wrażenie, że odnosicie straty. Dni od 4 do 10 sierpnia przyniosą zyski, o jakich się wam nie śniło, do czego przyczyni się trygon Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu, konfiguracja, która zdarza się raz na wiele lat i zwykle przynosi powodzenie i sukcesy. Również trygon Wenus do Jowisza postawi na waszej drodze osoby, które wpłyną na waszą przyszłość. Warto w tych dniach realizować skryte marzenia i odważyć się na śmiałe kroki, bo przyniosą wymierne efekty nawet Koziorożcom, które od dłuższego czasu odczuwają frustrację – Saturn i Pluton w waszym znaku uczą wytrwałości, niezłomności, wiary w siebie oraz siły przetrwania, tak potrzebnej w dzisiejszych czasach, ale czasem bywa to przykre, a nawet bolesne.
Kiedy 13 sierpnia Wenus utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem możecie spodziewać się dowodów uznania, miłości oraz sporych zysków finansowych z wcześniejszych inwestycji. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 15 sierpnia, w połączeniu z kwadraturą Merkurego do Urana, wywoła emocje związane z niespodziewaną rozmową, wyprowadzi was to z równowagi, ale na krótko, dni od 14 do 16 sierpnia nie są korzystne dla podróży, za to między 19 a 21 sierpnia możecie wybrać się nawet na Księżyc, bo trygon Merkurego do Jowisza ułatwi każdy rodzaj komunikacji – konfiguracja ta wpłynie też pozytywnie na wszystkie sprawy związane z publikacją, reklamą, nauką i literaturą.
18 sierpnia Mars a 21 sierpnia Wenus zmienią znak i wkroczą do życzliwej Panny, 23 sierpnia podąży za nimi Słońce, rozpoczynając najbardziej korzystny okres w miesiącu. Wszystkie planety po kolei utworzą trygon z przynoszącym niespodziewane okazje Uranem w Byku, czekają was niespodzianki w szeroko pojętej kreatywności, znajdziecie nową dziedzinę zainteresowań, zaangażujecie się w swoje hobby, nawiążecie dobry kontakt z dziećmi, zawrzecie ciekawe przyjaźnie. 29 sierpnia również Merkury wkroczy do Panny, a następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, rozpocznie się dla was nowy rozdział w życiu zawodowym.

Kariera i pieniądze

W sierpniu trudno będzie zmusić cię do robienia rzeczy, na jakie nie masz ochoty. Staniesz się bardziej niezależny i uparty w swoich poglądach. Zapragniesz odrobiny samotności i wakacyjnego spokoju, a wszystkie zadania wykonasz w spokojnym, własnym rytmie. Ludzie, którzy cię poganiali lub stresowali przestaną mieć na ciebie aż tak duży wpływ. Twoje spostrzeżenia i odkrycia będą bardzo głębokie, a decyzje, jakie podejmiesz wydadzą się wszystkim nieodwołalne. Jest to dobry czas, aby uporządkować swoje sprawy finansowe. Odzyskaj to, co ludzie są ci winni i zastanów się, jak mógłbyś spłacić własne długi. Pieniądze i spokój, jaki dają, będzie teraz prawdziwym celem twoich działań. Nie bierz jednak na siebie zbyt wielu obowiązków, bo wakacyjne popołudnia sprzyjają odpoczynkowi i dobrej lekturze. A także udanym randkom. Twoje zainteresowanie sztuką i muzyką wzrośnie, chętnie obejrzysz kilka starych filmów lub wzruszysz się na koncercie idola sprzed lat. Sprzyjające ci znaki to Wodnik i Rak, uważaj na Bliźniaka.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
5, 8, 13
Sierpień ważne daty :
1, 3, 6, 9, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Twój przełożony powierzy Ci pewne sekretne zadanie, którego szczegółów nie możesz zdradzić nikomu. Od Twojej dyskrecji zależy sukces tego projektu.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Zaakceptuj rozpoczęty już proces transformacji, który niebawem się kończy. Energia, którą jesteś obdarzony, ożywi Twoje działania i będzie zgodna z Twoimi pragnieniami. Jeśli zostawisz za sobą swoje dylematy, zrobisz wielkie kroki naprzód.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec październik 2022

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *