Horoskop Koziorożec listopad 2022

Czeka Cię miesiąc pełen nowych planów i przyjacielskich relacji. Saturn i Pluton wciąż doprowadzają do nowych, ważnych zmian w Twoim życiu. Uran w gwiazdozbiorze Byka ma na Ciebie pozytywny, spokojny wpływ. Z kolei Mars w gwiazdozbiorze Wagi w kwadraturze do Twojego Słońca skupi się na Twoim życiu zawodowym. Przyspieszy on Twoją karierę, bądź więc dynamiczny, ale nie próbuj niczego na siłę. Poczekaj do 19 listopada, aby rozpocząć pewien ważny projekt. Jesteś w przełomie swojego życia, pewne kwestie powoli się przygotowują. Jowisz w Strzelcu zmniejszy na pewną chwilę Twoją siłę przebicia, poczekaj na swój moment. Neptun w gwiazdozbiorze Ryb zmniejszy Twoje obawy i obdarzy Cię inspiracją. Otwórz się na to, co nowe. Horoskop Koziorożec listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Listopad 2022

Koziorożec powinien pamiętać, że wszystko jest w jego rękach.
To od ciebie zależy, czy uda ci się ją zachować, czy odpuścisz.
W sprawach zawodowych listopad będzie czasem postępu.
Musisz jednak pamiętać, że przed ważnymi decyzjami i inwestycjami powinieneś porozmawiać z bliskimi.
Rodzina pomoże ci odpowiednio podejść do tematu i osiągnąć sukces.
Posłuchaj ich pomysłów!
W listopadzie 2022 finanse będą w bardzo dobrym stanie.
Właściwe planowanie połączone z racjonalnymi wydatkami zaowocują stabilizacją finansową.
W tym miesiącu zaczną spływać profity z przedsięwzięć, jakich się wcześniej podjąłeś.
Planety sprzyjają twoim finansom i wzbogacaniu się.
Wpływ Jowisza i Wenus na Koziorożca sprawi, że w miłości będzie to świetny okres.
Zwłaszcza w połowie miesiąca można się spodziewać w związkach bardzo dobrych dni.
Może uda się powiększyć rodzinę.
Single spod znaku Koziorożca powinny w listopadzie uważać na nowe znajomości, niestety, ale ktoś, kto będzie okazywał im zainteresowanie, nastawiony jest na korzyści, a nie na związek.
Lepiej nie planować sobie z nowo poznaną sympatią życia, bo to zauroczenie nie potrwa długo.
Zdrowie w listopadzie może nie być takie doskonałe jak do tej pory.
Dlatego należy zadbać, by na talerzu lądowały zdrowe produkty, a zwłaszcza białe sery i wysokiej jakości oleje.
Zadbanie o siebie przywróci siły i energię do działania.

Miłość

Jeśli jesteś z pierwszej dekady, odczujesz zarówno potrzebę stabilizacji, jak i wolności. Dla innych dekad, Mi iłość może być w tym miesiącu trochę przerażająca! Nie trać czasu na osoby, które są zaangażowane w inne relacje. Zawsze dajesz, a nie pożyczasz. Poczekaj do końca miesiąca na spokój w życiu uczuciowym.

Rodzina i Relacje

Słońce tranzytuje przyjazny znak Skorpiona do 22 listopada, podkreślając znaczenie przyjaźni oraz skupiając uwagę na relacjach w grupie osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań. Merkury poruszając się biegiem wstecznym do 20 listopada ostrzega przed nieprzemyślanymi decyzjami oraz krzywdzącymi opiniami, wynikającymi z podejrzeń, które w większości przypadków nie mają potwierdzenia w faktach. Mars w Wadze w pierwszym tygodniu listopada tworzy napiętą kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Plutonem, co potęguje nastrój przymusu i presji, jakiej doświadczacie w sprawach zawodowych i rodzinnych. Między 5 a 11 listopada Słońce w korzystnych aspektach z Saturnem i Neptunem pozwoli oddzielić ziarno od plewy, rzeczywistość od imaginacji, rozróżnić kłamstwo od prawdy, starajcie się polegać na sprawdzonych faktach, nie rezygnując jednocześnie z podszeptów intuicji. Niektóre Koziorożce znajdą ukojenie w rozwoju duchowym, ale tylko takim, gdzie tradycja idzie w zgodzie z wiarą. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie 12 listopada, w połączeniu z aspektami Słońca oraz Merkurego z planetami w waszym znaku, otworzy wam oczy i powoli jasno dostrzec wady i zalety osób z otoczenia, zobaczycie na kim możecie polegać a kto tylko udaje przyjaźń. Dni między 11 a 15 listopada okażą się niezwykle ekscytujące i nadmiernie emocjonalne, polegajcie na swoim profesjonalizmie i trzeźwej ocenie sytuacji. 19 listopada Mars opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, przepełni was energia, uważajcie na swoje reakcje, aby w ferworze porządkowania swoich spraw nie wylać „dziecka z kąpielą”, bo opozycja Marsa do Urana działa szybko i bezlitośnie. 22 listopada Słońce wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, który zwykle osłabia was energetycznie, już niedługo jednak dobroczynny Jowisz wkroczy do Koziorożca, przynosząc sukcesy i wywyższenie, nie traćcie więc nadziei na korzystne zmiany w życiu. 26 listopada Wenus zawita do waszego znaku przynosząc nieprzewidziane i zaskakujące sytuacje za sprawą trygonu do Urana, wolne Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku przeżyją miłosny zawrót głowy.

Kariera i pieniądze

Poczujesz pilną potrzebę uporządkowania swoich spraw. Ułożysz plan ciekawych zajęć, zastanowisz się, jak mądrze wykorzystać wolny czas. Zrób dobry użytek ze swoich zdolności intelektualnych: zapisz się na kurs obcego języka lub nadrób zaległości w oglądaniu filmów i czytaniu książek. W księgarni lub w kinie możesz zawrzeć ciekawą znajomość. W sprawach zawodowych bądź teraz ostrożny. Zbyt wielki pośpiech i zamieszanie sprzyjać będą pomyłkom, które jeszcze przed końcem listopada będziesz musiał wyjaśniać. Nie uciekniesz przed odpowiedzialnością, ale jeśli choć trochę się postarasz, to zdobędziesz wielkie uznanie, a co za tym idzie dodatkowe profity. Koniec listopada sprzyja sukcesom finansowym, udanym inwestycjom i mądrym decyzjom. W uczuciach bądź ostrożny i nie dąż do zbyt wielu zmian. Twój partner potrzebuje twojego wsparcia, a nie krytycznych uwag. Wspólny wyjazd sprawi, że odżyją dawne namiętności. Sprzyjające ci znaki to Baran i Wodnik, z nimi będziesz realizować ambitne pomysły. Unikaj marudzących Panien, które we wszystkim zdolne są dostrzec jakiś błąd.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
6, 10, 13
Listopad ważne daty :
2, 17, 20, 23, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Osoba spod znaku Ryby będzie dla Ciebie bardzo pomocna i życzliwa. Nie tylko wysłucha Twoich problemów, ale podpowie Ci, jak sobie z nimi radzić.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Dobrze o tym wiesz – pewne zmiany są nieuniknione w Twoim życiu. Spróbuj znaleźć czas na refleksję, a jednocześnie otwórz się na świat i na przyjaźnie. Czasami warto zapomnieć o logice i kierować się uczuciami.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec sierpień 2022

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *