Horoskop Koziorożec lipiec 2022

Ważne planety spotykają się w Twoim gwiazdozbiorze w tym miesiącu, co nie jest takie złe. Potrzebowałeś przeanalizować swoje życie, jest na to więc idealny czas. Twoje rozmyślania, które rozpocząłeś kilka miesięcy temu, powoli dojrzewają. Twoją codzienność czeka prawdziwy rozwój. Dlaczego by nie dać sobie trochę czasu, zanim podejmiesz konkretne decyzje? Uranus, przyjazna Tobie planeta stworzy dla Ciebie świetne okazje, abyś mógł wprowadzić w życie konstruktywne plany, będące w zgodzie z Twoimi wartościami. Horoskop Koziorożec lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Lipiec 2022

Dobre przygotowanie, błyskotliwe odpowiedzi i charyzma sprawią, że Koziorożec ma bardzo dużą szansę na awans.
Dzięki wsparciu planet łatwo przekonasz innych do swoich pomysłów i opinii.
Finanse w lipcu nie będą korzystne.
Zobowiązania, jakich się podejmiesz, będą zbyt wielkim obciążeniem i będziesz musiał skupić się na bardzo racjonalnym dzieleniu pieniędzy, by na wszystko wystarczyło.
Po 22 lipca wpływ Saturna minie i szykuje się przypływ gotówki.
Lipiec dla Koziorożca w związkach zapowiada się przyzwoicie i zwyczajnie.
Jednak mogą pojawić się pierwsze zapowiedzi kłopotów, reaguj od razu i nie pozwól, by żal i niedopowiedzenia się nawarstwiały.
Czas też, żeby dzieci przestały rządzić domem, są ważne, ale muszą znać granice.
Wolne Koziorożce powinny zacząć chodzić na randki, wsparcie Jowisza sprawi, że pojawi się wiele romantycznych okazji, żeby poznać drugą połowę.
Nie szukaj na siłę, ale nie trać też okazji z powodu błahych powodów.
Pierwsza połowa lipca upłynie Koziorożcom na wale ze złym samopoczuciem i drobnymi infekcjami – lecz je domowymi sposobami i odpoczynkiem.
Druga połowa miesiąca będzie już znacznie lepsza, energia i chęci do działania wrócą.

Miłość

Pod koniec miesiąca oddalisz się od swoich sentymentalnych kwestii. Masz inne rzeczy na głowie, wolisz więc delikatnie się zdystansować. Pozwól jednak dać innym szansę na odkrycie prawdziwego Ciebie. Twoja empatia i wrażliwość doprowadzą Cię do przyjęcia dobrej postawy, z łatwością wyrazisz to, co czujesz, nawet bez użycia słów.

Rodzina i Relacje

Dla Koziorożców może to być decydujący miesiąc pod wieloma względami. Do 23 lipca Słońce w przeciwległym Raku kieruje waszą uwagę na sprawy partnerstwa zarówno osobistego, jak biznesowego. Już 2 lipca dojdzie do nowiu i zaćmienia Słońca w Raku, możecie spodziewać się impasu w rozmowach i negocjacjach każdego rodzaju. Tego samego dnia Mars wkroczy do znaku Lwa, staniecie się więc bardziej wojowniczy i nastawieni na rozwiązania radykalne, szczególnie w sprawach finansowych oraz związanych z zarządzaniem wspólnymi dobrami. Następnego dnia Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Raka, otworzycie się na miłość, w waszym otoczeniu pojawią się osoby atrakcyjne, gotowe wejść z wami w bliższą relację.
Do 8 lipca Merkury w Lwie biegnie ruchem prostym, warto ten czas przeznaczyć na umowy i ustalenia oraz ważne inwestycje, ponieważ od 8 lipca do końca miesiąca pozostanie w ruchu wstecznym, co utrudni komunikację.
Między 8 a 17 lipca czeka was okres prób i wyzwań. Najpierw Wenus utworzy sekstyl do Urana, w życiu niektórych Koziorożców nastąpią emocjonalne zawirowania, miłość pojawi się jak grom z jasnego nieba, okaże się jednak, że jest w tym uczuciu wiele z iluzji, nie wszystko jest prawdą i ostatecznie zbyt wiele trzeba dla niej poświęcić. Wskazuje na to opozycja Słońca najpierw do Saturna, potem do Plutona (obie planety w waszym znaku), a także trygon do Neptuna. Trudno wam będzie zrozumieć samych siebie, ponieważ Saturn tkwi w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym, nie zabraknie wam siły, a nawet bezwzględności w dążeniu do celu, otoczenie jednak odbierać was będzie negatywnie, nie znajdując zrozumienia dla waszych sztywnych i niezłomnych zasad. Ostatecznie koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem, doprowadzą do definitywnego odrzucenia tego, co uznacie, że spełniło swoją funkcję.
Zaćmienie Księżyca w waszym znaku w dniach 16-17 lipca osłabi was emocjonalnie i energetycznie, starajcie się nabrać dystansu do tego, co was spotyka i wyciągnijcie wnioski na przyszłość.
Opozycja Wenus do przebywających w waszym znaku planet oraz trygon do Neptuna, układ działający między 16 a 21 lipca, wzbudzi z jednej strony chłód emocjonalny wobec bliskiej wam osoby, z drugiej namiętność, zazdrość i pragnienie pełnego oddania oraz przeżycia chwil pełnych romantyzmu i dowodów prawdziwej miłości. Jest to bardzo dobry moment na działania natury twórczej i artystycznej.
23 lipca Słońce opuści przeciwległy znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, bardziej istotne od kwestii partnerstwa okażą się sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi. Zamiast angażowania się w trudne sprawy zawodowe, horoskop zachęca do odpoczynku, ostatni tydzień miesiąca sprzyja podróżom zagranicznym, na co wskazuje trygon Marsa do Jowisza. Kwadratura Słońca do Urana pod koniec lipca wzbudzi w was potrzebę wolności i niezależności.

Kariera i pieniądze

W lipcu możesz liczyć na życzliwość i wsparcie innych ludzi. Twoje pomysły zaczną się wszystkim podobać, co sprzyja większym sukcesom w pracy. Szkolenia, krótkie podróże i niezobowiązujące ploteczki przyniosą ci w lipcu więcej korzyści, niż sądzisz. Poczujesz się dobrze poinformowany, a nawet zapobiegniesz nieprzyjemnym wydarzeniom towarzyskim czy zawodowym. Planetarna aura zmotywuje cię do pracy, bo nie będziesz chciał mieć zaległości przed urlopem. Szybko zabierzesz się za trudne sprawy. Możesz zostać kierownikiem nowego projektu lub w inny sposób nadzorować poczynania innych ludzi. Za to wolne dni sprzyjają spotkaniom z ludźmi, z którymi dawno się nie widziałeś. Po 19 lipca będziesz coraz bardziej ciekawski, towarzyski i kochliwy. Bądź bardziej ostrożny w ujawnianiu swoich miłosnych sekretów, bo ktoś tylko czeka, żeby rozpowiedzieć je dalej. Mimo tego w miłości wielkie powodzenie. Jeśli jesteś samotny, to szykuj się na niespodzianki. Niezobowiązująca znajomość zawarta podczas wakacyjnej imprezy przerodzi się w coś poważnego. Przyjazne ci znaki to Baran i Panna, uważaj na podejrzliwego Wodnika.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
3, 4, 11
Lipiec ważne daty :
8, 9, 13, 24, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Twoje marzenia o szczęściu i miłości napędzają cię do działania. Wreszcie coś zacznie się zmieniać w tym kierunku i twoje pragnienia nie będą już tylko marzeniami. Zaczną się spełniać.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie ograniczaj się tylko dlatego, że boisz się oceny innych. Twoja osobowość jest zaraźliwa, a planety pomogą Ci w wyrażaniu samego siebie. 25 lipca jesteś w stanie uwieść każdego. Wykorzystaj więc w pełni swój naturalny urok.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec sierpień 2022

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *