Horoskop Koziorożec maj 2023

Dzięki Marsowi w gwiazdozbiorze Raka od 15 maja, Twoja energia skupi się przede wszystkim na działalności w grupie. Odkryjesz, jak ważni są inni, aby doszło do sukcesu w Twoich projektach. Merkury w Byku 5 maja, a następnie Wenus w Byku 14 maja stworzą atmosferę pełną komfortu, poczucia bezpieczeństwa, ale to nie czas, aby spocząć na laurach. Nie pozwól, aby lenistwo przejęło kontrolę nad Twoim życiem. Jeśli chcesz rozwinąć relację z najbliższą Ci osobę, zapamiętaj datę 18 maja, kiedy pełnia księżyca stworzy magiczną atmosferę. Warto wtedy podjąć ważną decyzję lub zrobić krok do przodu w relacji. Wenus w gwiazdozbiorze barana do 14 maja sprawi, że pierwsza połowa pełna będzie napiętej atmosfery, pełnej niespełnionych pragnień i nieporozumień z partnerem. Nie pozwól się zdestabilizować i poczekaj spokojnie na drugą połowę miesiąca. Od 20 maja niebo porusza się zbyt szybko na Twój gust, więc prawdopodobnie będziesz chciał tylko schować się w swoich czterech ścianach. Pytanie tylko, sam czy w duecie? Horoskop Koziorożec maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Maj 2023

Drogą do sukcesu jest cierpliwość, dlatego niech ci jej nie zabraknie, bo pochopne działanie tylko zaogni już trwające konflikty.
Początek maja przyniesie spokój jeśli chodzi o sprawy zawodowe, ale już w drugiej połowie miesiąca pojawią się napięcia i konflikty ze współpracownikami.
Sprawy finansowe będą w maju układać się po myśli Koziorożca.
W pierwszym tygodniu maja lepiej unikać ryzykownych inwestycji.
Spory zastrzyk gotówki może przynieść ci hazard, dlatego nie bój się wizyty w kasynie lub weź udział w loterii liczbowej.
Koziorożce powinny uważać i dobrze chować pieniądze, ponieważ są narażone w maju na atak złodzieja.
Silny wpływ planety Wenus i Jowisza sprawi, że Koziorożce będą w maju wyjątkowo kochliwe.
Osoby stanu wolnego wdadzą się w bardzo płomienny romans, lecz powinny być ostrożne, bo żar uczuć nie gwarantuje udanego związku.
Duże zaangażowanie w relację ze stałym partnerem pomoże ci uzyskać szczęście w związku.
Dzięki wpływowi książęca życie rodzinne Koziorożec będzie przebiegać harmonijnie, a dzieci docenią troskę i starania swoich rodziców.
Zdrowie Koziorożca będzie w tym miesiącu bardzo kruche.
Nastąpi spory spadek energii, z którym trudno ci będzie walczyć.
Najlepszym rozwiązaniem byłby dłuższy urlop poza miejscem zamieszkania.
W maju 2023 muszą także uważać na zdrowie psychiczne, by nie załamać się nerwowo.

Miłość

Poczekaj na drugą połowę miesiąca, aby zacząć działać. Możesz jednak rozpocząć dialog już po 5 maja, aby przygotować solidny teren na odpowiedni czas. Niebo przejdzie w ciągu tego miesiąca w kierunku coraz większej stabilności, zaufania i konkretnych postępów. Czeka Cię pod koniec atmosfera obietnicy i zobowiązania.

Rodzina i Relacje

Słońce tranzytuje przyjazny znak Skorpiona do 22 maja, podkreślając znaczenie przyjaźni oraz skupiając uwagę na relacjach w grupie osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań. Merkury poruszając się biegiem wstecznym do 20 maja ostrzega przed nieprzemyślanymi decyzjami oraz krzywdzącymi opiniami, wynikającymi z podejrzeń, które w większości przypadków nie mają potwierdzenia w faktach. Mars w Wadze w pierwszym tygodniu maja tworzy napiętą kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Plutonem, co potęguje nastrój przymusu i presji, jakiej doświadczacie w sprawach zawodowych i rodzinnych. Między 5 a 11 maja Słońce w korzystnych aspektach z Saturnem i Neptunem pozwoli oddzielić ziarno od plewy, rzeczywistość od imaginacji, rozróżnić kłamstwo od prawdy, starajcie się polegać na sprawdzonych faktach, nie rezygnując jednocześnie z podszeptów intuicji. Niektóre Koziorożce znajdą ukojenie w rozwoju duchowym, ale tylko takim, gdzie tradycja idzie w zgodzie z wiarą. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie 12 maja, w połączeniu z aspektami Słońca oraz Merkurego z planetami w waszym znaku, otworzy wam oczy i powoli jasno dostrzec wady i zalety osób z otoczenia, zobaczycie na kim możecie polegać a kto tylko udaje przyjaźń. Dni między 11 a 15 maja okażą się niezwykle ekscytujące i nadmiernie emocjonalne, polegajcie na swoim profesjonalizmie i trzeźwej ocenie sytuacji. 19 maja Mars opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, przepełni was energia, uważajcie na swoje reakcje, aby w ferworze porządkowania swoich spraw nie wylać „dziecka z kąpielą”, bo opozycja Marsa do Urana działa szybko i bezlitośnie. 22 maja Słońce wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, który zwykle osłabia was energetycznie, już niedługo jednak dobroczynny Jowisz wkroczy do Koziorożca, przynosząc sukcesy i wywyższenie, nie traćcie więc nadziei na korzystne zmiany w życiu. 26 maja Wenus zawita do waszego znaku przynosząc nieprzewidziane i zaskakujące sytuacje za sprawą trygonu do Urana, wolne Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku przeżyją miłosny zawrót głowy.

Kariera i pieniądze

Uwierz w siebie, a zobaczysz, że wszystko jest możliwe. W tym miesiącu osiągniesz wiele sukcesów, jeśli tylko docenisz to, co już masz. Zrób bilans swoich zysków i strat, a zobaczysz, jak wiele udało ci się osiągnąć dzięki własnej pracy. Nie musisz dokształcać się w nieskończoność, masz bowiem wystarczająco dużo wiedzy, aby wybić się na lepsze stanowisko i zostać doceniony przez przełożonych. Wenus i Merkury sprawią, że będziesz dla innych autorytetem w sprawach zawodowych i uczuciowych. Okaże się, że możesz pisać poradniki. Twoje rady uleczą niejedno złamane serce czy uratują czyjąś chwiejącą się karierę. Saturn w twoim znaku także sprzyja zdobywaniu uznania i autorytetu, ale uważaj, bo pod koniec miesiąca ktoś może uznać, że za bardzo się wywyższasz. Od 15.05 warto jednak mocniej zainteresować się własnymi finansami. Wenus w trygonie sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki i organizowaniu różnych ciekawych wyjazdów. Przyjazne ci znaki to Panna i Ryby, uważaj na dwulicową Wagę.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
1, 5, 8
Maj ważne daty :
2, 5, 9, 14, 15
Horoskop – uwaga specjalna:
Jeśli otrzymasz propozycję pracy, nie wahaj się jej przyjąć. Otworzy to nowe perspektywy, ale pamiętaj, że nie każdy jest tak elastyczny, jak ty i dlatego lepiej zmiany wprowadzaj powoli i spokojnie, no narazisz się konserwatystom.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie pozwól, aby napięta atmosfera na początku miesiąca Tobą kierowała. Skieruj całą swoją energię na drugą połowę miesiąca, która okaże się bardzo satysfakcjonująca, warto więc uzbroić się w cierpliwość. Twoje nagłębsze pragnienia mogą się spełnić. Aby jeszcze bardziej wszystko udoskonalić, zadziałaj jeszcze przed 20 maja (a najlepiej przed 18!).

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec sierpień 2022

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *