Horoskop Koziorożec październik 2022

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację pełną problemów. Według Ciebie, inni powinni czytać Ci w myślach. Takie zachowanie może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji w życiu uczuciowym. Skoncentruj się więc na komunikacji, nie zamykaj się w swoim własnym świecie. Osoby z Twojego otoczenia nie mogą cały czas rozszyfrowywać znaków, które im wysyłasz. Stabilność i trwałość w przyjaźni dodadzą Ci odwagi do wzmocnienia Twojego życia uczuciowego, więc odważ się pójść do przodu! Pamiętaj, że zasługujesz na to, aby być kochanym za to, kim naprawdę jesteś. Znajdź również trochę czasu na odpoczynek i swoje pasje. Październik tego roku jest dla Ciebie miesiącem nowych okazji, skorzystaj z nich. Horoskop Koziorożec październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Październik 2022

Odnowienie kontaktów z dawno niewidzianą rodziną będzie dla Koziorożca priorytetem.
Koziorożec powinien zwrócić uwagę na niedomówienia i plotki, które krążą na jego temat.
W październiku pamiętaj, że warto pomagać i część pieniędzy przeznaczać na działalność społeczną.
Satysfakcja będzie bardzo wielka.
A w październiku Koziorożce nie będą mogły narzekać na zasobność portfela.
Posłuchaj rady bliskiej osoby, pomoże ci zainwestować w dochodowy pomysł.
Koziorożce skupią się w związkach w tym miesiącu na pogłębianiu relacji.
Wspólne długie rozmowy, dzielenie się codziennym życiem zachęci Koziorożce do zastanowienia się nad powiększeniem rodziny.
Trudne rozmowy lepiej przeprowadzić przed 20 października, nim znak wejdzie w fazę Księżyca.
Single spod znaku Koziorożca muszą mieć się na baczności.
Pojawi się w ich życiu ktoś, kto będzie miał na nich bardzo destrukcyjny wpływ.
Początkowo nic nie będzie zapowiadało katastrofy, ale  Koziorożce szybko się przekonają, że chorobliwa zazdrość i obsesje partnera przynoszą więcej złego i nie są urocze.
Do połowy miesiąca tempo życia będzie bardzo szybkie, czasu na odpoczynek będzie mało i odczujesz to po 16 października.
Możliwe przeziębienie i kłopoty ze zdrowiem, w pierwszej kolejności sięgnij po naturalne leki, powinny szybko pomóc.

Miłość

Na początku miesiąca kieruje Tobą bardzo wysoka wrażliwość, dawne napięcia mogą wypłynąć na powierzchnię. Mars w Wadze pomoże Ci jednak we wprowadzeniu pewnych zmian lub w rozpoczęciu pięknej historii miłosnej. Mars sprawi jednak, że będziesz musiał również pokazać ukochanej osobie, na co Cię stać.

Rodzina i Relacje

Do 23 października, dopóki Słońce przebywa w znaku Wagi, będziecie mocno zapracowani i zabiegani, szczególnie w kontekście zawodowych kontaktów i podtrzymywania ważnych znajomości. 3 października Merkury wkroczy do przyjaznego Skorpiona, częściej będziecie spotykać się z osobami, z którymi wam „po drodze”, wymieniając najświeższe ploteczki i interesujące informacje. Do Wagi natomiast 4 października przesunie się Mars, staniecie się jeszcze bardziej aktywni w pracy, wszystko przyspieszy, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć. Najciekawsze wiadomości otrzymacie między 6 a 8 października, kiedy Merkury utworzy opozycję z Uranem, natomiast od 6 do 10 podczas kwadratury Słońca do przebywającego w waszym znaku Saturna, relacje z przełożonymi oraz osobami starszymi i konserwatywnymi znacznie się pogorszą, będziecie mieć tendencję do odmówienia wykonania zadań, które uznacie za niepotrzebną stratę czasu. Szczególnie emocjonująca może okazać się pełnia, pod wpływem której pozostaniecie 13 i 14 października, zwłaszcza, że połączona będzie z opozycję Wenus do Urana – niektóre przyjaźnie nie wytrzymają próby i rozpadną się jak domek z kart.
Od 14 do 26 października najpierw Merkury, a następnie Wenus utworzą korzystne aspekty z planetami przebywającymi w waszym znaku, a także z Neptunem w Rybach – wielkie plany, którym poświęciliście czas i energię, mają szansę się zrealizować, zacznie się o was mówić, a nawet stawiać za przykład, zawrzecie nowe znajomości, które zaprocentują w przyszłości.
Aura zmieni się 23 października, kiedy Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona rozpoczynając miesiąc, w którym przyjaźnie i relacje międzyludzkie okażą się najistotniejsze. Ostatni tydzień października nie będzie jednak należał do najprzyjemniejszych za sprawą kwadratury Marsa do Saturna oraz opozycji Słońca do Urana, ktoś w pracy zechce zrzucić na was swoje obowiązki i zrobi to w sposób jawny i obcesowy. Horoskop radzi, aby zignorować natręta, jesteście bowiem na silniejszej pozycji, nie warto reagować zbyt impulsywnie, bo tylko pogorszycie sytuację. Koniunkcja Merkurego z Wenus w ostatnie dni miesiąca osłodzi sytuację i pozwoli zwierzyć się osobie, której ufacie.

Kariera i pieniądze

Warto w tym miesiącu zwolnić tempa i zrobić trochę porządku. Nowe zadania mogą chwilę zaczekać. Dawne pasje i przygody powoli odchodzą w niepamięć, choć ty wcale nie masz ochoty przyjąć tego do wiadomości. W pracy na początku października zajmij się ugruntowaniem swojej pozycji i nie wychylaj się jeszcze z nowymi pomysłami, nawet jeśli będą genialne. Przyjdzie na to czas w przyszłym miesiącu, kiedy dzięki Jowiszowi umocnisz swoją pozycję. W miłości również nadchodzi czas spokojnej pracy nad związkiem i rozwijania ważnych relacji. Umawianie się co tydzień z kimś innym szybko cię znudzi. Jeśli masz wątpliwości, to zrób listę zalet i wad wszystkich swoich adoratorów i wybierz najlepszą osobę. W pracy ciekawe obowiązki pojawią się od 23.10. Słońce będzie sprzyjać nauce i współpracy z osobami, które są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie. Sprzyjające ci znaki to Lew i Wodnik, z nimi każdego dnia będzie ciekawie. Unikaj Strzelca, który zawsze wie wszystko najlepiej.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
1, 12, 14
Październik ważne daty :
2, 7, 13, 16, 18
Horoskop – uwaga specjalna:
Podczas najbliższej podróży pojawi się szansa na wielką miłość. Poznasz kogoś czarującego, kto całkowicie zmieni Twoje dotychczasowe życie. Nie możesz jednak biernie czekać, aż uśmiechnie się do Ciebie los, ponieważ przegapisz swoje szczęście, dlatego bądź czujny i działaj.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Czasami warto sprowokować swoją szansę. Jest to zdecydowanie lepsza alternatywa do Twojego aktualnego zachowania – grania strusia. Skup się na sobie, zamiast myśleć tylko o problemach innych. Czasami dobrze rozważyć dany problem z innego punktu widzenia.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec sierpień 2022

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *