Horoskop Koziorożec marzec 2023

Czeka Cię wielkie wydarzenie w tym miesiącu! 11 marca, Uran wejdzie do gwiazdozbioru Byka, który jest również – tak, jak Ty – z żywiołu Ziemi. W ciągu tych najbliższych siedmiu lat przejrzysz w sobie kwestie niezależności, zapragniesz nowości, będziesz otwarty na zmiany, a te odbędą się płynnie, bez chaosu. Będziesz mieć okazję na rozpoczęcie nowego rozdziału w Twoim życiu, na zainteresowanie się innymi dziedzinami. Jednym słowem, Twoje życie stanie się bardziej ekscytujące. Jest to więc idealny czas na znalezienie nowych przyjaźni, które staną się niezwykle cenne. W krótszej perspektywnie, Merkury między 6 a 27 marca może trochę opóźnić Twoje działania, spowolnić ruchy i stworzyć kilka przeszkód na drodze. Spróbuj uzbroić się w cierpliwość, a uda Ci się zachować swoją niezależność. Marzec jest idealnym miesiącem na flirtowanie lub na wzmocnienie więzi intelektualnych, filozoficznych z partnerem. Aby uwieść, spróbuj zaskoczyć. Nie warto jednak pokładać zbyt dużo nadziei na równonoc wiosenną: pełnia księżyca 21 marca może być szczególnie dla Ciebie stresująca… Horoskop Koziorożec marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Marzec 2023

Ukierunkowanie się na współpracę i osiąganie kompromisów, ułatwi ci zacieśnianie rodzinnych więzi.
Koziorożec powinny uważać na nadmierne ambicje, gdyż mogą okazać się zgubne i doprowadzić do nieudanej inwestycji.
Rynek pracy nieustannie się zmienia, co część Koziorożec odczuje w marcu 2023. Pod koniec miesiąca mogą pojawić się plotki o kłopotach finansowych firmy i ewentualnej konieczności przebranżowienia się.
Choć zmiany przyjdą później, już teraz dokładnie przemyśl, do czego dążysz w swoim zawodowym życiu.
Osoby szukające pracy będą musiały wybierać, czy przyjąć ofertę mało ambitną, ale dobrze płatną czy zatrudnić się za małą stawkę, ale robić niesamowicie ciekawe rzeczy.
Choć Koziorożce nie powinny w marcu narzekać na brak pieniędzy, to muszą uważać przy ich wydawaniu – jedna zła inwestycja może pozbawić je oszczędności życia.
Ostrożność w planowaniu wydatków opłaci ci się, dlatego nie słuchaj opinii osób krytykujących bierność w pomnażaniu majątku.
Jedyną inwestycją jaką warto poczynić w marcu, jest wykup kompleksowej polisy ubezpieczeniowej.
Miłość pojawi się w marcu w sercach Koziorożców, ale część z nich będzie zamknięta na to uczucie.
Na wybór partnera trzeba patrzeć realnie i być świadomym realiów rzeczywistości, dlatego zaakceptuj to, że nie uda ci się poznać księcia z bajki – przystojnego i majętnego jednocześnie.
Trochę realizmu w miłości też jest ważne.
Osoby będące w stałych związkach czekają kłótnie w drugiej połowie miesiąca, ale nie powinny one znacznie wpłynąć na relację.
Stres i emocjonalne rozchwianie negatywnie wpłyną na zdrowie Koziorożców  w tym miesięcy.
Pogorszy się ogólna witalność, a nieustająca chandra utrudni normalne funkcjonowanie.
Ustabilizowanie sytuacji uczuciowej pomoże ci polepszyć stan zdrowia.
Kluczem do wzmocnienia organizmu będzie rezygnacja z używek ,w tym z kawy.

Miłość

Twoje relacje z innymi opierają się na świetnej intuicji i na wymownej ciszy. Wenus już od 2 marca pozostawi Twój znak i przejdzie do Wodnika, co wprowadzi trochę więcej fantazji i solidarności do Twoich relacji z innymi. Nadajesz na tych samych falach, co inni, a Twój instynkt bardzo Ci w tym pomaga.

Rodzina i Relacje

Do 23 marca, podczas pobytu Słońca w znaku przyjaznej Panny, trwa dla was dobra passa w temacie awansów i podnoszenia kwalifikacji. W pracowitej Pannie przebywa również zaangażowany Mars, pozostający w pierwszym tygodniu miesiąca w koniunkcji ze Słońcem, a także do 14 marca słaba Wenus i mocny Merkury. Wszystkie planety w pierwszej połowie miesiąca utworzą trygony z przebywającymi w waszym znaku wyjątkowo mocnym Saturnem i Plutonem oraz kwadratury z równie silnym Jowiszem w Strzelcu oraz opozycję z Neptunem w Rybach. Poza Wenus, wszystkie planety są pełne mocy i zdolne do działania, warto więc ten okres przeznaczyć na ważne życiowe decyzje, mające konsekwencje w dalszej przyszłości, na dobrą organizację i rozpoczęcie nauki w wybranej dziedzinie. Pomimo koniunkcji Saturna z Południowym Węzłem Księżycowym, planety tworzą wyjątkowo korzystny układ dla istotnych zamierzeń, wymagających dobrego planowania, wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu.
Słońce w trygonie do Plutona w waszym znaku między 12 a 14 marca doda wam energii i wyzwoli w was wolę zwycięstwa za wszelką cenę, panujcie nad emocjami w czasie pełni Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 14 marca, bo nagromadzona energia może wybuchnąć z wielką siłą. Tego samego dnia znak Panny opuszczą Wenus i Merkury, przenosząc się do znaku Wagi, którą włada Wenus, druga połowa miesiąca zapowiada się więc jeszcze bardziej znacząca, wzrośnie bowiem ambicja i chęć zdobyci szczytów w zawodowej karierze.
Między 16 a 22 marca trygon Marsa w Pannie do Plutona w waszym znaku pozwoli zrealizować najbardziej wymagające wyzwanie, dysponować będziecie energią zdolną przenosić góry, wykażecie się odwagą i determinacją w dążeniu do celu, a wasi wrogowie uciekną z pola widzenia.
23 marca Słońce zmieni znak, opuści praktyczną Pannę i wkroczy do zgodnej Wenus, emocje opadną, staniecie się bardziej skłonni do porozumienia i współpracy, zwłaszcza że praca zawodowa stanie się na jakiś czas priorytetem.
W ostatnim tygodniu marca Wenus i Merkury utworzą kwadraturę do przebywającego w waszym znaku Saturna, trzeba będzie zacząć się ograniczać i nastawić na bardziej oszczędny tryb życia, w ostatnich dniach miesiąca planety jednak utworzą bardzo korzystny aspekt z dobrotliwym Jowiszem, który wynagrodzi wam wszelkie trudności. 

Kariera i pieniądze

Marzec sprzyja porządkom i ważnym ustaleniom, które dotyczą pieniędzy. Weź się do pracy, a los powoli wynagrodzi ci trudy i niedogodności. Bądź dokładny, nie przegap żadnych ważnych spotkań i nie odmawiaj, jeśli ktoś poprosi cię o dodatkową pomoc po godzinach. Merkury sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień i poznawaniu ważnych ludzi. Zadbaj też o swoje zdrowie i zajmij się kondycją. Zacznij się więcej ruszać, a szybko wypracujesz dobrą formę. Znajdź też czas na miłość, bo wiele osób będzie się tobą interesować. Od 20.03 poczujesz, że sił ci przybywa, a pewna trudna sprawa, rozstrzygnie się na twoją korzyść. Życie towarzyskie też rozkwitnie. Wyjazdy i wycieczki, na jakie się wybierzesz, będą bardzo udane. Koniec marca też sprzyja miłosnym podbojom, ale lepiej się z nimi nie afiszować. Unikaj rozmów o swoich związkach, bo ktoś zazdrosny nie powstrzyma się przed plotkami. Przyjazne ci znaki to Rak i Wodnik, uważaj na marudzącego Bliźniaka.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
6, 13, 15
Marzec ważne daty :
1, 9, 23, 24, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Poczujesz, że czas, by trochę pozwiedzać świat lub nauczyć się czegoś nowego. Ważne sprawy, gdzieś umkną Twojej uwadze z powodu osoby spod znaku Wodnika lub Lwa, przyjemności są miłe, ale zaniedbania będą miały poważne konsekwencje.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

W przeciwieństwie do innych znaków, Merkury nie szkodzi Ci – wręcz przeciwnie, służy Twoim interesom. Masz dużo czasu i talentu, aby delikatnie przekonać do siebie innych i uzyskać wiele dowodów przywiązania.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec sierpień 2022

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *