Horoskop Koziorożec luty 2023

3 lutego Wenus wejdzie do Twojego znaku na kilka tygodni. Horoskop Koziorożec luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Luty 2023

Zajmiesz się zaspokajaniem potrzeb kochanych osób, a uśmiechy na ich twarzach przyniosą ci szczęście.
Rodzina będzie cię spierać w twych planach zawodowych.
Będziesz pracować intensywnie, a w twojej firmie zapanuje gorączkowa atmosfera.
Szefostwo podkręci tempo przed zamknięciem ważnego projektu.
Wykaż się dyplomacją i nie popadnij w konflikt z kolegami.
Współpraca dużo bardziej ci się opłaci.
Sytuacja finansowa Koziorożców w tym miesiącu będzie zmienna i dynamiczna.
Zawdzięczasz to Marsowi i Neptunowi.
Ten pierwszy popchnie cię w kierunku ryzykownych interesów, drugi zaś obdarzy rozwagą i opanowaniem.
Od tego, którego usłuchasz, zależy to, czy popadniesz a tarapaty, czy też nie.
Uwaga, niewykluczona kłótnia o pieniądze między partnerami.
Prognozy miłosne na luty 2023 są bardzo korzystne dla Koziorożców.
Single będą szukać partnerów, którzy udzielą im emocjonalnego wsparcia.
Miłość znajdą w najbliższym otoczeniu w okolicy 21 lutego 2023 lub po tej dacie na którymś ze spotkań towarzyskich.
W związkach miłosna sielanka.
Partnerom najlepiej będzie w swym własnym towarzystwie.
Odetną się od otoczenia i skupią na sobie, swoich potrzebach i emocjach.
Fizycznie będziesz czuć się bardzo dobrze, jednak twój stan psychiczny nie będzie najlepszy.
Zaczną cię dręczyć niepokoje o przyszłość, której i tak nie znasz oraz nie możesz zmienić.
Ukoić skołatana nerwy pomoże ci spokojna muzyka i medytacja.

Miłość

uśmiecha się do Ciebie, Koziorożcu. Jeśli jesteś w związku, będziesz mieć okazję na wzmocnienie więzi, jeśli zaś jesteś singlem, być może szybko się to skończy. Atmosfera z biegiem czasu stanie się bardziej korzystna: 10 lutego Merkury wejdzie do gwiazdozbioru Ryb, co natchnie Cię romantyzmem w relacjach z innymi. 18 lutego czas na Słońce w gwiazdozbiorze Ryb, co jeszcze bardziej zaakcentuje tę atmosferę pełną czułości, intuicji, wrażliwości i kreatywności. Pełnia księżyca 19 lutego w Pannie to główna atrakcja tego pięknego miesiąca. idealny dzień na obietnice, zaangażowania, podejmowania decyzji. Uważaj tylko na wpływ Marsa w pierwszej połowie miesiąca: końcówka jego przejścia w Baranie może spowodować zamieszkanie, blokady w działaniu. Zmieni się to jednak już od 14 lutego. Jest to piękny dla Ciebie miesiąc, pełen obietnic, ewolucji i konstruktywnych elementów w Twoim życiu uczuciowym. Przyjaźnie i

Rodzina i Relacje

Nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 1 lutego, wyznaczy początek inwestycji, które okażą się bardzo intratne, nawet jeśli na razie macie wrażenie, że odnosicie straty. Dni od 4 do 10 lutego przyniosą zyski, o jakich się wam nie śniło, do czego przyczyni się trygon Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu, konfiguracja, która zdarza się raz na wiele lat i zwykle przynosi powodzenie i sukcesy. Również trygon Wenus do Jowisza postawi na waszej drodze osoby, które wpłyną na waszą przyszłość. Warto w tych dniach realizować skryte marzenia i odważyć się na śmiałe kroki, bo przyniosą wymierne efekty nawet Koziorożcom, które od dłuższego czasu odczuwają frustrację – Saturn i Pluton w waszym znaku uczą wytrwałości, niezłomności, wiary w siebie oraz siły przetrwania, tak potrzebnej w dzisiejszych czasach, ale czasem bywa to przykre, a nawet bolesne.
Kiedy 13 lutego Wenus utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem możecie spodziewać się dowodów uznania, miłości oraz sporych zysków finansowych z wcześniejszych inwestycji. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 15 lutego, w połączeniu z kwadraturą Merkurego do Urana, wywoła emocje związane z niespodziewaną rozmową, wyprowadzi was to z równowagi, ale na krótko, dni od 14 do 16 lutego nie są korzystne dla podróży, za to między 19 a 21 lutego możecie wybrać się nawet na Księżyc, bo trygon Merkurego do Jowisza ułatwi każdy rodzaj komunikacji – konfiguracja ta wpłynie też pozytywnie na wszystkie sprawy związane z publikacją, reklamą, nauką i literaturą.
18 lutego Mars a 21 lutego Wenus zmienią znak i wkroczą do życzliwej Panny, 23 lutego podąży za nimi Słońce, rozpoczynając najbardziej korzystny okres w miesiącu. Wszystkie planety po kolei utworzą trygon z przynoszącym niespodziewane okazje Uranem w Byku, czekają was niespodzianki w szeroko pojętej kreatywności, znajdziecie nową dziedzinę zainteresowań, zaangażujecie się w swoje hobby, nawiążecie dobry kontakt z dziećmi, zawrzecie ciekawe przyjaźnie. 29 lutego również Merkury wkroczy do Panny, a następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, rozpocznie się dla was nowy rozdział w życiu zawodowym.

Kariera i pieniądze

W lutym planety sprzyjać będą przede wszystkim dobrej zabawie. Do służbowych zebrań i wymagających cierpliwości projektów trudno będzie cię teraz zmusić. Daj się porwać rozrywkowej aurze, bo szczęście sprzyja ci w sprawach towarzyskich i miłosnych. Merkury sprawi, że będzie z kim pogadać. W miłości też gorąco! Jesteś pod opieką Wenus, która zapewni powodzenie, a w stałych związkach zrobi się romantycznie. Luty przyniesie korzystne rozstrzygnięcie wielu miłosnych spraw. Także planeta Mars doda ci wiele energii, co w razie braku nowych wrażeń może jednak zwiastować spory i kłopoty, zwłaszcza przed 14.02. Dlatego nie leż plackiem na kanapie, tylko uprawiaj sport i bierz udział w wycieczkach. Od 19.02 trochę bardziej uważaj na to, co dzieje się w pracy. Pod koniec lutego masz szansę odnieść sukces w sprawach zawodowych, ale najpierw zabierz się więc za nadrabianie zaległości. Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta, z nimi udadzą się imprezy i wyjazdy. Unikaj dziwnych pomysłów Wodnika, który chce robić karierę i nie zwraca na innych uwagi.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
3, 4, 11
Luty ważne daty :
3, 7, 16, 22, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca będzie miało miejsce pewne wydarzenie, które wywrze niemały wpływ na Twoje życia. Twa sytuacja stanie się bardziej skomplikowana niż jeszcze miesiąc temu. Korzystnie będą się układały jedynie sprawy materialne. Nie będziesz mieć powodów do narzekania na finanse. Za tę stabilizację finansową podziękuj jednemu z członków rodziny, który okaże się bardzo hojny i łaskawy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Miłość

się stabilizują, a Ty nauczysz się na nowo zaufać. Zaufać sobie, drugiej osobie, wierzyć w przyszłość. Twoja wizja staje się coraz bardziej romantyczna wobec drugiej osoby, co sprawi, że Twój charakter trochę zmięknie.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec październik 2022

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *