Horoskop Koziorożec kwiecień 2023

Dzięki planecie Mars w Bliźniakach, zrozumiesz, jak cenne wsparcie dają Ci przyjaciele. Nie jest Ci łatwo przekazać część swoich obowiązków, ale odnajdziesz w końcu pewną przyjemność w dzieleniu, co pozwoli Ci również na zmniejszenie Twojej pracy i skupienie się na realizacji Twoich celów. Merkury i Wenus są Twoimi przyjaciółmi podczas pierwszej połowy miesiąca, wyostrzając Twoją intuicję, sprawiając, że stajesz się bardziej romantyczny… Jest to więc idealny czas na spotykanie się z innymi, zapraszanie do siebie, aby delikatnie wzmocnić więzi i przede wszystkim spędzić czas w relaksującej atmosferze. Ten tranzyt planet jest dla Ciebie idealną przerwą od szalonej codzienności, ale również bardzo dobrym wpływem na Twoje finanse. Pełnia księżyca 19 kwietnia zmieni trochę atmosferę, komunikacja nie będzie już w centrum uwagi. Będziesz chciał przede wszystkim zamknąć się w swoim świecie, co może doprowadzić do całkowitego przerwania relacji z tymi, których kochasz. Wtedy również stwórz kilka spokojnych chwil, żeby przegonić napiętą atmosferę! Horoskop Koziorożec kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Kwiecień 2023

Ważne dla ciebie okażą się nie tylko finanse, ale także duchowa część twojego życia.
Zmiany w życiu Koziorożca nie pozostaną bez wpływu na plany i sposób życia zodiakalnego Koziorożca.
W kwietniu Koziorożce będą musiały się natrudzić, żeby zarobić.
Nic nie przyjdzie łatwo, ale dzięki odpowiedniemu zarządzaniu finansami nie będziesz na minusie.
Zredukuj niepotrzebne wydatki, skup się na jak najszybszym uregulowaniu zobowiązań.
W związku Koziorożec będzie czuł się usatysfakcjonowany i zadowolony z rozwoju wypadków.
Spokój udzieli się rodzinie i nie będzie problemów i kłótni.
By utrzymać taki stan rzeczy Koziorożec powinien znaleźć czas dla partnera i nie uważać na swój temperament.
Single zaczną się rozglądać i szukać kogoś do pary.
Zainteresowane stałym związkiem Koziorożce nie podda się romantycznym uniesieniom, ale będzie zwracał uwagę na korzyści, jakie może mu przynieść związek.
Będzie chciał, by partner był na takim samym lub lepszym poziomie finansowym.
Lenistwo nie popłaca i przekona się o tym każdy Koziorożec.
Brak ćwiczeń i stres w połączeniu z niezdrowym jedzeniem szybko wykończy twój organizm.
Zadbaj w pierwszej kolejności o to, co jesz i pijesz.

Miłość

Wykorzystaj dobrze pierwszą połowę miesiąca, pełną słodyczy i delikatności, aby dobrze przygotować się na mniej sympatyczne jutro. Przejście Merkurego, a potem Wenus do gwiazdozbioru Barana może rzeczywiście zamienić dzisiejszą sytuację na bardziej napiętą, zwłaszcza wobec relacji z innymi i Twoich uczuć.

Rodzina i Relacje

Do 23 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Wagi, będziecie mocno zapracowani i zabiegani, szczególnie w kontekście zawodowych kontaktów i podtrzymywania ważnych znajomości. 3 kwietnia Merkury wkroczy do przyjaznego Skorpiona, częściej będziecie spotykać się z osobami, z którymi wam „po drodze”, wymieniając najświeższe ploteczki i interesujące informacje. Do Wagi natomiast 4 kwietnia przesunie się Mars, staniecie się jeszcze bardziej aktywni w pracy, wszystko przyspieszy, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć. Najciekawsze wiadomości otrzymacie między 6 a 8 kwietnia, kiedy Merkury utworzy opozycję z Uranem, natomiast od 6 do 10 podczas kwadratury Słońca do przebywającego w waszym znaku Saturna, relacje z przełożonymi oraz osobami starszymi i konserwatywnymi znacznie się pogorszą, będziecie mieć tendencję do odmówienia wykonania zadań, które uznacie za niepotrzebną stratę czasu. Szczególnie emocjonująca może okazać się pełnia, pod wpływem której pozostaniecie 13 i 14 kwietnia, zwłaszcza, że połączona będzie z opozycję Wenus do Urana – niektóre przyjaźnie nie wytrzymają próby i rozpadną się jak domek z kart.
Od 14 do 26 kwietnia najpierw Merkury, a następnie Wenus utworzą korzystne aspekty z planetami przebywającymi w waszym znaku, a także z Neptunem w Rybach – wielkie plany, którym poświęciliście czas i energię, mają szansę się zrealizować, zacznie się o was mówić, a nawet stawiać za przykład, zawrzecie nowe znajomości, które zaprocentują w przyszłości.
Aura zmieni się 23 kwietnia, kiedy Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona rozpoczynając miesiąc, w którym przyjaźnie i relacje międzyludzkie okażą się najistotniejsze. Ostatni tydzień kwietnia nie będzie jednak należał do najprzyjemniejszych za sprawą kwadratury Marsa do Saturna oraz opozycji Słońca do Urana, ktoś w pracy zechce zrzucić na was swoje obowiązki i zrobi to w sposób jawny i obcesowy. Horoskop radzi, aby zignorować natręta, jesteście bowiem na silniejszej pozycji, nie warto reagować zbyt impulsywnie, bo tylko pogorszycie sytuację. Koniunkcja Merkurego z Wenus w ostatnie dni miesiąca osłodzi sytuację i pozwoli zwierzyć się osobie, której ufacie.

Kariera i pieniądze

Będziesz bardziej ufać ludziom i chętnie pomożesz tym, którzy potrzebują wsparcia. Uważaj jednak, bo nie każdy będzie miał tak czyste intencje, jak ty. W pracy ktoś może wykorzystać twoje dobre serce, a nawet podebrać ci kilka wyjątkowych pomysłów czy przypisać sobie twoje osiągnięcia. Bądź czujny, zamiast ufać każdemu na piękne oczy. A najlepiej zajmij się domem i rodziną, bo w tych dziedzinach życia masz najwięcej szczęścia. Od 20.04 Wenus zadba, abyś nie zbiedniał i nie ucierpiał. Możesz spotkać kogoś, kto niespodziewanie pomoże ci w karierze. W miłości przeżyjesz rozkwit uczuć lub poznasz kogoś, o kim od dawna marzyłeś. Nie siedź więc w domu w piątkowe i sobotnie wieczory, a na pewno nie pożałujesz. W stałych związkach więcej zaufania, ale nie zmuszaj partnera do wyjazdów lub inwestycji, na jakie nie ma ochoty. Wielkanoc i tak będzie udana, choć może spaść na ciebie kilka dodatkowych rodzinnych obowiązków. Po Wielkanocy łatwiej wam będzie ustalić wspólne cele i zrobi się o wiele spokojniej. Przyjazne ci znaki to Baran i Wodnik, uważaj na wścibską Pannę.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
1, 8, 12
Kwiecień ważne daty :
8, 13, 15, 19, 22
Horoskop – uwaga specjalna:
W Twoim domu oraz w pracy zapanuje nerwowa atmosfera. Będzie to związane z większymi obowiązkami, którymi zostaniesz obciążony przez przełożonych. Nowa sytuacja, w której się znajdziesz nie przypadnie Ci do gustu, będziesz zdenerwowany, wykorzystaj więc każdą możliwą okazję na relaks. Wycisz się i zapomnij o problemach.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Jeśli jesteś w związku, spróbuj doprowadzić do kompromisów na początku miesiąca, kiedy Wasze umysły są jeszcze spokojne i pełne chęci działania. W ciągu miesiąca indywidualizm może stać się bardziej asertywny, a impulsy niekoniecznie mile widziane. Na szczęście, przejście Słońca do Byka 20 kwietnia przyniesie ze sobą spokojniejszą i konstruktywną atmosferę.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec październik 2022

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *